Zwerbowana miłość Cały Film (2010) - Oglądaj Online!

2010
86 min
6.2
Film "Zwerbowana miłość" to produkcja z 2010 roku opowiadająca o PRL-owskim systemie i ludziach, którzy próbowali w nim funkcjonować. Reżyserem filmu jest Tadeusz Król, a...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 3668
Teraz ogląda: 183

Zwerbowana miłość online cały film w kilku słowach

Film „Zwerbowana miłość” to produkcja z 2010 roku opowiadająca o PRL-owskim systemie i ludziach, którzy próbowali w nim funkcjonować. Reżyserem filmu jest Tadeusz Król, a w obsadzie znajdują się m.in. Robert Więckiewicz, Joanna Orleańska, Krzysztof Stroiński i Sonia Bohosiewicz. To akcja z elementami dramatu, a czas trwania produkcji wynosi 86 minut. Jeśli chcesz obejrzeć interesujący film o PRL-u, ludziach i ich losach, to koniecznie zobacz „Zwerbowaną miłość”.

Produkcja Zwerbowana miłość online

„Zwerbowana miłość” to film, który powstał w Polsce w 2010 roku. Reżyserem produkcji jest Tadeusz Król, a za montaż odpowiadał Jarosław Barzan. Muzykę do filmu stworzył Zbigniew Konopka. Scenariusz opracowali: Maciej Karpiński, Tadeusz Król oraz Jarosław Woronicz. Podczas tworzenia filmu użyto różnych efektów specjalnych, które przyczyniły się do uzyskania pożądanego efektu wizualnego.

Reżyser

Tadeusz Król to polski reżyser i scenarzysta filmowy, urodzony w 1956 roku. W jego dorobku filmowym znajdują się takie produkcje jak „W ciemności”, „Egzamin z życia” czy „Matka Teresa od Kotów”. Reżyser jest znany z realizacji ambitnych produkcji, które potrafią poruszać trudne tematy i poprzez sztukę dotrzeć do szerokiego grona odbiorców.

Obsada aktorska całego filmu Zwerbowana miłość

W filmie „Zwerbowana miłość” w rolach głównych wystąpili m.in. Robert Więckiewicz, Joanna Orleańska, Krzysztof Stroiński i Sonia Bohosiewicz. Więckiewicz to aktor znakomicie odnajdujący się w trudnych rolach, zagrał m.in. w takich produkcjach jak „Popiełuszko”, „Dzień świra” czy „W ciemności”. Orleańska to aktorka teatralna i filmowa, Stroiński z kolei to aktor telewizyjny i teatralny. Sonia Bohosiewicz to aktorka i piosenkarka, znana z takich produkcji jak „Tancerze” czy „Rodzinka.pl”.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Zwerbowana miłość online

Film „Zwerbowana miłość” rozgrywa się w Polsce w ostatnich latach istnienia PRL-u. Głównym bohaterem jest Jacek Młynarczyk, pracownik wojewódzkiego urzędu miasta, który zostaje zwerbowany przez tajne służby do zbierania informacji o swoich znajomych i kolegach z pracy. Na przestrzeni filmu poznajemy historię Jacka i jego walkę z samym sobą oraz ludźmi, którzy próbują go wykorzystać w swoich celach.

Bohaterowie

W filmie „Zwerbowana miłość” poznajemy przede wszystkim Jacka Młynarczyka. Jest on człowiekiem, który zostaje wciągnięty w sieć konspiracji i zmuszony do zbierania informacji o swoich znajomych. Obok niego ważną rolę odgrywają Katarzyna, jego żona, oraz Marek Szczepański, który pomaga Jackowi w znalezieniu się w nowej rzeczywistości.

Gdzie obejrzeć Zwerbowana miłość cały film?

Film „Zwerbowana miłość” jest dostępny na platformie zalukaj. Można go obejrzeć online bez wychodzenia z domu. Wystarczy skorzystać ze specjalnej wyszukiwarki legalnych źródeł, którą udostępnia zalukaj-cc.pl. To wygodne i bezpieczne rozwiązanie, które pozwoli na oglądanie filmu w najlepszej jakości.

Zwerbowana miłość lektor pl dla widzów z Polski

„Zwerbowana miłość” to film dostępny z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. Opcja z polskim lektorem umożliwi nam swobodne podążanie za fabułą, bez konieczności czytania napisów. Dla osób preferujących wersję oryginalną zawsze pozostają napisy i dubbing.

Zalukaj cały film Zwerbowana miłość i ciesz się dostępem już teraz!

„Zwerbowana miłość” to film, który łączy w sobie akcję i dramat, a jednocześnie opowiada o życiu w trudnym okresie PRL-u. Dzięki platformie zalukaj możesz obejrzeć cały film online, z polskim lektorem lub napisami. To świetne rozwiązanie dla osób, które chcą poczuć się jak w kinie, nie wychodząc z domu. Zachęcamy do obejrzenia „Zwerbowanej miłości” i podzielenia się swoją opinią w komentarzach!