Weekend Cały Film (2011) - Oglądaj Online!

2011
120 min
3.9
Czy interesują Cię komedie akcji? Mamy dla Ciebie świetną propozycję! Weekend to polski film z 2011 roku, którego reżyserem jest Cezary Pazura. Film opowiada historię...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2942
Teraz ogląda: 363

Weekend online cały film w kilku słowach

Czy interesują Cię komedie akcji? Mamy dla Ciebie świetną propozycję! Weekend to polski film z 2011 roku, którego reżyserem jest Cezary Pazura. Film opowiada historię dwóch gangsterów – Maxa i Guli, którzy walczą o władzę w mieście. Gdy pojawiają się dwie tajemnicze walizki z narkotykami i pieniędzmi, Max i Gula postanawiają przejąć łup. Ale konkurencja nie zamierza łatwo oddać im zwycięstwa. Weekend to komedia akcji z dawką dobrego humoru, którą warto obejrzeć. Cały film trwa 120 minut, a w obsadzie występują m.in.: Paweł Małaszyński i Radosław Pazura. Zachęcamy do obejrzenia całego filmu online już teraz!

Produkcja Weekend online

Weekend to film, którego produkcja trwała niemal dwa lata. Zdjęcia realizowane były w różnych częściach Polski, m.in. w Warszawie, Krakowie i Gdyni. Film został nakręcony na wysokim poziomie, a reżyserowi udało się wykorzystać odpowiednie efekty specjalne, muzykę i rekwizyty, co wpłynęło na ostateczny efekt końcowy. Warto dodać, że Weekend to jedno z najlepszych osiągnięć Cezarego Pazury w reżyserii.

Reżyser

Cezary Pazura – to znany polski aktor, reżyser i producent filmowy. Urodził się w 1962 roku i wkrótce został współtwórcą kabaretu „Pstrąg”. W swojej karierze ma na swoim koncie wiele filmów i seriali, zarówno jako aktor, jak i reżyser. Wśród jego największych osiągnięć reżyserskich znajdują się takie filmy, jak „Kochaj i rób co chcesz” i „Kariera Nikosia Dyzmy”. Jego najnowszym dziełem jest „Weekend” – komedia akcji, która z pewnością usmiechnie widzów.

Obsada aktorska całego filmu Weekend

W Weekend wystąpili znani i lubiani polscy aktorzy. Główne role zagrali Paweł Małaszyński i Radosław Pazura, natomiast w filmie pojawiają się również takie gwiazdy, jak: Jan Frycz, Olaf Lubaszenko i Małgorzata Socha. Wszyscy aktorzy świetnie odnaleźli się w swoich rolach i wprowadzili widzów w prawdziwy klimat komedii akcji.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Weekend online

Akcja filmu Weekend rozgrywa się w Polsce, w latach dziewięćdziesiątych. Max i Gula to gangsterzy, którzy walczą o wpływy w mieście. Gdy pojawiają się dwie tajemnicze walizki pełne narkotyków i pieniędzy, Max i Gula przejmują inicjatywę. Ale konkurencja jest nieugięta i zaczyna przeciwdziałać ich planom. Czy uda im się zdobyć łup? Kto zwycięży w wojnie gangów? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w filmie Weekend!

Bohaterowie

W Weekend występuje wiele interesujących i kolorowych postaci. Głównymi bohaterami filmu są Max i Gula – dwaj gangsterzy, którzy chcą zdobyć władzę w mieście. Obaj są chłodni i opanowani, nie stronią od luksusu i pięknych kobiet. Oprócz nich w filmie pojawia się także m.in.: komisarz i aspirant Malinowski, którzy starają się rozpracować gangsterów.

Gdzie obejrzeć Weekend cały film?

Jeśli chcesz obejrzeć Weekend online, możesz skorzystać z platformy zalukaj. Tam znajdziesz cały film wraz z lektorem i polskimi napisami. Na tej stronie można także znaleźć wiele innych legalnych źródeł, na których można obejrzeć najnowsze filmy i seriale.

Weekend lektor pl dla widzów z Polski

Jeśli preferujesz filmy z polskim lektorem, na zalukaj także znajdziesz Weekend z lektorem pl. Poza tym, w przypadku niektórych produkcji dostępne są także dodatkowe opcje, jak dubbing lub polskie napisy. Sam wybierz sposób, który najlepiej sprawdzi się dla Ciebie i ciesz się całą rozrywką już teraz!

Zalukaj cały film Weekend i ciesz się dostępem już teraz!

Weekend to udana komedia akcji, która dostarczy Ci mnóstwo rozrywki. Jeśli jeszcze nie obejrzałeś tego filmu, koniecznie zrób to teraz! W pełni polecamy Weekend, który zapewni Ci dawkę dobrego humoru, niezapomniane wrażenia i wiele emocji. Po obejrzeniu filmu, zachęcamy do podzielenia się swoją opinią w sekcji komentarzy pod tym artykułem! Na zalukaj czeka na Ciebie cały film Weekend online i wiele, wiele innych produkcji!