Zróbmy sobie wnuka Cały Film (2003) - Oglądaj Online!

2003
83 min
5.6
W pogoni za swoimi dorosłymi dziećmi, Maniek i Gienia Koselowie postanawiają zorganizować spotkanie rodzinne. Ich celem jest nakłonienie Zosi i Janka do wzięcia ślubu. Czy...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 3482
Teraz ogląda: 388

Zróbmy sobie wnuka online cały film w kilku słowach

W pogoni za swoimi dorosłymi dziećmi, Maniek i Gienia Koselowie postanawiają zorganizować spotkanie rodzinne. Ich celem jest nakłonienie Zosi i Janka do wzięcia ślubu. Czy im się to uda? Film Zróbmy sobie wnuka został wyreżyserowany przez Piotra Wereśniaka w 2003 roku. To komedia, która rozśmiesza do łez. Główne role zagrali: Małgorzata Kożuchowska, Zbigniew Zamachowski, Paweł Deląg i Joanna Żółkowska. Film trwa zaledwie 83 minuty, a jednocześnie zapewnia świetną zabawę dla całej rodziny. Zachęcamy do obejrzenia całego filmu online!

Produkcja Zróbmy sobie wnuka online

Zróbmy sobie wnuka to film, który został stworzony przez polskich twórców. Reżyseriem zajmował się Piotr Wereśniak, a scenariusz napisał Wojciech Lepianka. Film został wyprodukowany przez Grupę Filmową Everest, a do produkcji wykorzystano wiele różnych miejsc w Polsce. Zdjęcia zostały sfilmowane w studio, a także w plenerze. Zastosowane efekty specjalne pomogły w tworzeniu niesamowitych scen. Muzykę do filmu skomponował Łukasz Targosz.

Reżyser

Piotr Wereśniak to polski reżyser i scenarzysta. Urodzony w 1970 roku, jest absolwentem Wydziału Reżyserii Filmowej PWSFTviT w Łodzi. Jego pierwszy pełnometrażowy film – „To nie tak jak myślisz, kotku” – zdobył nagrodę za najlepszy film krótkometrażowy na festiwalu w San Sebastian. Później wyreżyserował inne popularne komedie, takie jak „Klawisz” czy właśnie „Zróbmy sobie wnuka”. Piotr Wereśniak jest znany z tego, że potrafi stworzyć filmy, które świetnie oddają polski humor.

Obsada aktorska całego filmu Zróbmy sobie wnuka

W filmie Zróbmy sobie wnuka występuje wiele znanych polskich aktorów. W rolach głównych zobaczyć możemy Małgorzatę Kożuchowską oraz Zbigniewa Zamachowskiego. Małgorzata Kożuchowska zagrała Zosię Kosel, a Zbigniew Zamachowski – Janka Kosela. Obaj to wybitni aktorzy, którzy już wcześniej pracowali ze sobą przy różnych projektach filmowych. W obsadzie wystąpili także: Paweł Deląg, Joanna Żółkowska, Andrzej Grabowski, Katarzyna Bujakiewicz, Andrzej Zaborski, Wojciech Skibiński, Jolanta Fraszyńska i Irena Kownas.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Zróbmy sobie wnuka online

Akcja filmu Zróbmy sobie wnuka rozgrywa się w jednym z miast, w którym mieszka para emerytów – Maniek i Gienia Koselowie. Ich dorosłe dzieci – Zosia i Janek – nie mają zamiaru wchodzić w związki małżeńskie. Rodzice postanawiają przeprowadzić „akcję wnuk” w nadziei, że doprowadzi to do ślubu ich dzieci. Czy ich plan się powiedzie? Sprawdźcie oglądając cały film Zróbmy sobie wnuka online!

Bohaterowie

W filmie Zróbmy sobie wnuka pojawiają się różni bohaterowie. Maniek i Gienia Koselowie są emerytowanym małżeństwem, które postanawia wymyślić coś, co sprawi, że ich dwójka dzieci w końcu wstąpi w związek małżeński. Zosia Kosel to pracująca w branży PR córka Koselów. Janek Kosel to ginekolog, słynący z licznymi romantycznych podbojów. Czy uda im się zrealizować swoje marzenia i potrzeby?

Gdzie obejrzeć Zróbmy sobie wnuka cały film?

Jeśli chcecie obejrzeć cały film Zróbmy sobie wnuka online, to polecamy skorzystanie z serwisu zalukaj-cc.pl. Znajdziecie tam nie tylko ten, ale także wiele innych ciekawych filmów, seriali i programów telewizyjnych. Serwis pozwala na wyszukiwanie legalnych źródeł, dzięki czemu unikacie niebezpieczeństwa korzystania ze stron pirackich.

Zróbmy sobie wnuka lektor pl dla widzów z Polski

Jeśli wolicie oglądać filmy z polskim lektorem, to mamy dla was dobrą wiadomość. Cały film Zróbmy sobie wnuka online jest dostępny z lektorem pl, ale także z opcją napisów i dubbingu. Wybierzcie to, co wam najbardziej odpowiada i cieszcie się świetnymi dialogami i akcją!

Zalukaj cały film Zróbmy sobie wnuka i ciesz się dostępem już teraz!

Podsumowując, film Zróbmy sobie wnuka to świetna komedia, która powinna przypaść do gustu każdemu, kto lubi trochę polskiego humoru. Warto obejrzeć cały film online, korzystając z serwisu zalukaj-cc.pl. Zachęcamy do podzielenia się waszymi opiniami o tym filmie w sekcji komentarzy pod tym artykułem. Nie czekajcie i już teraz cieszcie się dostępem do filmu!