Zabawa, zabawa Cały Film (2019) - Oglądaj Online!

2019
88 min
6.4
Zabawa, zabawa to polski dramat z 2019 roku, który opowiada o trzech kobietach - Dorocie, Magdzie i Teresie - uzależnionych od alkoholu. Film trwa 88...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 3091
Teraz ogląda: 234

Zabawa, zabawa online cały film w kilku słowach

Zabawa, zabawa to polski dramat z 2019 roku, który opowiada o trzech kobietach – Dorocie, Magdzie i Teresie – uzależnionych od alkoholu. Film trwa 88 minut, a w głównych rolach występują: Dorota Kolak, Agata Kulesza, Maria Dębska i Marcin Dorociński. Reżyserem produkcji jest Kinga Dębska. Czas poświęcony na pełen seans wynagrodzi widzom doskonały scenariusz i niebanalne kreacje aktorskie.

Jeśli interesuje Cię historia życia trzech różnych kobiet, których jedyną wspólną cechą jest uzależnienie, to Zabawa, zabawa to film właśnie dla Ciebie!

Produkcja Zabawa, zabawa online

Zabawa, zabawa to doskonale wyreżyserowany film, którego produkcja trwała przez kilka miesięcy. Reżyser i scenarzystka Kinga Dębska zrobiła doskonałą robotę, tworząc obraz, który porusza i wzrusza widzów. W filmie wykorzystano piękną muzykę, która dodaje klimatu scenom. Wszystko zostało złożone w ciekawą całość, która utrzymuje napięcie do samego końca.

Reżyser

Kinga Dębska to polska reżyserka, która zasłynęła dzięki swojemu poprzedniemu filmowi „Moje córki krowy”. Od wielu lat związana z kinem, w swoich filmach przygląda się codzienności i małym gestom ludzi na przeciętnych ulicach Polski. Jest znana ze swojego unikalnego podejścia do tematu, co sprawia, że jej filmy nigdy nie są nudne. W Zabawie, zabawie Kinga Dębska porusza trudny temat uzależnienia i radzenia sobie z nim.

Obsada aktorska całego filmu Zabawa, zabawa

W rolach głównych filmu Zabawa, zabawa występują wybitne polskie aktorki takie jak Dorota Kolak, Agata Kulesza i Maria Dębska. Ich świetne kreacje aktorskie z pewnością przyciągną uwagę widzów. Aktorki znane są z wielu znakomitych ról, więc ich udział w tym filmie to gwarancja niezapomnianego seansu.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Zabawa, zabawa online

Akcja filmu Zabawa, zabawa rozgrywa się w Polsce, w różnych miejscach. Bohaterki żyją w różnych warstwach społecznych, mają różne zawody i problemy, ale łączy je jedno – problem z alkoholem. Fabuła filmu ukazuje, jak wygląda życie osób uzależnionych od alkoholu i jakie skutki niesie za sobą na ich rodzinę i otoczenie. Wkrótce każda z bohaterek przeżyje dramatyczne wydarzenia, które doprowadzą ich do krawędzi.

Bohaterowie

W filmie Zabawa, zabawa głównymi bohaterkami są trzy kobiety: Dorota, Magda i Teresa. Każda z kobiet ma swoją historię – Dorota to prokurator, która swoje problemy kryje pod immunitetem. Magda to studentka, która lubi zabawę, ale jest świetnym studentem i pracownikiem. Teresa to szanowana chirurg, która nie odmawia sobie alkoholu nawet w pracy. Wszystkie trzy kobiety muszą zmierzyć się ze swoim problemem, a ich drogi krzyżują się w trakcie filmu.

Gdzie obejrzeć Zabawa, zabawa cały film?

Film Zabawa, zabawa można obejrzeć online na stronie zalukaj. To legalne źródło, które dostarczy Ci najwyższej jakości wersję filmu. Możliwe jest wybranie wersji z lektorem, napisami lub dubbingiem. Wszystkie te wersje są bezpłatne i dostępne dla polskiego widza.

Zabawa, zabawa lektor pl dla widzów z Polski

Wszyscy widzowie z Polski mają do wyboru cały film Zabawa, zabawa z polskim lektorem, napisami lub dubbingiem. Bez względu na preferencje, widzowie znajdą dla siebie najlepszą wersję filmu. Dzięki temu, każdy może cieszyć się filmem w swoim ulubionym języku.

Zalukaj cały film Zabawa, zabawa i ciesz się dostępem już teraz!

Zabawa, zabawa to film, który powinien zainteresować każdego widza. To dzieło, które przyciąga idealnym scenariuszem, świetną reżyserią i niezwykłymi kreacjami aktorskimi. Obejrzyj ten film na stronie zalukaj i przekonaj się, czym jest prawdziwa zabawa. A potem podziel się swoją opinią na temat filmu w komentarzach!