Zbliżenia Cały Film (2014) - Oglądaj Online!

2014
73 min
5.4
Jeśli szukacie filmu, który poruszy Wasze emocje, warto obejrzeć Zbliżenia. To polski dramat romantyczny z 2014 roku w reżyserii Magdaleny Piekorz. Film opowiada historię Marty,...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 1338
Teraz ogląda: 286

Zbliżenia online cały film w kilku słowach

Jeśli szukacie filmu, który poruszy Wasze emocje, warto obejrzeć Zbliżenia. To polski dramat romantyczny z 2014 roku w reżyserii Magdaleny Piekorz. Film opowiada historię Marty, artystki, żony i córki. Mimo bliskiej relacji z matką, nie potrafi rozpocząć życia na własny rachunek. Zbliżenia to nie tylko wzruszająca opowieść, ale również świetnie zagraną rolą Ewy Wiśniewskiej, Joanny Orleańskiej, Łukasza Simlata i Andrzeja Seweryna. Zachęcamy do obejrzenia całego filmu online!

Produkcja Zbliżenia online

Zbliżenia to film zrealizowany w Polsce, który pojawił się na ekranach kin w 2014 roku. Reżyserka Magdalena Piekorz wykorzystała efekty i muzykę zmysłowo podkreślające emocje bohaterów. Scenariusz filmu opracowała Magdalena Piekorz i Małgorzata Drzazga, natomiast produkcją zajęło się Studio Filmowe Kalejdoskop. Wszystko to pozwoliło na stworzenie filmu, który porusza do głębi.

Reżyser

Magdalena Piekorz to polska reżyserka i scenarzystka, urodzona w Stalowej Woli. Jej filmy zdobywały już wiele nagród na festiwalach filmowych, a Zbliżenia to kolejna udana produkcja. Piekorz zna się na emocjach, co potrafił udowodnić w swoim najnowszym dziele. Reżyserka w swojej karierze stworzyła również m.in. filmy „Wino truskawkowe” czy „Tulipany”.

Obsada aktorska całego filmu Zbliżenia

W filmie Zbliżenia mogliśmy podejrzeć takie nazwiska jak: Ewa Wiśniewska, Joanna Orleańska, Łukasz Simlat czy Andrzej Seweryn. Każdy z aktorów wspaniale odnalazł się w swojej roli, stworzyli spójną całość i zaowocowało to piękną historią miłości i relacji matka-córka. Wiśniewska została doceniona przez krytyków filmowych za swój wspaniały występ – nie trzeba dodawać, że zaprezentowała się wspaniale.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Zbliżenia online

Historia, która opowiedziana jest w Zbliżeniach, rozgrywa się w Polsce, ale mógłby to być gdziekolwiek na świecie. Scenariusz opowiada o relacji matki i córki, ale również o miłości. W swoim życiu Marta spotyka Janka i to, co zaczyna się jako zwykłe zainteresowanie, szybko zamienia się w miłość. Małżeństwo przedstawią przed samym sobą swoje uczucia, ale również przed rodziną Marty, szczególnie przed jej matką. Film opowiada o tym, jak czasem trudno jest rozstać się z przeszłością, zwłaszcza kiedy ta przyszłość jest tak nieznana i tajemnicza.

Bohaterowie

Marta to główna bohaterka filmu, artystka i młoda kobieta, która zmaga się z problemami związanymi z rodziną. Matka Marty to kobieta, która ma duży wpływ na córkę, ale nie zawsze jest to wpływ pozytywny. Jacek to mężczyzna, który wkracza do życia Marty, kiedy już nie ma wyjścia. Te trzy postacie łączą się tworząc spójną całość, za którą trzymamy kciuki.

Gdzie obejrzeć Zbliżenia cały film?

Film Zbliżenia można obejrzeć w serwisie zalukaj. Tam, nie tylko obejrzycie polskie filmy online, ale również filmy z całego świata. Szukajcie legalnych źródeł, by nie naruszać praw autorskich i nie zostawiać dziur w swoim budżecie.

Zbliżenia lektor pl dla widzów z Polski

Zbliżenia to film, który może przemówić do każdego widza. Dostępne są trzy wersje językowe: lektor polski, dubbing polski oraz napisy w języku polskim. Każdy może wybrać, co będzie dla niego najlepsze. Warto pamiętać o tym, że oglądanie legalnych filmów online jest niesłychanie ważne, więc warto skorzystać z całkowicie bezpiecznej wersji.

Zalukaj cały film Zbliżenia i ciesz się dostępem już teraz!

Film Zbliżenia to historia dojrzałej miłości i silnych relacji rodzinnych. To film, który wzruszy, ale również pobudzi do myślenia o własnych doświadczeniach. Poza tym warto zobaczyć świetnie zagrane role przez Ewę Wiśniewską, Joannę Orleańską, Łukasza Simlata i Andrzeja Seweryna. Obejrzyjcie Zbliżenia już teraz w całkowicie bezpiecznej wersji na zalukaj i cieszcie się pełną paletą emocji. Zachęcamy do zostawienia swoich komentarzy pod tym artykułem!