Zgoda Cały Film (2017) - Oglądaj Online!

2017
87 min
5.3
„Zgoda” to poruszająca historia miłosna, której akcja rozgrywa się w trudnych czasach końca II wojny światowej. Film ten został wyreżyserowany przez Macieja Sobieszczańskiego i przedstawia...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2225
Teraz ogląda: 232

Zgoda online cały film w kilku słowach

„Zgoda” to poruszająca historia miłosna, której akcja rozgrywa się w trudnych czasach końca II wojny światowej. Film ten został wyreżyserowany przez Macieja Sobieszczańskiego i przedstawia historię dwóch młodych mężczyzn zakochanych w jednej dziewczynie. Film pochodzi z Polski, a jego premiera odbyła się w 2017 roku. Czas trwania wynosi 87 minut i jest to dramat wojenny. W obsadzie możemy zobaczyć takich aktorów jak Julian Świeżewski, Jakub Gierszał, Zofia Wichłacz czy Danuta Stenka. Cały film „Zgoda” dostępny jest online na zalukaj-cc.pl. Obejrzenie go z pewnością nie pozostawi nikogo obojętnym.

Produkcja Zgoda online

Film „Zgoda” został wyprodukowany przez Gigant Films Production w współpracy z Telewizją Polską SA i Związkowym Zrzeszeniem Producentów Filmowych. Reżyser Maciej Sobieszczański był również autorem scenariusza. W filmie wykorzystano efekty specjalne, by jak najlepiej oddać atmosferę tamtych czasów. Muzyka skomponowana została przez Piotra Klimka i Katarzynę Latkowską. Cały film z pewnością zrobi wrażenie na widzach i pozwoli lepiej zrozumieć, jak ciężko było żyć w czasach wojny i po jej zakończeniu.

Reżyser

Maciej Sobieszczański to polski reżyser, scenarzysta i producent filmowy. Absolwent Wydziału Reżyserii Filmowej i Telewizyjnej Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. Zdobył wiele nagród za swoje dotychczasowe filmy, a wśród nich między innymi dwie nagrody na festiwalu w Gdyni – za reżyserię w filmie „Seans” oraz za najlepszy montaż w filmie „Cicha noc”. Z pewnością reżyser „Zgody” nie zawiedzie oczekiwań widzów, a jego film pozostanie w pamięci na długi czas.

Obsada aktorska całego filmu Zgoda

W głównych rolach w filmie „Zgoda” wystąpili: Julian Świeżewski, Jakub Gierszał, Zofia Wichłacz i Danuta Stenka. Julian Świeżewski zagrał postać Franeka, który naiwnie dołącza do komunistów, by spróbować ocalić swoją ukochaną. Jakub Gierszał wcielił się w postać Erwina – Niemca, przyjaciela Franka sprzed wojny, który również kocha Annę, dziewczynę, którą kocha Franek. Zofia Wichłacz zagrała Annę, a Danuta Stenka jej matkę. Wszyscy aktorzy spisali się świetnie i szczerze oddali emocje swoich postaci.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Zgoda online

Akcja filmu rozgrywa się w roku 1945 w Świętochłowicach na Śląsku. Organizuje się tam obóz pracy dla Niemców, Ślązaków i Polaków. Franek, młody chłopak, dołącza do komunistów, by ratować Annę, w którą jest zakochany. W obozie pracy spotyka swojego przyjaciela sprzed wojny – Niemca o imieniu Erwin, który od dawna skrycie kocha się w Annę. Franek staje przed trudnym wyborem – jakie poświęcenia musi dokonać, by uratować swoją miłość? Tego dowiecie się, obejrzawszy cały film.

Bohaterowie

W filmie „Zgoda” pojawia się kilku ważnych bohaterów. Franek to główny bohater, który stara się ocalić swoją miłość kosztem wielu poświęceń. Erwin to przystojny Niemiec, przyjaciel Franka, który kocha Annę. Anna to dziewczyna, w której zakochani są zarówno Franek, jak i Erwin. W filmie pojawiają się również inne postacie, które wpływają na przebieg wydarzeń i losy bohaterów.

Gdzie obejrzeć Zgoda cały film?

Film „Zgoda” w całości dostępny jest na zalukaj-cc.pl. Na tej stronie internetowej można znaleźć wiele legalnych źródeł, dzięki którym można obejrzeć filmy online. Dzięki zalukaj-cc.pl zawsze będziesz mógł znaleźć coś interesującego do obejrzenia.

Zgoda lektor pl dla widzów z Polski

Jeśli chcesz obejrzeć „Zgodę” z polskim lektorem lub napisami, to jest to możliwe. Film jest dostępny z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. Każdy widz może wybrać formę, która najbardziej mu odpowiada. Film odniesie sukces zarówno u osób, które wolą polskie opracowanie, jak i u tych, którzy wolą oglądać filmy z oryginalną ścieżką dźwiękową. Warte zobaczenia.

Zalukaj cały film Zgoda i ciesz się dostępem już teraz!

„Zgoda” to film, który z pewnością warto zobaczyć. Fabuła, która rozgrywa się w trudnych czasach II wojny światowej, poruszy każdego widza. Cały film jest dostępny na zalukaj-cc.pl, dzięki czemu można go obejrzeć bez wychodzenia z domu. Zachęcamy wszystkich do tego, by obejrzeć ten film i podzielić się swoimi opiniami w sekcji komentarzy pod tym artykułem.