Zgorszenie publiczne Cały Film (2009) - Oglądaj Online!

2009
85 min
5.1
Zgorszenie publiczne to polska komedia romantyczna z 2009 roku. Akcja filmu rozgrywa się na osiedlu górniczych familoków Fytel, gdzie mieszkańcy wiodą spokojne życie. Pojawienie się...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 3038
Teraz ogląda: 79

Zgorszenie publiczne online cały film w kilku słowach

Zgorszenie publiczne to polska komedia romantyczna z 2009 roku. Akcja filmu rozgrywa się na osiedlu górniczych familoków Fytel, gdzie mieszkańcy wiodą spokojne życie. Pojawienie się „zgorszeńca” zakłóca sielankową atmosferę, a w tle rozgrywa się miłosna intryga. Film zagrany jest przez znakomitą obsadę, wśród której znajdują się m.in. Barbara Horawianka, Marian Dziędziel, Dorota Pomykała i Elżbieta Romanowska. Reżyserem jest Maciej Prykowski. Cały film trwa 85 minut.

Jeśli chcesz poznać historię mieszkańców Fytlu i przeżyć chwile śmiechu, koniecznie obejrzyj Zgorszenie publiczne!

Produkcja Zgorszenie publiczne online

Film Zgorszenie publiczne powstał w 2009 roku. Reżyserem jest Maciej Prykowski. Z montażu odpowiedzialny był Przemysław Chruścielewski, a kompozytorem muzyki był Wojciech Majewski. Scenarzystami są Jan Dolina i Wojciech Lepianka. Film kręcono w Polsce, na osiedlu górniczych familoków Fytel.

Reżyser

Maciej Prykowski to polski reżyser i scenarzysta. Urodził się w 1970 roku w Poznaniu. Studiował na Wydziale Reżyserii Filmowej i Telewizyjnej PWSFTviT w Łodzi. Jego debiutem reżyserskim był film „Psy i koty” z 2001 roku. Prykowski zrealizował także filmy takie jak „Pięć”, „Boisko bezdomnych” czy „Planeta Singli”.

Obsada aktorska całego filmu Zgorszenie publiczne

W filmie Zgorszenie publiczne występują między innymi Barbara Horawianka, Marian Dziędziel, Dorota Pomykała i Elżbieta Romanowska. Barbara Horawianka to polska aktorka teatralna i filmowa. Zagrała między innymi w filmie „Boisko bezdomnych” oraz w serialu „Czas honoru”. Marian Dziędziel to znany polski aktor teatralny i filmowy, który zagrał w takich filmach jak „Cicha noc” czy „Dzień świra”. Dorota Pomykała to aktorka teatralna i filmowa, a Elżbieta Romanowska to polska aktorka filmowa, teatralna i dubbingowa.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Zgorszenie publiczne online

Akcja filmu Zgorszenie publiczne rozgrywa się na osiedlu Fytlu. Mieszkańcy wiodą spokojne życie aż do momentu, gdy na osiedlu pojawia się „zgorszeniec”. W tle rozgrywa się miłosna intryga, a splot różnych wydarzeń połączy kilka samotnych serc. Film jest komedią romantyczną, która z pewnością rozbawi widzów.

Bohaterowie

W filmie Zgorszenie publiczne pojawiają się mieszkańcy osiedla Fytelu. Każdy z bohaterów ma swoje problemy i tajemnice, a splot różnych wydarzeń przyczynia się do połączenia kilku samotnych serc. W filmie występują między innymi Leszek, Wiesław, Wiesława, Elżbieta i Bożena.

Gdzie obejrzeć Zgorszenie publiczne cały film?

Film Zgorszenie publiczne można obejrzeć na zalukaj.pl. Serwis ten oferuje legalne źródła filmów i seriali online. Korzystając z zalukaj.pl, masz pewność, że oglądasz legalne źródła.

Zgorszenie publiczne lektor pl dla widzów z Polski

Cały film Zgorszenie publiczne można obejrzeć z polskim lektorem, napisami lub dubbingiem. Opcja z napisami jest szczególnie pomocna dla osób, które chcą doskonalić swoją znajomość języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego lub hiszpańskiego. Dzięki temu, że film jest dostępny w kilku wariantach, każdy może wybrać opcję dla siebie.

Zalukaj cały film Zgorszenie publiczne i ciesz się dostępem już teraz!

Jeśli chcesz przeżyć chwile śmiechu i zapomnieć o codzienności, koniecznie obejrzyj Zgorszenie publiczne. Film dostępny jest na zalukaj.pl. Zachęcamy do wystawienia swojej opinii o filmie w sekcji komentarzy pod tym artykułem.