Wszystko, co kocham Cały Film (2009) - Oglądaj Online!

2009
95 min
6.8
Poznajcie historię Janek, który wraz z dwoma kolegami zakłada zespół punkowy o nazwie WCK - Wszystko, co kocham. Chłopcy zgłaszają swoje utwory na festiwal Nowa...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2579
Teraz ogląda: 148

Wszystko, co kocham online cały film w kilku słowach

Poznajcie historię Janek, który wraz z dwoma kolegami zakłada zespół punkowy o nazwie WCK – Wszystko, co kocham. Chłopcy zgłaszają swoje utwory na festiwal Nowa Fala Rocka, który ma odbyć się w Koszalinie. Janek zostaje zakochany w koleżance ze szkoły, Basi. Niestety, kiedy zostaje wprowadzony stan wojenny, ich związek pada ofiarą polityki. Czy zdołają przetrwać tę próbę i znów się odnaleźć? Film ten obejmuje gatunek dramatu i trwa 95 minut. W rolach głównych zagrają Mateusz Kościukiewicz, Olga Frycz, Jakub Gierszał i Andrzej Chyra. Reżyserem jest Jacek Borcuch. Cały film jest dostępny w sieci – zachęcamy do oglądania.

Produkcja Wszystko, co kocham online

Film „Wszystko, co kocham” powstał w Polsce w 2009 roku. Został nakręcony w niewielkim nadmorskim miasteczku, co stanowi wyjątkową zaletę tego dzieła. Produkcja filmowa ma charakter dramatu, który porusza bardzo wiele problemów ważnych dla Polaków w tamtym czasie. Montaż jest bardzo dobry, a efekty specjalne dodają filmowi charmi. Muzyka, która towarzyszy filmowi, pochodzi od zespołu WCK – jest ona więc idealnie dopasowana do klimatu filmu. Scenariusz jest napisany bardzo dobrze i każdy widz może odnaleźć się w historii, jaka przedstawiona jest w filmie.

Reżyser

Reżyserem filmu „Wszystko, co kocham” jest Jacek Borcuch. Ten Polak jest znany międzynarodowo ze swoich filmów w reżyserii, takich jak „Tulipany” i „Ostatnia rodzina”. Jego filmy zdobyły już wiele nagród zarówno w kraju, jak i za granicą. Jest osobą bardzo ciekawą i interesującą. Zawsze stara się skupiać na emocjach, jakie towarzyszą życiu bohaterów. Warto zatem połączyć przyjemne z pożytecznym i obejrzeć film jego autorstwa.

Obsada aktorska całego filmu Wszystko, co kocham

W całym filmie „Wszystko, co kocham” występuje kilka znanych twarzy, które z pewnością przyciągną uwagę fanów polskiego kina. W rolę Janka wciela się Mateusz Kościukiewicz, który już od dawna cieszy się popularnością w Polsce. Rolę Basi gra Olga Frycz, która również jest bardzo znana w Polsce. W rolach pozostałych bohaterów występują Jakub Gierszał i Andrzej Chyra. Każdy z aktorów gra w filmie genialnie i oddał swoją postać z wielką finezją.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Wszystko, co kocham online

Akcja filmu toczy się w Polsce, w nadmorskim miasteczku w 1981 roku. Wtedy to Janek, uczący się w klasie maturalnej, zakłada zespół punkowy i nazywa go WCK. Chłopcy zgłaszają utwory na festiwal Nowa Fala Rocka. Janek zakochuje się w koleżance ze szkoły, Basi. Niestety, kiedy zostaje wprowadzony stan wojenny, ich związek pada ofiarą polityki. Czy zdołają przetrwać tę próbę i znów się odnaleźć? Obejrzyj „Wszystko, co kocham” i przekonaj się.

Bohaterowie

Janek to główny bohater filmu „Wszystko, co kocham”. Jest to chłopak o mocnym charakterze, zdecydowany i odważny. Basi to jego ukochana, która przenosi się z Warszawy do nadmorskiego miasteczka. To pewna, odważna kobieta, która wie, czego chce. Pozostali członkowie zespołu WCK też są ważnymi postaciami w filmie.

Gdzie obejrzeć Wszystko, co kocham cały film?

Jeśli zastanawiacie się, gdzie obejrzeć cały film „Wszystko, co kocham”, to polecamy stronę zalukaj-cc.pl. To portal, który oferuje fajne rzeczy, takie jak wyszukiwarka legalnych źródeł. To zdecydowanie najlepsza opcja dla kogoś, kto chce obejrzeć film legalnie i bezpiecznie.

Wszystko, co kocham lektor pl dla widzów z Polski

Jeśli nie lubicie napisów i szukacie czegoś po polsku, to przeliczalibyśmy się, gdybyśmy powiedzieli, że nie ma takiej opcji. „Wszystko, co kocham” jest dostępne z polskimi napisami i dubbingiem. Wybierzcie opcję, która wam najbardziej odpowiada i cieszcie się oglądaniem filmu.

Zalukaj cały film Wszystko, co kocham i ciesz się dostępem już teraz!

Może myślicie, że to tylko zwykły film, ale jest w nim wiele do zaoferowania. Warto obejrzeć film „Wszystko, co kocham” ze względu na jego znakomitą produkcję, dobrą obsadę i emocjonalną fabułę. Zachęcamy was do obejrzenia tego filmu online na zalukaj-cc.pl. Po zakończeniu seansu, podzielcie się swoją opinią w sekcji komentarzy pod tym artykułem.