Within the Whirlwind Cały Film (2009) - Oglądaj Online!

2009
110 min
6.7
Jeśli interesuje Cię historia, to film Within the Whirlwind powinien Cię zainteresować. Ten dramat opowiada niesamowitą historię rosyjskiej poetki i pisarki Evgenii Ginzburg, która podczas...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 4278
Teraz ogląda: 282

Within the Whirlwind online cały film w kilku słowach

Jeśli interesuje Cię historia, to film Within the Whirlwind powinien Cię zainteresować. Ten dramat opowiada niesamowitą historię rosyjskiej poetki i pisarki Evgenii Ginzburg, która podczas wojny została aresztowana i skazana na łącznie 18 lat więzienia i zsyłki. Film powstał w roku 2009 w Niemczech, a reżyserem jest Marleen Gorris. W rolę Evgenii wcieliła się Emily Watson, a w rolę jej męża – Ulrich Tukur. W rolach drugoplanowych wystąpili Ian Hart oraz Benjamin Sadler. Cały film trwa 110 minut, a jego premiera odbyła się 18 września 2009 roku.

Zapraszamy do obejrzenia całego filmu w internecie i zapoznania się z niezwykłą historią, w której bohaterka przetrwała dzięki swojej sile i determinacji.

Produkcja Within the Whirlwind online

Within the Whirlwind to film oparty na prawdziwej historii, która została przedstawiona w formie dramatu. Reżyserem filmu jest Marleen Gorris – holenderska reżyserka, która zdobyła międzynarodową sławę po filmie „Antonia’s Line”, który otrzymał Oscara. Film kręcono w Rosji i w Niemczech, a montażem zajęła się Sabine Brose – specjalistka od filmów fabularnych i dokumentalnych. W filmie użyto prostych efektów, które pomagały w stworzeniu klimatu trudnych czasów wojny, a muzykę skomponował Christopher Ward.

Reżyser

Marleen Gorris to holenderska reżyserka, autorka filmów fabularnych i dokumentalnych, która zyskała międzynarodową sławę dzięki swojemu debiutanckiemu filmowi fabularnemu z 1995 roku „Antonia’s Line”, za który otrzymała Oscara. Gorris zawsze interesowała się tematami społecznymi i ludzkimi, co przekłada się na jej filmy. W filmie Within the Whirlwind Marleen Gorris starała się ukazać bohaterkę spod różnych stron, by pokazać jej prawdziwe, ale skomplikowane życie na ziemiach sowieckich.

Obsada aktorska całego filmu Within the Whirlwind

Emily Watson, która w filmie wciela się w Evgenii Ginzburg, to brytyjska aktorka, która zagrała m.in. w takich filmach jak „Władca Pierścieni”, „Głoski i słowa” czy „The Theory of Everything”. Ulrich Tukur, który zagrał męża Evgenii, to niemiecki aktor, który pojawił się w takich filmach jak „Solaris” i „Życie jest piękne”. Ian Hart i Benjamin Sadler, którzy również występują w filmie, to znani aktorzy brytyjscy i niemieccy. W obsadzie znaleźli się też Pearce Quigley, Jimmy Yuill, Monica Dolan, Pam Ferris i Agata Buzek.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Within the Whirlwind online

Fabuła Within the Whirlwind to historia Evgenii Ginzburg, która po aresztowaniu i skazaniu przez władzę sowiecką na zsyłkę, trafia do łagru na Dalekim Wschodzie, gdzie spędza długi czas, ale w końcu wyzwala się i zostaje zwolniona z więzienia. Po powrocie do domu nie zraża się krzywdami, które spotkały ją i jej rodzinę, a wręcz przeciwnie – walczy o swoje prawa i ryzykuje swoje życie.

Bohaterowie

W filmie Within the Whirlwind pojawiają się zarówno postacie fikcyjne, jak i autentyczne. Główną bohaterką jest Evgenia Ginzburg, pisarka i poetka, która była aresztowana i skazana na wiele lat za rzekome przestępstwa przeciwko państwu. Co więcej, w filmie pojawiają się bohaterowie drugoplanowi, takie jak jej mąż, który również trafia do więzienia w czasie wojny. Wszyscy oni są ofiarami wiru wydarzeń, które naprawdę miały miejsce i które opisane zostały w filmie.

Gdzie obejrzeć Within the Whirlwind cały film?

Film Within the Whirlwind możesz obejrzeć za darmo na stronie zalukaj. Wyszukiwarka na zalukaj-cc.pl pokaże Ci legalne serwisy, na których możesz obejrzeć film online bez żadnych problemów.

Within the Whirlwind lektor pl dla widzów z Polski

Dla polskich widzów film Within the Whirlwind jest dostępny z polskim lektorem, napisami i dubbingiem, co ułatwi zrozumienie treści filmu. Każdy może wybrać dla siebie odpowiednią opcję, by w pełni cieszyć się filmem.

Zalukaj cały film Within the Whirlwind i ciesz się dostępem już teraz!

Jeśli interesują Cię historie oparte na faktach, wojenne dramaty i silne kobiety, to film Within the Whirlwind na pewno Cię zainteresuje. Gorąco polecamy obejrzenie całego filmu online na zalukaj i zapraszamy do podzielenia się swoją opinią w sekcji komentarzy pod tym artykułem.