Żółtodziób Cały Film (1990) - Oglądaj Online!

1990
121 min
5.9
Czy słyszeliście o filmie, który łączy w sobie akcję, dramat, kryminał i thriller? Takim właśnie filmem jest Żółtodziób! Produkcja z 1990 roku z Clintem Eastwoodem...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 4799
Teraz ogląda: 145

Żółtodziób online cały film w kilku słowach

Czy słyszeliście o filmie, który łączy w sobie akcję, dramat, kryminał i thriller? Takim właśnie filmem jest Żółtodziób! Produkcja z 1990 roku z Clintem Eastwoodem w roli głównej, któremu w filmie towarzyszy niedoświadczony partner, Charlie Sheen. Ta dwójka musi poradzić sobie z gangiem złodziei samochodów, a jednocześnie ujarzmić swoje różnice i nauczyć się działać jako ekipa. To naprawdę wciągająca historia, pełna zwrotów akcji i niespodziewanych momentów, która z pewnością przypadnie do gustu każdemu miłośnikowi kina akcji.

Produkcja Żółtodziób online

Żółtodziób to film, który powstał w Stanach Zjednoczonych w 1990 roku i jest jednym z najlepszych przykładów połączenia różnych gatunków filmowych. Montaż i efekty w tym kinowym dziele są świetne, a muzyka napędza tempo akcji. Scenariusz filmu został napisany przez Boaz Yakin, Scott Spiegel i Michael Butler.

Reżyser

Nasi starsi koledzy pamiętają go jako Harry’ego Callahana z serii filmów „Brudny Harry”, ale młodsi z pewnością kojarzą go z „Miasteczkiem Pleasantville”. To oczywiście Clint Eastwood, wcielający się w rolę detektywa Nica Pulovskiego w filmie Żółtodziób. Eastwood jest także reżyserem tego filmu, co przyczyniło się do jego sukcesu – jest znany jako znakomity reżyser, a w swojej karierze wyreżyserował wiele dobrze przyjętych filmów.

Obsada aktorska całego filmu Żółtodziób

Wraz z Eastwoodem i Sheenem, w Żółtodziób zagrało kilka innych znakomitych aktorów. W obsadzie można zobaczyć m.in. Raúla Juliá, Sônię Bragę, Toma Skerritta, Larę Flynn Boyle, Xandera Berkeleya, Coleby’ego Lombardo i Pata DuVala. Aktorzy ci świetnie odnaleźli się w swoich rolach, przyczyniając się do sukcesu filmu.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Żółtodziób online

Akcja filmu Żółtodziób rozgrywa się w Los Angeles na autostradzie, a dokładniej mówiąc wśród gangów zajmujących się kradzieżami samochodów. Powstanie nowej ekipy, składającej się z doświadczonego do tej pory szeryfa i niedoświadczonego świeżaka, sprawia, że w filmie mamy do czynienia z wieloma momentami pełnymi napięcia, dramatu i akcji. Warto tu również wspomnieć o fantastycznej charakteryzacji bohaterów, która dodatkowo wprowadza nas w świat filmu. W tamtych czasach służby porządkowe miasta Los Angeles miały najwięcej do roboty – widać to w Żółtodziobie!

Bohaterowie

Nick Pulovski, czyli Clint Eastwood, to detektyw z Los Angeles, który jest już doświadczonym śledczym ze stażem. Na drodze poznaje partnera – niedoświadczony „żółtodziób” David Ackerman (Charlie Sheen). Wraz z pozostałą częścią ekipy, którą tworzą Henry Archuletta (Raúl Juliá), Liesl (Sônia Braga) oraz inni, muszą stawić czoła gangom kradnącym samochody.

Gdzie obejrzeć Żółtodziób cały film?

Żółtodziób to przede wszystkim świetnie zrealizowany film, który zachwyca swoim klimatem. Dzięki serwisowi zalukaj-cc.pl możemy obejrzeć ten film online za darmo. Serwis ten oferuje dostępność do legalnych źródeł – wystarczy skorzystać z ich wyszukiwarki, która pozwala znaleźć najbardziej odpowiednią dla nas opcję oglądania. Warto skorzystać z takiej okazji i obejrzeć ten wspaniały film!

Żółtodziób lektor pl dla widzów z Polski

Jeden z największych atutów filmu Żółtodziób to fakt, że jest on dostępny w różnych wersjach – z polskimi napisami, polskim lektorem oraz polskim dubbingiem. Dzięki czemu, cała akcja jest dla Polaków jeszcze bardziej zrozumiała. Dla miłośników prawdziwej przygody, polecamy wersję z polskim dubbingiem. Wersja z polskim lektorem jest dobrym wyborem dla fanów filmów, którzy wciąż chcą czuć klimat oryginału. Natomiast wersja z polskimi napisami jest idealna dla tych, którzy chcą usłyszeć angielską wersję, ale jednocześnie zobaczyć dokładne tłumaczenia dialogów.

Zalukaj cały film Żółtodziób i ciesz się dostępem już teraz!

Żółtodziób to film, który na stałe zapisał się w historii kina akcji. To połączenie różnych gatunków filmowych, profesjonalne wykonanie i znakomite role aktorskie sprawiają, że ten film warto oglądać i to wielokrotnie! Zachęcamy Was do obejrzenia tego dzieła na zalukaj-cc.pl i do podzielenia się swoją opinią w komentarzach. Przekonajcie się sami, jak wiele wciągającej rozrywki może być drzemie w jednym filmie!