Żurek Cały Film (2003) - Oglądaj Online!

2003
72 min
6.5
Jeśli szukasz ciekawego i zabawnego filmu, który pozwoli Ci na chwilę oderwać się od rzeczywistości, "Żurek" to właśnie dla Ciebie! Produkcja wyreżyserowana przez Ryszarda Brylskiego...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 4189
Teraz ogląda: 83

Żurek online cały film w kilku słowach

Jeśli szukasz ciekawego i zabawnego filmu, który pozwoli Ci na chwilę oderwać się od rzeczywistości, „Żurek” to właśnie dla Ciebie! Produkcja wyreżyserowana przez Ryszarda Brylskiego to pełna emocji opowieść, która rozgrywa się w niewielkim miasteczku na granicy. W filmie występują m.in. Katarzyna Figura, Natalia Rybicka oraz Zbigniew Zamachowski. Czas trwania to półtorej godziny, a premiera miała miejsce w Polsce w 2003 roku.

Jeśli nie miałeś jeszcze okazji zobaczyć tego filmu, zachęcamy do obejrzenia go online już teraz!

Produkcja Żurek online

Film „Żurek” powstał w 2003 roku i był wyreżyserowany przez Ryszarda Brylskiego. Scenariusz do tego filmu napisał Kinga Dunin. Montażem zajmował się Janina Garscia, a muzykę skomponował Cezary Paciorek. W produkcji wystąpili m.in. Katarzyna Figura, Natalia Rybicka oraz Zbigniew Zamachowski.

Reżyser

Ryszard Brylski to polski reżyser, producent filmowy oraz scenarzysta. Urodził się 31 grudnia 1953 roku w Sopocie. Jest absolwentem Wydziału Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego. Jego pierwszym profesjonalnym filmem była „Wielka majówka”, który powstał w 1981 roku. W swojej karierze reżyserował m.in. „Śmierć jak kromka chleba”, „Nocna zmiana” czy „Rajski ogród”. Ryszard Brylski jest także laureatem wielu nagród, m.in. nagrody za reżyserię na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych.

Obsada aktorska całego filmu Żurek

W filmie „Żurek” wystąpili m.in.: Katarzyna Figura, Natalia Rybicka, Marek Kasprzyk oraz Zbigniew Zamachowski. Katarzyna Figura to polska aktorka filmowa i teatralna. Karierę aktorską rozpoczęła w 1981 roku. W jej dorobku znajdują się m.in. takie filmy jak „Kingsajz” czy „Matka Królów”. Natalia Rybicka to polska aktorka, która zagrała m.in. w filmie „Jesteś Bogiem”. Marek Kasprzyk to polski aktor teatralny i filmowy. Grał m.in. w takich filmach jak „Szczęśliwy człowiek” czy „Bez wstydu”. Zbigniew Zamachowski to polski aktor filmowy i teatralny, znany m.in. z roli Adasia Miauczyńskiego w filmie „Sami swoi”.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Żurek online

Akcja filmu „Żurek” rozgrywa się w niewielkim miasteczku na granicy. Ostatni dróżnik miejscowej stacji kolejowej popełnił samobójstwo, a jego żona Halina postanawia ochrzcić nieślubnego synka ich kilkunastoletniej córki Iwonki. Ta jednak nie wie, kto jest ojcem dziecka. Matka zmusza ją do wskazania sprawcy, a Iwonka co i rusz wskazuje kogoś innego. Kobiety muszą w ciągu kilku dni znaleźć ojca dziecka, zanim nadejdzie Boże Narodzenie.

Bohaterowie

W filmie „Żurek” występują trzy główne bohaterki – Halina, Iwonka i chłopiec, którego mają ochrzcić. Halina to wdowa po ostatnim dróżniku stacji kolejowej. W filmie próbuje zrobić wszystko, żeby ochrzcić nieślubnego synka swojej córki. Iwonka to kilkunastoletnia córka Haliny, matką nieślubnego dziecka. Bohaterka co chwilę wskazuje kogoś innego jako ojca dziecka, co powoduje wiele zamieszania. Chłopiec, którego mają ochrzcić, to niewinny w tym wszystkim, ale jego chrzest staje się powodem do poszukiwań tajemniczego ojca.

Gdzie obejrzeć Żurek cały film?

Film „Żurek” w całości można obejrzeć na portalu zalukaj, który oferuje dostęp do legalnych źródeł filmów online. Wyszukiwarka pozwala na szybkie znalezienie interesującej nas produkcji.

Żurek lektor pl dla widzów z Polski

Jeśli jesteś z Polski i wolisz oglądać filmy z polskim lektorem lub dubbingiem, to masz taką możliwość. Film „Żurek” na zalukaj można obejrzeć z lektorem, napisami lub dubbingiem. Masz wybór!

Zalukaj cały film Żurek i ciesz się dostępem już teraz!

Jeśli szukasz filmu pełnego emocji, humoru i ciekawych bohaterów, to „Żurek” to produkcja dla Ciebie. Obejrzyj go już teraz na zalukaj i podziel się swoją opinią o nim w sekcji komentarzy pod tym artykułem. Zachęcamy do obejrzenia!