Znam kogoś, kto cię szuka Cały Film (2015) - Oglądaj Online!

2015
82 min
5.7
Jeśli jesteś fanem dramatów, które poruszają trudne tematy i zmuszają do refleksji, to Znam kogoś, kto cię szuka jest filmem dla Ciebie. Historia opowiada o...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 1688
Teraz ogląda: 221

Znam kogoś, kto cię szuka online cały film w kilku słowach

Jeśli jesteś fanem dramatów, które poruszają trudne tematy i zmuszają do refleksji, to Znam kogoś, kto cię szuka jest filmem dla Ciebie. Historia opowiada o Józefie, który przyjeżdża do Francji, by wyjaśnić kwestie z przeszłości. Tam poznaje Rose, młodą Polkę, która staje się dla niego ważną osobą. Przyjaźń między nimi przeradza się w emocje i zmusza do podróży w poszukiwaniu przeszłości, co prowadzi do odkrycia miłości i tego, co tak naprawdę jest w życiu ważne. Film powinien przyciągnąć osoby zainteresowane tematem poszukiwania tożsamości i potrzeby zrozumienia siebie samego.

Film został wyprodukowany we Francji w 2015 roku i trwa 82 minuty. Gatunkowo to dramat z niesamowitą obsadą aktorską w składzie: Liv Henneguier, Yoann Zimmer, Andrzej Chyra i Artur Steranko. Reżyserem filmu jest Julia Kowalski, która zrobiła na sobie świetne wrażenie swoim wyjątkowym i oryginalnym stylem reżyserii.

Jeśli chcesz znaleźć coś dla siebie, to koniecznie zobacz Znam kogoś, kto cię szuka już teraz online!

Produkcja Znam kogoś, kto cię szuka online

Znam kogoś, kto cię szuka to film wyprodukowany we Francji i wyreżyserowany przez Julię Kowalski. Scenariusz został napisany przez Belę Szalacską i Mai Theodorakis.

Montaż filmu powierzono Nicolasowi Bénèsowi, znanemu z takich dzieł jak „La Vie D’Adèle” albo „Une histoire banale”. Efekty wizualne również są na najwyższym poziomie, co potwierdzają nagrody zdobyte na różnych festiwalach filmowych.

Jeśli chodzi o muzykę, to odpowiada za nią Simon Meuret, a kierownictwo plastyczne powierzono firmie Margaux Painvin.

Reżyser

Reżyseria filmu Znam kogoś, kto cię szuka należy do Julii Kowalski. Urodzona we Francji, z polskim pochodzeniem Kowalski jest młodą i bardzo utalentowaną reżyserką.

Julia Kowalski swoją karierę filmową zaczęła od krótkometrażowych filmów, które zyskały uznanie na licznych festiwalach filmowych. Jej pierwszy pełnometrażowy film, „Niemoc”, został odebrany bardzo pozytywnie w 2015 roku na festiwalu w San Sebastian w Hiszpanii.

Znam kogoś, kto cię szuka to kolejny film w jej karierze, który powinien przyciągnąć uwagę do jej wyjątkowego stylu reżyserii.

Obsada aktorska całego filmu Znam kogoś, kto cię szuka

Liv Henneguier gra Rose, młodą Polkę, która przypadkiem wpada w świat Józefa. To dla niej kluczowa postać, ponieważ jej emocje i dojrzewanie stają się punktem centralnym filmu. Henneguier debiutowała jako aktorka w 2011 roku w „Blanka” Kohena i odtąd zagrała kilka znaczących ról w francuskich filmach.

Yoann Zimmer wciela się w postać Józefa, emigranta, który przyjeżdża do Francji, by rozprawić się z przeszłością. Ciężka rola, która pozwala Zimmerowi zaprezentować swoje umiejętności aktorskie. Zimmer to utalentowany aktor, który pojawił się już w wielu francuskich filmach i serialach.

Andrzej Chyra gra Wojtka, ojca Rosy. Rola ojca w filmie odgrywa kluczową rolę, ponieważ Wojtek wciąż szuka sensu i celu swojego życia. Chyra jest znanym polskim aktorem filmowym i teatralnym, który w swojej karierze zagrał w ponad stu filmach i serialach.

Artur Steranko gra Łukasza, syna Józefa. To mała, ale znacząca rola, która pozwala Steranko zaprezentować swoje umiejętności aktorskie. Artur Steranko to aktor i scenarzysta, urodzony w Polsce, ale związany z Francją.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Znam kogoś, kto cię szuka online

Film Znam kogoś, kto cię szuka rozgrywa się we Francji. Główna bohaterka, Rose, mieszka tam ze swoim ojcem. Wpada przypadkiem w świat Józefa, emigranta z Polski, który szuka swojego syna porzuconego kilka lat wcześniej.

Dzięki pomocy Rosy, Józef niemal natychmiast znajduje swojego syna. Okazuje się, że chłopak, imieniem Łukasz, jest kolegą Rosy z klasy. Dziewczyna postanawia pośredniczyć między ojcem a synem i pomóc im zrozumieć siebie nawzajem.

Podróżując do Polski, główni bohaterowie poznają siebie samego i swoje potrzeby, odkrywając zarówno miłość jak i tragiczne doświadczenia. Dla Rosy podróż jest okazją do dojrzewania i przemyślenia swojego życia.

Bohaterowie

Główną postacią w filmie Znam kogoś, kto cię szuka jest Rose – młoda Polka, która wpada przypadkiem w życie Józefa i zaczyna z nim współpracować. Przyjazn i emocje między Rose a Józefem stają się motywem przewodnim filmu.

Józef szuka swojego syna Łukasza, z którym się rozstał kilka lat wcześniej. Dzięki pomocy Rosy udaje mu się odnaleźć syna i nawiązać z nim kontakt.

Wojtek, ojciec Rosy, to postać, która wciąż poszukuje sensu swojego życia. Ma trudny charakter i trudno mu się otworzyć na innych.

Gdzie obejrzeć Znam kogoś, kto cię szuka cały film?

Film Znam kogoś, kto cię szuka można obejrzeć online na zalukaj-cc.pl. Jest to portal, który oferuje legalne źródła do oglądania filmów w dobrej jakości. Dzięki temu, że Znam kogoś, kto cię szuka jest dostępny online, każdy ma szansę zobaczyć go w domowym zaciszu, nie wychodząc z domu.

Jeśli zdecydujesz się na obejrzenie filmu online, to zachęcamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki legalnych źródeł. Dzięki niej z łatwością znajdziesz najlepsze źródła, gdzie będziesz miał dostęp do filmów online.

Znam kogoś, kto cię szuka lektor pl dla widzów z Polski

Jeśli masz problem z językiem francuskim, ale nadal chcesz obejrzeć Znam kogoś, kto cię szuka, nie martw się! Film dostępny jest z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. Możesz wybrać dla siebie najlepszą opcję, która pozwoli Ci na pełne zrozumienie fabuły i emocji, jakie stoją przed bohaterami.

Z lektorem polskim, napisami lub dubbingiem – każdy znajdzie dla siebie idealną opcję. Dzięki temu, nie musisz się martwić o język francuski i będziesz mógł skupić się na emocjach i wydarzeniach, które zajdą w filmie.

Zalukaj cały film Znam kogoś, kto cię szuka i ciesz się dostępem już teraz!

Jeśli chcesz poznać historię, która poruszy Twoje serce i zainspiruje do refleksji, to koniecznie obejrzyj Znam kogoś, kto cię szuka. Film jest dostępny online na zalukaj-cc.pl, gdzie możesz obejrzeć go z lektorem polskim, napisami lub dubbingiem – wybierz dla siebie najlepszą opcję!

Zachęcamy Cię do podzielenia się swoją opinią na temat filmu w sekcji komentarzy pod tym artykułem. Cieszmy się wspólnie wrażeniami, jakie daje nam kultura i sztuka.