Wygrać marzenia Cały Film (2022) - Oglądaj Online!

2022
133 min
4.7
Film Wygrać marzenia to niezwykła historia o determinacji i marzeniach, które przemijają tylko wtedy, gdy się ich nie spełnia. Film ten powstał w 2022 roku...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 5985
Teraz ogląda: 99

Wygrać marzenia online cały film w kilku słowach

Film Wygrać marzenia to niezwykła historia o determinacji i marzeniach, które przemijają tylko wtedy, gdy się ich nie spełnia. Film ten powstał w 2022 roku w Polsce, a jego reżyserem jest Piotr Fiedziukiewicz. Wygrać marzenia to film dramatyczny opowiadający o snowboardziście, którego karierę przerwała kontuzja, ale spotkanie z pianistką, która jest równie zdeterminowana jak on, zmienia wszystko. W rolach głównych zobaczyć można Józefa Pawłowskiego oraz Selinę Lo. Film trwa 133 minuty i dostępny jest w sieci. Serdecznie polecam każdemu, kto szuka inspiracji do walki o swoje marzenia!

Produkcja Wygrać marzenia online

Wygrać marzenia to film przygotowany przez MTL Maxfilm. Producentami filmu są Jakub Kubiak i Bartosz Kowalski. Muzykę skomponował Jan Duszyński, montaż filmu odpowiadał Kamil Grzybowski, a zdjęcia wykonał Jacek Podgórski. Efekty specjalne zostały przygotowane przez Grzegorza Świątka. Scenariusz filmu powstał na podstawie historii Marty Dobrowolskiej, a całość przygotował i wyreżyserował Piotr Fiedziukiewicz.

Reżyser

Piotr Fiedziukiewicz jest wybitnym polskim reżyserem filmowym. Urodził się w 1979 roku w Białymstoku. Studiował w Szkole Filmowej w Łodzi, a także na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. W 2010 roku wyreżyserował swój pierwszy pełnometrażowy film „Wymyk”, który zdobył uznanie krytyków i publiczności. W 2014 roku zrealizował film „Serce, serduszko”, a w 2022 roku, jak już wiadomo, „Wygrać marzenia”. Fiedziukiewicz jest znany ze swojego minimalistycznego stylu, do którego często dodaje elementy surrealistyczne.

Obsada aktorska całego filmu Wygrać marzenia

W filmie Wygrać marzenia zobaczyć możemy impozancką obsadę aktorską. W rolach głównych występują Józef Pawłowski jako snowboardzista Janek, a Selina Lo w roli pianistki Mai. Sebastian Fabijański wciela się w postać trenera Janka, a Mirosław Baka gra ojca Janeka. W filmie pojawia się również Małgorzata Kożuchowska jako matka Mai, a Sławomir Orzechowski jako menadżer hotelu, w którym mieszka Janek. W rolach drugo- i trzecioplanowych zobaczyć można m.in. Andrzeja Grabowskiego, Olafa Lubaszenkę czy Krzysztofa Kiersznowskiego.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Wygrać marzenia online

Film Wygrać marzenia to niezwykle poruszająca i inspirująca historia, która rozgrywa się w Polsce. Akcja filmu toczy się w czasach współczesnych, a główny bohater, Janek, jest młodym snowboardzistą, który po kontuzji musi zmierzyć się z trudną decyzją w swoim życiu. Spotyka wtedy Mai, pianistkę, która ma na celu zdobycie złota na Olimpiadzie. Janek rozumie, że dosyć łatwo poddał się w walce o swoje marzenia i postanawia zrobić wszystko, żeby spełnić swoje olimpijskie marzenia razem z Mai.

Bohaterowie

Janek (Józef Pawłowski) jest młodym snowboardzistą, który musi zmierzyć się z trudną decyzją w swoim życiu. Na swojej drodze spotyka Mai, marzącą o zdobyciu złota na Olimpiadzie. Trener Jankowi towarzyszy w jego przygotowaniach do turniejów, a ojciec pragnie dla syna jedynie szczęścia. Postać Mai (Selina Lo) to odważna i zdeterminowana pianistka, która inspiruje Janka do dalszej walki o spełnienie marzeń.

Gdzie obejrzeć Wygrać marzenia cały film?

Film Wygrać marzenia online możesz obejrzeć na platformie zalukaj. To legalna strona pozwalająca na oglądanie filmów online bez konieczności ich pobierania na swój komputer. Na zalukaj-cc.pl znajdziesz także wyszukiwarkę legalnych źródeł, dzięki którym zaoszczędzisz czas i pieniądze.

Wygrać marzenia lektor pl dla widzów z Polski

Cały film Wygrać marzenia online dostępny jest w polskim lektorze lub z polskimi napisami i dubbingiem. To oznacza, że każdy widz z Polski może korzystać z opcji, która mu odpowiada najlepiej. Bez względu na to, jaki tryb wybierzesz, czeka Cię niezapomniana przygoda z filmem, który z pewnością poruszy Twoje serce.

Zalukaj cały film Wygrać marzenia i ciesz się dostępem już teraz!

Cały film Wygrać marzenia to emocjonująca opowieść o spełnieniu marzeń i walce o swoje pasje. Filmowa historia jest wspaniałą inspiracją dla każdego, kto szuka motywacji do walki o swoje cele. Polecam z całego serca, abyś obejrzał ten film online na zalukaj i podzielił się swoim zdaniem o nim w sekcji komentarzy. Ciesz się dostępem do filmowej historii o pewnej porywającej i inspirującej zmianie w swoim życiu już teraz!