Wspomnienie lata Cały Film (2016) - Oglądaj Online!

2016
90 min
6.5
Jeśli jesteś fanem polskiego kina, nie możesz przegapić filmu Wspomnienie lata. Produkcja naszych rodaków podbiła serca widzów na całym świecie. W ciągu kilku chwil odkryjemy,...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2460
Teraz ogląda: 147

Wspomnienie lata online cały film w kilku słowach

Jeśli jesteś fanem polskiego kina, nie możesz przegapić filmu Wspomnienie lata. Produkcja naszych rodaków podbiła serca widzów na całym świecie. W ciągu kilku chwil odkryjemy, co takiego skłoniło widzów do głębokiego poruszenia.

Wspomnienie lata to dramat, który opowiada historię 12-letniego chłopaka imieniem Piotrek. Akcja filmu toczy się na przełomie lat 70. i 80. ubiegłego wieku, w małym miasteczku. Chłopak oraz jego matka, żyją w bliskiej relacji, jednak nieobecność ojca będzie wpływać na relację między nimi. W wyniku szeregu zdarzeń, nasz bohater odkryje sposoby dorastania, przejścia między dzieciństwem i dorosłością, a rodzina będzie musiała zmierzyć się z wieloma trudnościami.

Film został wyprodukowany w Polsce, przez Adama Guzinskiego. Premiera miała miejsce w 2016 roku, a czas trwania wynosi 90 minut. W obsadzie możemy zobaczyć takie gwiazdy jak Max Jastrzebski, Urszula Grabowska, Robert Więckiewicz czy Elżbieta Romanowska.

Zapraszamy do obejrzenia całego filmu Wspomnienie lata online i przyjrzenia się tej poruszającej opowieści.

Produkcja Wspomnienie lata online

Reżyser Adam Guzinski wraz z ekipą filmową wyprodukowali wspaniała produkcję, która porusza głęboko ludzkie uczucia. Film został starannie przygotowany w każdym detalu – od scenopisu, przez zdjęcia, montaż, aż po muzykę i efekty dźwiękowe.

Główny nacisk w produkcji kładziono na pokazanie, jak dorastanie i początki pierwszych miłosnych doświadczeń, wpłynęły na rodzinę i relacje między jej członkami. Ambitna treść została doskonale przygotowana przez scenarzystów, którzy zdecydowali się na odważne podejście do tematu.

Wizualnie film prezentuje się pięknie – jest pełen świetnie skadrowanych kadrów i pięknej muzyki. Efekty dźwiękowe dopełniają całości, tworząc niesamowicie intensywny i poruszający film.

Reżyser

Adam Guzinski to reżyser, który już wiele razy udowodnił swoje kunsztowne zdolności filmowe. W filmie Wspomnienie lata pokazał swoje umiejętności reżysera, który potrafi przenieść widza w inny świat, a także poruszyć jego uczucia.

Guzinski zaczynał swoją karierę od pracy w teatrze, z czasem przeszedł do filmu i stworzył wiele ciekawych obrazów. Warto wymienić takie filmy jak „Kamper” czy „You are God”. Reżyser cały czas szuka nowych wyzwań i innowacyjnych sposobów na kreowanie pięknych filmowych dzieł.

Obsada aktorska całego filmu Wspomnienie lata

W filmie Wspomnienie lata wystąpili wspaniali aktorzy, którzy nadeptali kawał dobrego kina. Max Jastrzebski zagrał głównego bohatera, Piotrka. Aktor ten zagrał już w wielu znakomitych filmach, m.in. „Body/Ciało”, „Wszystko, co kocham” czy „Pitbull”.

Urszula Grabowska, znana z takich filmów jak „Komornik” czy „Albo, albo!”, wystąpiła w filmie jako matka Piotrka. Robert Więckiewicz, dobry aktor, pochodzący z Wrocławia, zagrał ojca chłopca. Warto także wspomnieć o innych członkach obsady – Elżbieta Romanowska, Joanna Niemirska, Paulina Angielczyk, Jakub Lustyk, Kamil Kucewicz, Jakub Wasik oraz Dawid Kraszewski, którzy sprawili, że film Wspomnienie lata to prawdziwe dzieło sztuki aktorskiej.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Wspomnienie lata online

Fabuła Wspomnienie lata rozgrywa się latem, pod koniec lat 70., w małym miasteczku. Główny bohater, 12-letni Piotrek, jest bardzo związany ze swoją matką, zwłaszcza, że ojciec wyjeżdża za granicę w poszukiwaniu lepszego życia.

Początkowo wszystko układa się dobrze, a lato jest dla chłopca czasem radości – wakacje, zabawa z kolegami, pierwsze przyjaźnie i miłosne doświadczenia. Jednakże, im dalej wakacje, tym bardziej zaczyna się komplikować. Znajomostwo z dorosłymi ludźmi oraz związki nawiązywane z ich światem, a także sekrety dotyczące ojca uczynią z Piotrka coraz bardziej zagubionego i samotnego młodego człowieka.

Po powrocie ojca, Piotrek musi zmierzyć się z trudną prawdą. Czy stanie po stronie matki czy ojca i w jaki sposób to wypowie na ich bliskiej relacji? O tym wszystkim dowiemy się z obejrzenia filmu Wspomnienie lata.

Bohaterowie

Głównym bohaterem filmu Wspomnienie lata jest Piotrek – chłopiec, który przeżywa trudny okres swojego życia. Silna więź z matką, brak ojca i doświadczanie życia dorosłych, wpłynie na jego dalsze życie.

Poza Piotrkiem, w filmie pojawiają się także ważne postacie dla fabuły – matka, ojciec, przyjaciele oraz ludzie, którzy wpisuje się w perypetię życia Piotrka. Mającym wielką rolę pośredniczącą jest adoptowany przez Kobyleckich Eryk, który przez nikogo nie potrafił być całkowicie przyjęty.

Gdzie obejrzeć Wspomnienie lata cały film?

Cały film Wspomnienie lata możesz obejrzeć na zalukaj-cc.pl, gdzie działa specjalna wyszukiwarka samo-kontroli legalnych źródeł. Przy pomocy tej wyszukiwarki można znaleźć bezpłatne źródła filmu online, które są w pełni legalne.

Zapraszamy do skorzystania z oferty zalukaj i obejrzenia filmu Wspomnienie lata w wersji online, bez wychodzenia z domu.

Wspomnienie lata lektor pl dla widzów z Polski

Ciągle nie jesteś przekonany, że to właśnie Wspomnienie lata jest filmem, którego musisz po prostu obejrzeć?

Jeśli nie chcesz oglądać filmu z napisami, to dostępne są też wersje z polskim lektorem i dubbingiem. Dzięki temu, będziesz się cieszyć bogatym językiem i ułożoną fabułą, bez konieczności czytania tekstu.

Wybór jest Twój – obejrzenie filmu z lektorem, dubbingiem lub napisami. Bez względu na to, którą wersję wybierzesz, czeka na Ciebie prawdziwa uczta dla zmysłów.

Zalukaj cały film Wspomnienie lata i ciesz się dostępem już teraz!

Sumując powyższy artykuł, nie ma co ukrywać, że film Wspomnienie lata to jedna z najciekawszych i wziętych produkcji w Polsce. Przepiękna opowieść o miłości i dorastaniu, która podbije nawet najbardziej wymagające serca.

Piękny obraz, doskonała muzyka, wspaniała obsada aktorska i ujęcia, w których będziesz się zakochiwać coraz bardziej – to wszystko czeka na Ciebie, jeśli tylko zdecydujesz się obejrzeć cały film Wspomnienie lata online.

Zapraszamy do skorzystania z oferty zalukaj-cc.pl i podzielenia się z nami własnymi odczuciami na temat tego filmu w sekcji komentarzy pod tym artykułem. Pozdrawiamy i życzymy wspaniałej zabawy z Wspomnieniem lata!