Wszystko będzie dobrze Cały Film (2007) - Oglądaj Online!

2007
98 min
7.1
Jeśli szukasz filmu, który dostarczy Ci wiele emocji, a przy tym pozostawi w Twoim sercu wiele refleksji, to "Wszystko będzie dobrze" to produkcja, którą musisz...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 1228
Teraz ogląda: 295

Wszystko będzie dobrze online cały film w kilku słowach

Jeśli szukasz filmu, który dostarczy Ci wiele emocji, a przy tym pozostawi w Twoim sercu wiele refleksji, to „Wszystko będzie dobrze” to produkcja, którą musisz obejrzeć! Film opowiada historię 12-letniego Pawełka, który wyrusza na długą pielgrzymkę do Częstochowy, aby wymodlić uzdrowienie dla swojej umierającej matki. Na jego drodze staje nauczyciel wychowania fizycznego, który będzie mu towarzyszył w drodze do celu. Film wyprodukowany w Polsce w roku 2007, trwa 98 minut i jest w gatunku dramatu. W rolach głównych zobaczysz Roberta Więckiewicza, Adama Werstaka, Izabelę Dąbrowską oraz Beatę Kawkę. Reżyserem filmu jest Tomasz Wiszniewski.

Jeśli chcesz poznać pełną historię Pawełka i jego wędrówki, obejrzyj „Wszystko będzie dobrze” już teraz!

Produkcja Wszystko będzie dobrze online

Film „Wszystko będzie dobrze” to produkcja polska, którą wyreżyserował Tomasz Wiszniewski. Scenariusz do filmu napisał Jacek Kłosiński, a za montaż odpowiadał Wojciech Janas. W filmie można zobaczyć kilka efektów specjalnych, jednak to przede wszystkim brawura i umiejętności aktorskie sprawiają, że film robi takie wrażenie. Muzykę skomponował Wojciech Kilar.

Reżyser

Tomasz Wiszniewski – to znany polski reżyser filmowy oraz telewizyjny. Z wykształcenia jest filmowcem, ukończył studia na Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. Jego kariera zaczęła się od produkcji seriali telewizyjnych, jednak to filmy fabularne przyniosły mu największą sławę. W swoim dorobku ma takie filmy, jak „Nigdy w życiu!”, „Mniejsze zło”, „Królowie życia” czy właśnie „Wszystko będzie dobrze”.

Obsada aktorska całego filmu Wszystko będzie dobrze

W filmie „Wszystko będzie dobrze” zobaczyć możemy nie tylko doskonale oddanych bohaterów, ale także aktorów o bogatej karierze filmowej. W rolach głównych występują Robert Więckiewicz jako nauczyciel oraz Adam Werstak w roli Pawełka. W obsadzie zobaczyć można również Izabelę Dąbrowską, Beatę Kawkę czy Jarosława Grudę. Każdy z aktorów zagrał swoją rolę perfekcyjnie, przynosząc do produkcji swoje talenty i doświadczenie, dzięki czemu film odnosi tak duży sukces.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Wszystko będzie dobrze online

Film „Wszystko będzie dobrze” rozgrywa się w małym nadmorskim miasteczku w Polsce w czasach, które mogły przywodzić na myśl lata 90. XX wieku. Głównymi bohaterami filmu są 12-letni Pawełek oraz nauczyciel wychowania fizycznego. Chłopiec wyrusza na pielgrzymkę do Częstochowy, próbując uzyskać cudowne uzdrowienie dla swojej umierającej matki. W trakcie wędrówki towarzyszy mu nauczyciel, który zmaga się z problemami alkoholowymi. Podczas ich podróży zmagają się z wieloma przeciwnościami losu, ale także odkrywają nowe oblicza siebie i swoich bliskich.

Bohaterowie

„Pawełek” – to główny bohater filmu „Wszystko będzie dobrze”. Dwunastoletni chłopiec wyrusza na długą pielgrzymkę do Częstochowy, aby ocalić swoją umierającą matkę. Podczas wędrówki poznaje swoje granice, ale także odkrywa w sobie nowe siły.

„Nauczyciel” – to postać, która towarzyszy Pawłowi w drodze. Mężczyzna zmaga się z problemami alkoholowymi, ale dzięki wędrówce z 12-letnim chłopcem zaczyna patrzeć na świat z nowej perspektywy.

Gdzie obejrzeć Wszystko będzie dobrze cały film?

Film „Wszystko będzie dobrze” możesz obejrzeć na zalukaj. Strona ta oferuje dostęp do wielu filmów, seriali, programów rozrywkowych czy zabawek. Zalukaj-cc.pl to miejsce, które dba o swoich użytkowników i oferuje im legalne źródła do oglądania filmów. Dzięki temu możesz cieszyć się swoimi ulubionymi produkcjami, nie łamiąc prawa.

Wszystko będzie dobrze lektor pl dla widzów z Polski

Dla widzów z Polski dostępna jest wersja całości filmu „Wszystko będzie dobrze” z polskim lektorem, napisami oraz dubbingiem. Wszystko po to, aby odbiór filmu był jak najbardziej wygodny dla odbiorcy. Opcję lektora lub napisów możesz wybrać samemu, w zależności od swoich potrzeb.

Zalukaj cały film Wszystko będzie dobrze i ciesz się dostępem już teraz!

Jeśli szukasz filmu, który porusza, wzrusza i zmusza do refleksji, to „Wszystko będzie dobrze” to produkcja, którą musisz obejrzeć. Dzięki stronie zalukaj-cc.pl możesz cieszyć się dostępem do legalnych źródeł do oglądania filmów, a „Wszystko będzie dobrze” to produkcja, którą warto obejrzeć. Zachęcamy Cię do podzielenia się własnymi wrażeniami z filmu w komentarzach pod tym artykułem!