Zabić bobra Cały Film (2012) - Oglądaj Online!

2012
99 min
5
Chcesz obejrzeć zaskakujący i poruszający film? Polecamy "Zabić bobra", polską produkcję z 2012 roku, która zapadnie w pamięć każdemu widzowi. Film został wyreżyserowany przez Jana...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 8802
Teraz ogląda: 380

Zabić bobra online cały film w kilku słowach

Chcesz obejrzeć zaskakujący i poruszający film? Polecamy „Zabić bobra”, polską produkcję z 2012 roku, która zapadnie w pamięć każdemu widzowi. Film został wyreżyserowany przez Jana Jakuba Kolskiego, a w obsadzie zobaczymy między innymi Eryka Lubosa, Agnieszkę Pawełkiewicz czy Alexandra Michael. Historię kochanków została osadzona w realiach współczesnej Polski. Czas trwania „Zabić bobra” wynosi 99 minut, a gatunek to dramat.

Zapraszamy do obejrzenia całego filmu online!

Produkcja Zabić bobra online

„Zabić bobra” to film, który powstał na Ziemię Lubuskiej we współpracy między Polską a Niemcami. W filmie zastosowano liczne efekty specjalne, które w naturalny sposób przeplatają fabułę. Ścieżka dźwiękowa wprowadza widza w jeszcze większy nastrój. Do reżyserii i scenariusza Jana Jakuba Kolskiego dołączyli również Mariusz Sypulski (zdjęcia), Bartosz Putkiewicz (montaż), Monika Krajewska (scenografia) i Anna Englert (kostiumy).

Reżyser

Jan Jakub Kolski to niezwykle utalentowany reżyser filmowy, który wyreżyserował wiele ciekawych filmów i seriali. Kolski studiował na Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu, ale szybko zaczął tworzyć filmy. Do jego najważniejszych produkcji należą m.in. „Jasminum” (2006), „Cudowne miejsce” (1995) czy „Złoto dezerterów” (1998). „Zabić bobra” to kolejny film w dorobku reżysera, który z pewnością nie pozostawi odbiorców obojętnymi.

Obsada aktorska całego filmu Zabić bobra

W „Zabicie bobra” zobaczymy wiele wybitnych postaci. Eryk Lubos (Eryk) i Agnieszka Pawełkiewicz (Beza) odgrywają główne role, a ich gra aktorska zachwyca niezwykłą naturalnością i emocjonalnym zaangażowaniem. W filmie wystąpili także Alexandra Michael jako Ali, Mariusz Bonaszewski w roli Tomasza, Marek Kasprzyk jako Tadeusz, Mateusz Król jako Wojtek, Daniel Misiewicz jako Kasia, Maciej A. Maciejewski jako komandor, Kamil Pardo jako Radek oraz Tomasz Pietryga jako „Piguła”.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Zabić bobra online

Akcja filmu rozgrywa się we współczesnej Polsce, gdzie Eryk, żołnierz jednostek specjalnych, wraca z wojny do kraju i zaszywa się w starym, rodzinnym domu. Mężczyzna ma trudności z przyzwyczajeniem się do szarej rzeczywistości i powrotu do normalnego życia. Pewnego dnia na swojej posesji poznaje młodą dziewczynę, zwaną Bezą. Ich spotkanie przeradza się w gorący romans. Jednak past history między Erykiem i Tomaszem sprawia, że miłość dziewczyny wzbudza u żołnierza wiele złych wspomnień. Czy miłość jest silniejsza od zranionej dumy? Czy Eryk i Beza przełamią bariery i razem zaczną nowe życie?

Bohaterowie

Eryk to główny bohater filmu, człowiek po wojnie, który próbuje odnaleźć się w rzeczywistości. Jest utalentowanym żołnierzem, ale ma trudności z nawiązywaniem relacji międzyludzkich. Beza to młoda dziewczyna, która zakochuje się w Eryku, ale jej miłość napotyka na wiele przeszkód w postaci przeszłości mężczyzny. Tomasz to ojciec Bez, który długo nie chce zaakceptować związku córki z byłym żołnierzem. Bohaterów filmu poznajemy stopniowo, a każda kolejna scena przynosi nowe emocje.

Gdzie obejrzeć Zabić bobra cały film?

Często nie mamy czasu, by wybrać się do kina, dlatego najlepszym rozwiązaniem jest obejrzenie filmu online. „Zabić bobra” jest dostępny na zalukaj w zaskakującej jakości, więc bez obaw można pozwolić sobie na obejrzenie go w domowym zaciszu. Polecamy też skorzystanie z wyszukiwarki legalnych źródeł oferowanej przez zalukaj-cc.pl.

Zabić bobra lektor pl dla widzów z Polski

Film „Zabić bobra” można obejrzeć w oryginalnej wersji, ale dla osób, które wolą oglądać filmy z polskim lektorem czy napisami, również dostępne są takie opcje. Każdy widz może wybrać dla siebie idealną wersję filmu, która najbardziej mu odpowiada.

Zapraszamy do obejrzenia całego filmu i do podzielenia się własną opinią o nim. „Zabić bobra” to jedna z najlepszych polskich produkcji, z której warto skorzystać!