Zillion Cały Film (2022) - Oglądaj Online!

2022
138 min
7.6
Zillion to film, którego premiera odbyła się w 2022 roku. Jest to produkcja z Belgii, z gatunku Dramatu, Kryminału i Muzycznego, w reżyserii Robina Pronta....
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 7119
Teraz ogląda: 95

Zillion online cały film w kilku słowach

Zillion to film, którego premiera odbyła się w 2022 roku. Jest to produkcja z Belgii, z gatunku Dramatu, Kryminału i Muzycznego, w reżyserii Robina Pronta. W rolach głównych występuje Jonas Vermeulen, Matteo Simoni, Charlotte Timmers oraz Barbara Sarafian. Czas trwania filmu to 138 minut. Jeśli chcesz przeżyć niezapomnianą emocjonalną przygodę, Zillion to idealny film dla Ciebie!

Produkcja Zillion online

Film Zillion był doskonale zrealizowany we wszystkich aspektach. Reżyseria, scenariusz, a przede wszystkim świetni aktorzy, którzy wcielają się w bohaterów z wielką precyzją i zaangażowaniem, sprawiają, że film jest warte uwagi. Scenariusz opowiada o tajemniczych przestępstwach i zaginionym życiu wśród wielkomiejskiej społeczności. Muzykę filmową skomponował Belg Davy Jo Dobrzelewski, a montażem filmu zajęli się Nico Leunen i Alain Dessauvage.

Reżyser

Reżyser filmu Zillion Robin Pront to belgijski twórca, który zdobył uznanie widzów dzięki takim filmom jak „The Ardennes” oraz „D’Ardennen”. Jest znanym reżyserem w Belgii i na świecie i ma bogate doświadczenie na scenie filmowej.

Obsada aktorska całego filmu Zillion

W filmie Zillion występują m.in. Jonas Vermeulen, Matteo Simoni, Charlotte Timmers i Barbara Sarafian. Jonas Vermeulen to belgijski aktor, reżyser i scenarzysta, który osiągnął sukces dzięki swojej pracy w filmach krótkometrażowych. Matteo Simoni z kolei jest znanym belgijskim aktorem, który brał udział w wielu serialach, filmach i scenach teatralnych. Charlotte Timmers to również znana aktorka i scenarzystka w Belgii, a Barbara Sarafian to znana aktorka, która grała w wielu belgijskich produkcjach filmowych.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Zillion online

Akcja filmu Zillion rozgrywa się w Belgii w latach 90., w klubie nocnym, który jest centrą tamtejszej społeczności. Film opowiada historię Tomasza i Marii, którzy przekraczają granice w poszukiwaniu zabawy, a przy okazji odkrywają wiele rzeczy o sobie nawzajem.

Bohaterowie

Bohaterami filmu są Tomasz i Maria, którzy są w sobie zakochani i równocześnie związanymi z przestępczym podziemiem.

Gdzie obejrzeć Zillion cały film?

Obejrzyj film Zillion na platformie zalukaj, której wyszukiwarka zapewnia dostęp do legalnych źródeł filmowych. Zalukaj to jedno z najlepszych źródeł online, gdzie możesz obejrzeć film Zillion i wiele innych produkcji.

Zillion lektor pl dla widzów z Polski

Film Zillion jest dostępny z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. Wszystko po to, aby widz z Polski mógł cieszyć się całym filmem w swoim języku. Napisy i dubbing dodatkowo uprzyjemnią oglądanie filmu, dzięki czemu nie trzeba skupiać się na napisach lecz całkowicie poświęcić się emocjonującej fabule.

Zalukaj cały film Zillion i ciesz się dostępem już teraz!

Jeśli szukasz filmu z emocjonującą historią, świetną reżyserią i aktorami, którzy angażują się w swoje role, to film Zillion to idealna propozycja dla Ciebie! Obejrzyj go już teraz na platformie zalukaj i podziel się swoją opinią w komentarzach pod tym artykułem. Nie przegap tej wyjątkowej produkcji!