Zmruż oczy Cały Film (2003) - Oglądaj Online!

2003
88 min
6.6
Jeśli szukasz dobrego dramatu, wciągającej historii i świetnych aktorów - film Zmruż oczy to dla Ciebie! Opowiada o dziesięcioletniej dziewczynce, która ucieka z domu i...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 4722
Teraz ogląda: 291

Zmruż oczy online cały film w kilku słowach

Jeśli szukasz dobrego dramatu, wciągającej historii i świetnych aktorów – film Zmruż oczy to dla Ciebie! Opowiada o dziesięcioletniej dziewczynce, która ucieka z domu i szuka schronienia u swojego nauczyciela. Film został wyreżyserowany przez znanego polskiego reżysera, Andrzej Jakimowskiego, a w obsadzie zagrały takie gwiazdy, jak Zbigniew Zamachowski czy Małgorzata Foremniak. Czas trwania filmu to 88 minut, a premiera miała miejsce w 2003 roku. Teraz możesz obejrzeć cały film online i to w legalny sposób!

Produkcja Zmruż oczy online

Fani świetnej kinematografii z pewnością pokochają ten film. Wyprodukowany został w Polsce, ale swoją premierę miał w kilku krajach na całym świecie. Film został wyreżyserowany przez Andrzeja Jakimowskiego, a scenariusz napisał Piotr Kieżun. Efekty specjalne były minimalistyczne, ale w sam raz do historii, którą przedstawiają reżyser i scenarzysta. A co do muzyki – ona idealnie wpasowuje się w klimat obrazu.

Reżyser

Andrzej Jakimowski to znany reżyser oraz scenarzysta polskiego kina. Urodził się w Warszawie, a karierę rozpoczął w 1995 roku, kiedy zadebiutował w krótkometrażówce „Overpower”. Po tym nagrał wiele filmów długometrażowych, takich jak „Sztuczki”, „Imagine” czy „Ostatnia rodzina”. Andrzej Jakimowski ma swój oryginalny styl, który sprawia, że jego filmy są unikalne.

Obsada aktorska całego filmu Zmruż oczy

Aktorzy, którzy wystąpili w filmie Zmruż oczy to prawdziwe gwiazdy polskiego kina. W rolę nauczyciela – Jaśka, wcielił się Zbigniew Zamachowski, znany z takich produkcji, jak „Rejs”, „Kiler” czy „Dzień świra”. Rolę Małej, czyli dziesięcioletniej dziewczynki, zagrała Aleksandra Prószyńska, która zagrała też w filmie „Zanussi”. W filmie wystąpili także: Małgorzata Foremniak, Rafal Guzniczak, Andrzej Mastalerz, Andrzej Chyra, Bartek Kuckowski, Kama Kowalczyk, Tomasz Wójtowicz oraz Cezary Garbowicz.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Zmruż oczy online

Film Zmruż oczy przedstawia historię dziewczynki, która ucieka z domu i szuka schronienia u swojego byłego nauczyciela. Jaś, który mieszka na opustoszałej farmie, nie poddaje się presji bogatych rodziców i pozwala dziewczynce na mieszkanie razem z nim. Film jest pełen emocji, zwrotów akcji i trudności, jakie spotykają bohaterów na swojej drodze. Akcja rozgrywa się na wsi, gdzie Henryk Sienkiewicz napisał swoje powieści historyczne.

Bohaterowie

Główną bohaterką filmu jest dziesięcioletnia dziewczynka, znana jako „Mała”. Jest to osoba z trudną przeszłością, która ucieka z domu i szuka schronienia u swojego byłego nauczyciela – Jaśka. Jaś mieszka na opustoszałej farmie i nie poddaje się presji bogatych rodziców dziewczynki. Bohaterska para niejednokrotnie musi stawić czoła trudnym sytuacjom i przeżyć wiele emocjonujących chwil.

Gdzie obejrzeć Zmruż oczy cały film?

Świat kina coraz częściej przeprowadza się do Internetu, a oglądanie filmów w domowym zaciszu cieszy się coraz większą popularnością. Jeśli chcesz obejrzeć cały film Zmruż oczy online, możesz skorzystać ze strony zalukaj-cc.pl. Strona ta posiada wiele legalnych źródeł, z których możesz oglądać swoje ulubione filmy.

Zmruż oczy lektor pl dla widzów z Polski

Dobry film musi być dobrze zrozumiany. Dlatego na zalukaj-cc.pl możesz obejrzeć cały film Zmruż oczy z polskim lektorem, napisami lub dubbingiem. Każdy może wybrać najlepszą dla siebie opcję i cieszyć się dobrą jakością dźwięku i obrazu. Obejrzenie tego filmu z pewnością dostarczy Ci wiele emocji!

Zalukaj cały film Zmruż oczy i ciesz się dostępem już teraz!

Film Zmruż oczy to świetna propozycja dla wszystkich miłośników dobrego kina. Wspaniała historia, doskonała obsada i reżyseria oraz emocje wzbudzający scenariusz sprawiają, że ten film z pewnością zostawi po sobie wiele pozytywnych wrażeń. Zachęcamy do obejrzenia całego filmu online i podzielenia się swoją opinią w komentarzach. Ciesz się dostępem już teraz!