Wszyscy jesteśmy Chrystusami Cały Film (2006) - Oglądaj Online!

2006
107 min
7.2
Jeśli szukasz filmu, który na długo zapadnie ci w pamięć, koniecznie musisz obejrzeć "Wszyscy jesteśmy Chrystusami". To świetny dramat, który powinien przypaść do gustu każdemu,...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2805
Teraz ogląda: 175

Wszyscy jesteśmy Chrystusami online cały film w kilku słowach

Jeśli szukasz filmu, który na długo zapadnie ci w pamięć, koniecznie musisz obejrzeć „Wszyscy jesteśmy Chrystusami”. To świetny dramat, który powinien przypaść do gustu każdemu, kto lubi kino z prawdziwego zdarzenia. Film opowiada o Adamie Miauczyńskim, który po długim czasie dochodzi do wniosku, że jego alkoholizm przysporzył mu wiele bólu, a także zranił bliskie mu osoby. Teraz chce naprawić swoje błędy i zrobić wszystko, aby odzyskać utracone więzi. Oglądając ten film, możemy na własnej skórze poczuć trudne emocje, jakie towarzyszą muzykowaniu i walki z uzależnieniem.

Film został wyprodukowany w Polsce w 2006 roku. Jego czas trwania to 107 minut, a reżyserem jest Marek Koterski. W filmie zagrała świetna obsada aktorska w składzie: Marek Kondrat, Michał Koterski, Andrzej Chyra, Janina Traczykówna.

Jeśli chcesz poczuć emocje, jakich do tej pory w filmach nie doświadczyłeś, koniecznie obejrzyj „Wszyscy jesteśmy Chrystusami”. Zobacz, jak wygląda walka z uzależnieniem i jak trudno jest zyskać zaufanie ludzi, których skrzywdziliśmy. To film dla każdego, kto chce zobaczyć dobre kino z poważnym przesłaniem.

Produkcja Wszyscy jesteśmy Chrystusami online

Produkcja filmu „Wszyscy jesteśmy Chrystusami” była niezwykle pracochłonna, ale finalnie wyszła bardzo dobrze. Część zdjęć odbyła się na terenie Warszawy, a niektóre sceny kręcono w okolicach Wrocławia. Całość została zmontowana w taki sposób, aby każdy widz czuł się, jakby był w środku akcji.

Film również ma świetną muzykę, która uzupełnia emocje, jakie oglądający odczuwają. Muzyka doskonale pasuje do nastroju scen, dzięki czemu jeszcze bardziej wprowadza w nastrój, w jakim przebywają bohaterowie.

Scenariusz filmu napisany został przez samego reżysera, Marka Koterskiego, który bardzo dobrze zna się na tym, jak należy budować emocje.

Reżyser

Marek Koterski, który w „Wszyscy jesteśmy Chrystusami” pełnił rolę reżysera, to bardzo popularny i lubiany artysta. Urodził się w 1942 roku w Krakowie, a już w latach 60. rozpoczął swoją karierę aktorską. W 1987 roku zadebiutował jako reżyser, a jego pierwszym filmem był „U Pana Boga w ogródku”. Po tym sukcesie dostał wiele propozycji, jednak zdecydował się kontynuować karierę reżyserską.

Do jego najbardziej znanych filmów (oprócz wspomnianego już „Wszyscy jesteśmy Chrystusami”) należą „Dzień świra”, „Dom wariatów”, czy „Kochankowie mojej mamy”. Zawsze stara się, aby jego filmy były interesujące i dostarczały widzom wiele emocji.

Obsada aktorska całego filmu Wszyscy jesteśmy Chrystusami

„Wszyscy jesteśmy Chrystusami” to film, który zobaczyć warto także ze względu na świetną obsadę aktorską. Główne role zagrali Marek Kondrat jako Adam Miauczyński, Michał Koterski jako Sylwek, Andrzej Chyra jako Halina, czy Janina Traczykówna jako Elżbieta.

Marek Kondrat to doskonale znany aktor, który na swoim koncie ma wiele ważnych kreacji. To także medalista MFF w Cannes oraz dwukrotny laureat Orła – nagrody Polskiej Akademii Filmowej.

Michał Koterski, syn reżysera filmu Marka Koterskiego, to aktor, który zagrał wiele ról, ale prawdziwą popularność przyniosła mu rola Sylwka w „Wszyscy jesteśmy Chrystusami”.

Andrzej Chyra to aktor, którego nazwisko znamy z wielu znanych filmów. Na swoim koncie ma wiele prestiżowych nagród, takich jak Orzeł czy Srebrny Niedźwiedź.

Janina Traczykówna to aktorka, która zagrała wiele ważnych ról w filmie, teatrze i telewizji. Zagrała w takich filmach jak „Cicha noc”, „Korowód” czy „Wszyscy jesteśmy Chrystusami”.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Wszyscy jesteśmy Chrystusami online

Akcja filmu „Wszyscy jesteśmy Chrystusami” rozgrywa się w wielu miejscach, ale najwięcej scen kręcono na terenie Warszawy i okolic Wrocławia. Sam czas akcji nie jest jednoznaczny, ale widać, że akcja filmu dzieje się w czasach sprzed rewolucji technologicznej.

Głównym bohaterem jest Adam Miauczyński, którego w filmie poznajemy w momencie, kiedy już wiele w swoim życiu przegrał. Jest alkoholikiem, który tracił serce i wyborców w swojej pracy wykładowcy. Adam dojrzewa do tego, że jego alkoholizm skrzywdził bliskie osoby, a w szczególności jego syna, Sylwka. Zaczyna wierzyć, że może jeszcze coś zmienić i zrobić wszystko, aby odzyskać poczucie siły i bliskości.

Bohaterowie

Głównymi bohaterami filmu są Adam Miauczyński, jego syn Sylwek, Elżbieta – matka Sylwka, oraz Halina – kobieta, z którą Adam kiedyś łączyło jedno, ale której nie potrafił do końca pokochać.

Adam jest człowiekiem, który przez lata błądził w ciemno. Dopiero po wielu latach zrozumiał, że na jego drodze jest alkoholizm, który zniszczył jego życie. Teraz chce naprawić swoje błędy, ale wie, że droga do odzyskania utraconych więzi będzie trudna.

Sylwek jest synem Adama, który odsunął się od ojca po tym, jak ten popadł w alkoholizm. Teraz, kiedy Adam chce naprawić swoje błędy, Sylwek zaczyna patrzeć na niego z innej perspektywy.

Elżbieta to matka Sylwka, która zawsze była bliska swojemu synowi. Teraz, kiedy nikt nie wie, co zrobić, aby pomóc Adamowi, starając się pomóc Sylwkowi, który stale ma przed oczami krzywdy, jakie mu wyrządził ojciec.

Halina to kobieta, z którą Adam kiedyś łączyło jedno, ale nie potrafił do końca pokochać. Teraz po latach, kiedy Adam zaczyna zmierzać na prostą, na nowo nawiązują ze sobą kontakt.

Gdzie obejrzeć Wszyscy jesteśmy Chrystusami cały film?

Chcesz zobaczyć „Wszyscy jesteśmy Chrystusami”, ale nie wiesz, gdzie to zrobić? Nic prostszego – film dostępny jest online na portalu zalukaj-cc.pl. Tam możesz znaleźć legalne źródła, które pozwolą ci obejrzeć ten wspaniały film.

Wszyscy jesteśmy Chrystusami lektor pl dla widzów z Polski

Dla widzów z Polski najlepszą opcją jest obejrzenie „Wszyscy jesteśmy Chrystusami” z polskim lektorem. W ten sposób będzie im łatwiej zrozumieć nie tylko słowa, ale także emocje, jakie towarzyszą postaciom. Jednakże można także oglądać film z napisami lub dubbingiem.

Zalukaj cały film Wszyscy jesteśmy Chrystusami i ciesz się dostępem już teraz!

Jeśli szukasz dobrego filmu, to „Wszyscy jesteśmy Chrystusami” na pewno Cię zainteresuje. Ten dramat opowie Ci historię człowieka, który przez wiele lat walczył z samym sobą i swoimi słabościami. Dzięki grze aktorskiej i świetnej produkcji film skłania do refleksji nad własnym życiem, a jednocześnie porusza trudne tematy dotyczące uzależnień.

Jeśli masz ochotę obejrzeć „Wszyscy jesteśmy Chryst