Wielorybnik Cały Film (2020) - Oglądaj Online!

2020
93 min
6.5
Wielorybnik to film, który opowiada o fatalnym zauroczeniu, seks-czatach i próbach spełnienia amerykańskiego marzenia. Film ukazuje historię nastoletniego Leszka, który jest wielorybnikiem z Czukotki. Jego...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 3616
Teraz ogląda: 229

Wielorybnik online cały film w kilku słowach

Wielorybnik to film, który opowiada o fatalnym zauroczeniu, seks-czatach i próbach spełnienia amerykańskiego marzenia. Film ukazuje historię nastoletniego Leszka, który jest wielorybnikiem z Czukotki. Jego życie zmienia się, gdy po raz pierwszy traci głowę dla dziewczyny, która nazywa się HollySweet999. Wybranka Leszka jest striptizerką z Detroit, występującą na stronach erotycznych. Chłopak powtarza słowa z książki dla dzieci, wpatruje się w cyfrowy wizerunek i słucha o tych, którzy pokonali Cieśninę Beringa. Film ten skłania do refleksji nad rzeczywistością versus fantazją.

Produkcja Wielorybnik online

Film Wielorybnik został wyreżyserowany przez Philippa Yuryeva. Zdjęcia trwały przez wiele dni, a efekty specjalne i postprodukcja wykonane są na najwyższym poziomie. W filmie usłyszymy doskonałą muzykę, która nadaje specyficznego klimatu. Scenarzyści dołożyli wszelkich starań, aby fabuła była złożona i ciekawa.

Reżyser

Philipp Yuryev to rosyjski reżyser, znany ze swojego niezwykłego stylu filmowego. Z wykształcenia filolog i doktor nauk humanistycznych, a jego obsesja to kino. Yuryev pracował jako scenarzysta, montażysta oraz reżyser. W swoim dorobku posiada kilka filmów fabularnych oraz dokumentalnych, m.in. Parabellum (2015) oraz Love Machine (2019). W Wielorybniku zastosował swój niepowtarzalny styl, który łączy w sobie poezję i melankolię.

Obsada aktorska całego filmu Wielorybnik

W filmie Wielorybnik występują m.in. Vladimir Onokhov, Kristina Asmus, Vladimir Lyubimtsev oraz Nikolai Tatato. Wszyscy aktorzy wcielili się w swoje role z olbrzymią poświęconą uwagą i z dużą dbałością o szczegóły. Każdy z nich jest wyjątkowy i przyczynił się do stworzenia niezapomnianych postaci.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Wielorybnik online

Akcja filmu Wielorybnik rozgrywa się w Czukockim Rejonie Autonomicznym na Dalekim Wschodzie Rosji oraz w Detroit w Stanach Zjednoczonych. Głównym wątkiem jest historia Leszka, którego życie zmienia się, gdy po raz pierwszy traci głowę dla dziewczyny z Detroit, striptizerki HollySweet999. Film ukazuje, jak Leszek stara się całkowicie zmienić swoje życie, aby spełnić swoje marzenia.

Bohaterowie

W filmie Wielorybnik zobaczymy wiele postaci. Leszek, główny bohater, to młody wielorybnik, który próbuje spełnić swoje marzenia. HollySweet999, dziewczyna, która całkowicie zmienia jego życie. Pojawiają się także inni bohaterowie, którzy wpływają na bieg wydarzeń, tak jak Yegor, przyjaciel Leszka.

Gdzie obejrzeć Wielorybnik cały film?

Nie ma lepszego miejsca na obejrzenie Wielorybnika w całości niż zalukaj . To serwis streamingowy, który oferuje legalne źródła filmów i seriali. Korzystając z zalukaj, widzowie mają pewność, że korzystają z legalnych źródeł i nie narażają się na nielegalne działania.

Wielorybnik lektor pl dla widzów z Polski

Film Wielorybnik można obejrzeć w polskim lektorze, napisami lub dubbingiem. Widzowie mogą wybrać dla siebie najdogodniejszą opcję, tak aby zobaczyć film w pełnej krasie. Obejrzenie tego filmu w polskim języku na pewno będzie wielkim przeżyciem.

Zalukaj cały film Wielorybnik i ciesz się dostępem już teraz!

Wielorybnik to film, którego nie można przegapić. To opowieść o miłości, marzeniach i próbach spełnienia amerykańskiego snu. Film ukazuje rzeczywistość w kontraście do fantazji. Dzięki zalukaj każdy może obejrzeć ten niesamowity film w legalny i bezpieczny sposób. Nie czekaj już dłużej, obejrzyj Wielorybnika i podziel się swoją opinią o tym filmie w komentarzach.