Wołyń Cały Film (2016) - Oglądaj Online!

2016
150 min
7.6
Jeśli szukasz filmu, który wciągnie Cię od pierwszych minut i poruszy Twoje emocje, to Wołyń to propozycja dla Ciebie. Film opowiada o tragicznych wydarzeniach, które...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 4633
Teraz ogląda: 196

Wołyń online cały film w kilku słowach

Jeśli szukasz filmu, który wciągnie Cię od pierwszych minut i poruszy Twoje emocje, to Wołyń to propozycja dla Ciebie. Film opowiada o tragicznych wydarzeniach, które rozegrały się w Polsce przed wojną i podczas II wojny światowej. Reżyserem filmu jest Wojciech Smarzowski, a w obsadzie wystąpili m.in. Michalina Łabacz, Arkadiusz Jakubik i Adrian Zaremba. Czas trwania filmu wynosi 150 minut, a gatunki to dramat, historyczny i wojenny. Wołyń to film, który na pewno warto obejrzeć, by poznać historię tamtych czasów. Zapraszam na emocjonującą podróż w czasie!

Produkcja Wołyń online

Film Wołyń powstał w 2016 roku w Polsce i został wyreżyserowany przez Wojciecha Smarzowskiego. Scenariusz napisał również Wojciech Smarzowski we współpracy z Michałem Szczerbicą. Zdjęcia nakręcono w wielu miejscach, m.in. w Lublinie, Tarnowie i Łodzi. W filmie zostały wykorzystane autentyczne stroje i przedmioty z czasów II wojny światowej, co sprawia, że całość wygląda bardzo realistycznie. Niezwykle ważnym elementem filmu jest również muzyka skomponowana przez Filipa Nowaka i Mikołaja Trzaskę. Wołyń to film, który na pewno wciągnie Cię swoją fabułą i klimatem tamtych lat.

Reżyser

Wojciech Smarzowski to polski reżyser, scenarzysta i producent filmowy. Urodził się w 1963 roku w Korczynie. Studiował historię sztuki na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz reżyserię na łódzkiej Filmówce. Swoją karierę w branży filmowej rozpoczął w latach 90., kiedy był asystentem reżysera Andrzeja Wajdy. Wojciech Smarzowski to autor takich filmów jak „Drogówka”, „Róża” czy „Wesele”. Znany jest z tworzenia filmów o mocnym przesłaniu i mocno oddziałujących na widza. Wołyń to kolejna produkcja z jego dorobku, która z pewnością zostanie zapamiętana na długo przez widzów.

Obsada aktorska całego filmu Wołyń

W filmie Wołyń w rolach głównych wystąpili Michalina Łabacz, Arkadiusz Jakubik i Adrian Zaremba. Michalina Łabacz wcieliła się w Zosię, bohaterkę filmu, która zostaje zmuszona do poślubienia wdowca Skiby, pomimo faktu, że jest zakochana w Ukraińcu Petro. Arkadiusz Jakubik zagrał Skibę, a Adrian Zaremba – Petro. W obsadzie filmu wystąpili również m.in. Lech Dyblik, Jacek Braciak i Izabela Kuna. Wszyscy aktorzy wykonali swoje role znakomicie, przez co całość filmu jeszcze bardziej porusza widza i wciąga go w historię.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Wołyń online

Akcja filmu Wołyń rozgrywa się w Polsce na przełomie lat 30. i 40. XX wieku, tuż przed wybuchem II wojny światowej. Główną bohaterką filmu jest młoda Polka Zosia, która zakochuje się w Ukraińcu Petro. Niestety, jej ojciec zmusza ją do poślubienia miejscowego wdowca Skiby. Sytuacja staje się jeszcze bardziej skomplikowana, gdy mąż Zosi zostaje powołany na front, a dziewczyna zostaje sama z dwójką dzieci.

Tymczasem między Polakami, Ukraińcami i Żydami dochodzi do aktów przemocy, które z czasem zaczynają przybierać na sile. Sytuacja ta doprowadza do rzezi, której dokonują bezwzględni oprawcy z UPA oraz polskie akcje samoobronne. Zosia staje się świadkiem tragicznych wydarzeń, które zniszczą jej życie i skłonią ją do niezwykle trudnych decyzji. Wołyń to film, który poruszy każdego widza, pokazując krwawe wydarzenia, które rozegrały się w tamtych czasach.

Bohaterowie

W filmie Wołyń pojawia się wiele postaci, które grają ważną rolę w jego fabule. Główną bohaterką jest Zosia, która zakochuje się w Ukraińcu Petro. Jej ojciec zmusza ją do poślubienia wdowca Skiby, z którym jej życie nie jest już takie proste. W filmie pojawiają się również inni mieszkańcy wsi, którzy często stają w konflikcie między sobą. Naszą uwagę zwraca poza tym postać skrywającej się Żydówki, która jest jedną z ofiar rzezi dokonanej przez UPA. Bohaterowie filmu Wołyń to osoby, które stanęły wobec niezwykle trudnych decyzji i musiały zmierzyć się z brutalnymi realiami tamtych czasów.

Gdzie obejrzeć Wołyń cały film?

Cały film Wołyń można obejrzeć na zalukaj. To legalna platforma, która udostępnia filmy online. Aby obejrzeć Wołyń, wystarczy wpisać tytuł do wyszukiwarki, a następnie wybrać wersję z polskim lektorem, polskimi napisami lub polskim dubbingiem. Zalukaj to najlepszy wybór dla osób, które chcą obejrzeć Wołyń w domowym zaciszu i w każdym miejscu na świecie.

Wołyń lektor pl dla widzów z Polski

Cały film Wołyń jest dostępny z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. Dzięki temu każdy widz może wybrać dla siebie najlepszą wersję i obejrzeć film w wygodny sposób. Wersja z polskim lektorem pozwoli na swobodne oglądanie filmu, bez konieczności czytania napisów. Wersja z polskimi napisami będzie najlepszym wyborem dla osób, które chcą słuchać oryginalnej wersji językowej i jednocześnie czytać dialogi. Natomiast wersja z polskim dubbingiem to opcja dla widzów, którzy woleliby oglądać film w polskim języku.

Zalukaj cały film Wołyń i ciesz się dostępem już teraz!

Film Wołyń to produkcja, która wciąga i porusza widzów swoją fabułą. Emocjonujące wydarzenia, które rozegrały się w Polsce przed wojną i podczas II wojny światowej, stanowią tło dla historii miłosnej między Zosią a Petro. Dzięki zalukaj możesz obejrzeć cały film online, w wygodny sposób i w dowolnym miejscu na świecie. Polecam z całego serca Wołyń, który na pewno zostanie w twojej pamięci na długo. Zachęcam do obejrzenia filmu i podzielenia się własnymi wrażeniami w komentarzach!