Z odzysku Cały Film (2006) - Oglądaj Online!

2006
103 min
6.5
Jeśli szukasz inspiracji na wieczorne kino, polecam film Z odzysku - polski dramat z 2006 roku, którego reżyserem jest Sławomir Fabicki. To historia o 19-letnim...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 3221
Teraz ogląda: 278

Z odzysku online cały film w kilku słowach

Jeśli szukasz inspiracji na wieczorne kino, polecam film Z odzysku – polski dramat z 2006 roku, którego reżyserem jest Sławomir Fabicki. To historia o 19-letnim Wojtku, który mieszka na Śląsku i stara się zapewnić swojej ukraińskiej dziewczynie oraz dziecku lepsze życie. Niestety, świat nielegalnych walk bokserskich i drobnych gangsterów zaczyna go otaczać coraz mocniej. Czy uda mu się wyjść z tego kręgu zła? Film trwa 103 minuty i w głównych rolach zobaczyć można Antoniego Pawlickiego, Nataliyę Vdovinę, Jaceka Braciaka i Dimitriego Melnichuka. Zachęcam do obejrzenia całego filmu online, gwarantuję, że nie będziecie żałować!

Produkcja Z odzysku online

Produkcja filmu Z odzysku była skrupulatnie przygotowana. Reżyser Sławomir Fabicki zebrał doświadczoną ekipę i wciągnął ją w swój projekt. Wszyscy aktorzy zostali dobrani metodą castingu, a zdjęcia do filmu kręcono w Katowicach oraz w Rudzie Śląskiej. Montaż filmu trwał około pół roku, zanim całość trafiła na ekrany kin. W filmie wykorzystano także muzykę skomponowaną specjalnie dla niego oraz dobry dobór kadrów i świetną realizację dźwięku. Scenariusz, który przygotowali Fabicki i Michał Koszałka, został bardzo dobrze przyjęty przez widzów.

Reżyser

Sławomir Fabicki to polski reżyser filmowy, który urodził się w 1967 roku w Sopocie. Z wykształcenia jest kulturoznawcą, a studia reżyserskie ukończył na łódzkiej Filmówce. Jest znany przede wszystkim z filmów dokumentalnych, ale w 2006 roku nakręcił też swój debiut fabularny – właśnie Z odzysku. Oprócz tego zrealizował m.in. takie produkcje jak „Co ja widziałem” czy „Pusty dom”. Za swoją działalność filmową otrzymał wiele prestiżowych nagród, w tym Orła oraz Grand Prix na festiwalach filmowych w Polsce i za granicą.

Obsada aktorska całego filmu Z odzysku

W filmie Z odzysku w głównych rolach zobaczyć można Antona Pawlickiego jako Wojtka, Nataliyę Vdovinę jako Katię, Jaceka Braciaka w roli gangstera Tony’ego oraz Dimitriego Melnichuka jako Dimitriego. Pawlicki to polski aktor teatralny i filmowy, który zdobył uznanie m.in. za role w filmach „Jasminum” czy „Plac Zbawiciela”. Vdovina to ukraińska aktorka, której rola w Z odzysku była jednym z debiutów na polskim ekranie. Braciak to aktor teatralny i filmowy, zdobywca wielu nagród, a Melnichuk to aktor i muzyk, którego debiut filmowy przypadł właśnie na Z odzysku.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Z odzysku online

Film Z odzysku rozgrywa się w realiach Śląska, gdzie główny bohater, Wojtek, stara się zapewnić swojej ukraińskiej dziewczynie i jej dziecku lepsze życie. Dziewczyna jest emigrantką i ma problemy z legalizacją pobytu w Polsce, co utrudnia życie parze. Wojtek bierze udział w nielegalnych walkach bokserskich, by zdobyć pieniądze i pomóc swojej dziewczynie. Niestety, wkrótce wpada w kłopoty z gangsterami, którzy chcą od niego odzyskać długi. Czy Wojtek zdoła wyjść z tego kręgu zła i ocalić to, co dla niego ważne?

Bohaterowie

Głównym bohaterem filmu Z odzysku jest Wojtek, 19-latek z problemami, który stara się przełamać błędne koło, jakie dotknęło jego życie. Drugą ważną postacią jest Kasia – ukraińska emigrantka, nad którą chłopak się pochyla, próbując jej pomóc. Na jej drodze staje gangster Tony, a Dimitri to ważna postać, która pomaga Wojtkowi w nielegalnych walkach bokserskich. Każdy z bohaterów ma swoje cele, ale też problemy, które są trudne do rozwiązania.

Gdzie obejrzeć Z odzysku cały film?

Jeśli chcesz obejrzeć cały film Z odzysku online, polecam zajrzeć na stronę zalukaj-cc.pl. Na platformie znajdziecie wiele legalnych źródeł, które oferują film w przystępnej cenie. Dzięki temu obejrzycie film w profesjonalnej jakości i bez szkody dla producentów. Zachęcam do skorzystania z tej opcji, a po seansie koniecznie podzielcie się własnymi wrażeniami w sekcji komentarzy pod tym artykułem.

Z odzysku lektor pl dla widzów z Polski

Jeśli jesteście z Polski i szukacie filmu Z odzysku z polskim lektorem, biję się w pierś – macie na to okazję! Film online dostępny jest nie tylko z napisami i dubbingiem, ale także z profesjonalnym lektorem, który ułatwi Wam śledzenie wątków fabularnych. Dzięki temu w pełni skoncentrujecie się na historii głównych bohaterów, a towarzyszące im trudności i problemy będziecie odbierać jeszcze bardziej intensywnie.

Zalukaj cały film Z odzysku i ciesz się dostępem już teraz!

Jeśli jeszcze wahacie się, czy obejrzeć film Z odzysku online – zachęcam do podjęcia tej decyzji. To historia, która poruszy każdego, kto szuka inspiracji i motywacji. Na zalukaj-cc.pl znajdziecie cały film, opinie innych widzów, a także wiele innych ciekawych propozycji filmowych. Cieszcie się dostępem do profesjonalnych źródeł, oglądajcie filmy w dobrej jakości i bawcie się dobrze!