Żółty szalik Cały Film (2000) - Oglądaj Online!

2000
59 min
7.4
Czy słyszeliście o filmie "Żółty szalik"? Jeśli jeszcze nie, to ten artykuł jest dla Was! Produkcja z 2000 roku to polski dramat, który może poruszyć...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 6077
Teraz ogląda: 69

Żółty szalik online cały film w kilku słowach

Czy słyszeliście o filmie „Żółty szalik”? Jeśli jeszcze nie, to ten artykuł jest dla Was! Produkcja z 2000 roku to polski dramat, który może poruszyć każdego. Główną rolę w nim gra nasz kochany Janusz Gajos, ale to nie jedyna gwiazda, która występuje w tym filmie. Zapraszam do lektury, a może obejrzenia całości filmu online?

Produkcja Żółty szalik online

„Żółty szalik” to kino telewizyjne Polskiego Radia. Janusz Morgenstern był reżyserem, a sama historia została oparta na opowiadaniu autorstwa Jerzego Stefanów. Cała produkcja trwała zaledwie 3 dni. Do dzieła przystąpiono w grudniu 1999 roku, a premiera odbyła się na antenie Telewizji Polskiej 20 grudnia 2000 r.

Sceneria filmowa to malownicze miasteczko, gdzie wydaje się, że czas stanął w miejscu. Pokazywane w filmie miejsca i widoki nasuwają na myśl święta, ciepły koc i aromatyczny barszcz. To doskonałe tło dla historii o walce z nałogiem, ale i relacji matki z synem.

Reżyser

O reżyserze filmu warto powiedzieć kilka słów. Janusz Morgenstern to wybitny reżyser i scenarzysta filmowy. Urodził się w 1922 roku w Wiedniu, ale dzieciństwo i młodość spędził w Polsce. Z wykształcenia inżynier, ale z zamiłowania artysta. Karierę filmową zaczął jako aktor.

Morgenstern wyreżyserował ponad 20 filmów, a niektóre z nich to prawdziwe perełki polskiej kinematografii. Wymienić należy chociażby „Człowieka z marmuru”, „Miliard w rozumie”, czy „Niewinni czarodzieje”.

Obsada aktorska całego filmu Żółty szalik

W filmie „Żółty szalik” występuje sporo znanych i cenionych aktorów. Na czele z Januszem Gajosem, który wcielił się w rolę bohatera, dyrektora firmy, który walczy z nałogiem. W filmie pojawiają się także takie aktorki jak Danuta Szaflarska, Krystyna Janda oraz Joanna Sienkiewicz. Każda z nich znana jest z innych produkcji filmowych i teatralnych.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Żółty szalik online

Akcja filmu dzieje się dzień przed Wigilią Bożego Narodzenia. Główny bohater, dyrektor firmy, postanawia wreszcie skończyć z alkoholowym nałogiem. Jednak, jak to czasem bywa, obietnica okazuje się trudna do spełnienia. Bohater zostaje odwieziony do swojej matki, pod którą szybko wytrzeźwieje.

Wieczór wigilijny spędza tylko z nią, w domku na wsi. W prezencie dostaje żółty szalik, który ma być dla niego talizmanem. Wierzy, że dzięki niemu uda mu się pokonać nałóg. To właśnie w trakcie jednej z wigilijnych rozmów ze swoją matką ujawnione zostają prawdziwe uczucia między nimi.

Bohaterowie

Główny bohater, dyrektor firmy, jest postacią skomplikowaną. Nałóg alkoholowy uniemożliwia mu normalne funkcjonowanie. Mimo to, walczy z nim i stara się być dla matki dobrym synem. Pokazuje to, że mimo zewnętrznych problemów, jest w nim wiele dobra.

Do postaci matki wcieliła się Danuta Szaflarska. W filmie ma ważną rolę, bo to dzięki jej pomocy syn walczy z nałogiem. Oboje spędzają razem wigilijny wieczór w prawdziwie świątecznej atmosferze. Właśnie w trakcie tych rozmów i wspomnień poznajemy ich prawdziwe relacje.

Gdzie obejrzeć Żółty szalik cały film?

Jeśli chcecie obejrzeć „Żółty szalik” online, polecam wykorzystać usługę zalukaj-cc.pl. Na tej stronie możecie znaleźć wiele filmów do obejrzenia w bardzo dobrej jakości. Co ważne, wyszukiwarka pokaże Wam, gdzie dostępny jest dany film w legalny sposób.

Żółty szalik lektor pl dla widzów z Polski

Polski lektor dostępny jest w najnowszych produkcjach, ale to nie znaczy, że starym filmom brakuje całkiem tego lubianego dodatku. W filmie „Żółty szalik” mamy dubbing, napisy oraz polski lektor. To świetna opcja dla widzów, którzy nie lubią czytać napisów lub słuchać obcej mowy.

Zalukaj cały film Żółty szalik i ciesz się dostępem już teraz!

„Żółty szalik” to film, który z pewnością zostanie w Waszej pamięci na dłużej. Historia o walce z nałogiem, ale i relacji między matką a synem to tematy uniwersalne, które dotyczą nas wszystkich. Za pomocą naszej usługi, zalukaj-cc.pl, możecie łatwo i szybko obejrzeć ten film online.

Zachęcamy do obejrzenia „Żółtego szalika” i podzielenia się swoją opinią w sekcji komentarzy. Może to właśnie Wasza rekomendacja nakłoni innych do obejrzenia tej sięgającej serca historii.