Wszystko albo nic Cały Film (2017) - Oglądaj Online!

2017
107 min
4.7
Wszystko albo nic to romantyczna komedia, która opowiada historię dwóch przyjaciółek - Lindy i Vandy. Obie marzą o miłości, ale ich podejście do życia jest...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2148
Teraz ogląda: 356

Wszystko albo nic online cały film w kilku słowach

Wszystko albo nic to romantyczna komedia, która opowiada historię dwóch przyjaciółek – Lindy i Vandy. Obie marzą o miłości, ale ich podejście do życia jest zupełnie inne. Gdy w ich życiu pojawiają się nowi mężczyźni – przebojowy deweloper James i profesor Aldar – wszystko zaczyna się komplikować. Film wyreżyserował Peter Pálka, a w rolach głównych wystąpili Tatiana Pauhofová, Klára Issová, Michal Zebrowski i Ľuboš Kostelný. Produkcja pochodzi z 2017 roku, trwa 107 minut i pochodzi ze Słowacji. Obejrzenie Wszystko albo nic online to prawdziwa rozrywka, która rozbawi każdego widza.

Produkcja Wszystko albo nic online

Wszystko albo nic powstało w 2017 roku w Słowacji. Reżyserem filmu jest Peter Pálka, a producentem filmu jest Peter Badač. Film został wyprodukowany przez MPhilms oraz Bionaut. Montażem filmu zajęła się Hana Dvořáková. W filmie zastosowano liczne efekty specjalne, które współgrają z rysem filmu. Muzyka skomponowana została przez Martina Galka. Scenariusz napisał Martin Galko oraz Peter Pálka.

Reżyser

Peter Pálka to słowacki reżyser, scenarzysta i producent filmowy. Ukończył studia na wydziale reżyserii i scenariusz Filmowej i Telewizyjnej Akademii Sztuk Pięknych w Pradze. Jego film „Kúpeľňový hráč” zdobył Grand Prix na Międzynarodowym Festiwalu Filmów Komediowych w Pezinku. Pálka jest również autorem kilku książek. Reżyser Wszystko albo nic słynie ze swojej umiejętności łączenia w filmie śmiesznych momentów oraz dramatycznych scen. Dzięki niemu Wszystko albo nic to film, który łączy w sobie ciekawą fabułę z mądrym humorem.

Obsada aktorska całego filmu Wszystko albo nic

Tatiana Pauhofová występuje w roli Lindy, która jest odpowiedzialna i praktyczna, po rozwodzie samotnie wychowuje córkę. Klára Issová, z kolei, wciela się w postać Vandy – szalonej, wesołej i spontanicznej piękności, która ciągle przyciąga niewłaściwych mężczyzn. Michal Zebrowski gra postać Jamesa – przebojowego dewelopera, a Ľuboš Kostelný profesora Aldara, który jest znanym naukowcem. Obaj mężczyźni będą walczyć o względy bohaterek. W filmie pojawiają się również m.in. Ondřej Sokol, Paweł Deląg oraz Luděk Sobota. Wszystko albo nic to film, który żyje swoją obsadą aktorską, która zachwyca widzów swoją grą aktorską.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Wszystko albo nic online

Akcja filmu Wszystko albo nic rozgrywa się na Słowacji. Historia skupia się na dwóch przyjaciółkach – Linde i Vanie, które prowadzą małą księgarnię. Obie marzą o miłości, ale ich podejście do życia jest zupełnie inne. Gdy w ich życiu pojawiają się nowi mężczyźni, wszystko zaczyna się komplikować.

W filmie pojawiają się liczne romantyczne sceny, które zachęcają do pozytywnego spojrzenia na życie i miłość. Wszystko albo nic to film, który łączy w sobie elementy komiczne oraz dramatyczne, co czyni go po prostu świetnym filmem.

Bohaterowie

Linda to główna bohaterka filmu. Jest matką samotnie wychowującą córkę i prowadzi małą księgarnię. Pragnie miłości, ale jednocześnie nie jest zbyt emocjonalna. Vanda to jej najlepsza przyjaciółka, która zawsze stara się być przyjaciółką na poziomie. Bohaterowie męscy to profesor Aldar, który jest znanym i uznawanym na całym świecie naukowcem, a James to z kolei przystojny deweloper, który prowadzi interesy. Wszystko albo nic to film, który pokazuje, że każdy bohater ma swoje zalety i wady, które są bardzo ludzkie.

Gdzie obejrzeć Wszystko albo nic cały film?

Film Wszystko albo nic można obejrzeć na zalukaj-cc.pl. Wyszukiwarka ta pozwala znaleźć legalne źródła, dzięki którym nasza rozrywka jest nie tylko całkowicie darmowa, ale także bezpieczna. Obejrzenie Wszystko albo nic na zalukaj to sposób na spędzenie miło czasu w gronie przyjaciół i rodziny.

Wszystko albo nic lektor pl dla widzów z Polski

Wszystko albo nic cały film online można obejrzeć w wersji z polskim lektorem, napisami lub dubbingiem. Wszystkie te opcje pozwalają na całkowite zanurzenie się w filmie, co jest szczególnie ważne dla widzów, którzy nie znają języka słowackiego. Wybierz tę opcję, która odpowiada Twojemu gustowi i ciesz się tym, co ma do zaoferowania film Wszystko albo nic.

Zalukaj cały film Wszystko albo nic i ciesz się dostępem już teraz!

Wszystko albo nic to film warto obejrzeć. Jest to produkcja, która łączy w sobie elementy, z których wynika dobre kino – mądry, wyrafinowany humor oraz szczerość i emocjonalność. Dzięki zalukaj-cc.pl możesz cieszyć się całością filmu w dowolnym miejscu i o dowolnej porze. Obejrzyj Wszystko albo nic i podziel się swoją opinią w komentarzach poniżej.