Życie jest słodkie Cały Film (1990) - Oglądaj Online!

1990
103 min
7.4
„Życie jest słodkie” to wciągająca komedia-dramat, która przedstawia życie angielskiej rodziny robotniczej. Film został wyprodukowany w 1990 roku i był reżyserowany przez Davida Gilchrista. W...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2808
Teraz ogląda: 214

Życie jest słodkie online cały film w kilku słowach

„Życie jest słodkie” to wciągająca komedia-dramat, która przedstawia życie angielskiej rodziny robotniczej. Film został wyprodukowany w 1990 roku i był reżyserowany przez Davida Gilchrista. W rolach głównych występują m.in. Alison Steadman, Jim Broadbent, Timothy Spall i Claire Skinner. Za swoją rolę w tym filmie Alison Steadman zdobyła nominację do nagrody BAFTA. „Życie jest słodkie” trwa 103 minuty i wciąż pozostaje jednym z najważniejszych filmów Mike’a Leigha. Jeśli chcesz zobaczyć, jak wyglądało angielskie życie w latach dziewięćdziesiątych, zapraszamy do obejrzenia całego filmu online!

Produkcja Życie jest słodkie online

„Życie jest słodkie” to dzieło Davida Gilchrista, ale to Mike Leigh jest twórcą scenariusza oraz pomysłu na fabułę. Film został wyprodukowany w Wielkiej Brytanii, a jego premiera miała miejsce w 1990 roku. Montaż filmu został wykonany przez Alison Szewską i Jonathana Amosa, a muzykę skomponował Andrew Dickson. Film był prawdziwą wizytówką kina brytyjskiego. Uświadomił on widzom, że wśród klas pracujących dzieją się rzeczy równie istotne, co wśród zamożnych.

Reżyser

David Gilchrist to brytyjski reżyser, który zasłynął przede wszystkim dzięki filmowi „Życie jest słodkie”. Był to bardzo ważny rok dla Gilchrista, ponieważ wraz z udziałem Mike’a Leigh producenta, stworzyli oni prawdziwe dzieło sztuki. David Gilchrist urodził się w 1950 roku w Leicester w Wielkiej Brytanii. Jego debiutem reżyserskim był film „Love on the Run” z 1979 roku. Po wielu latach pracy na stanowisku asystenta reżysera, w końcu zaczynał realizować własne projekty. Jego stylem charakterystycznym jest naturalistyczna i realistyczna estetyka.

Obsada aktorska

W filmie „Życie jest słodkie” zagrali wybitni brytyjscy aktorzy. W rolach głównych pojawili się Alison Steadman, Jim Broadbent, Timothy Spall i Claire Skinner. Alison Steadman wystąpiła w wielu filmach, ale to właśnie za rolę w tym filmie otrzymała nominację do nagrody BAFTA. Jim Broadbent jest jednym z największych aktorów swojego pokolenia i zdobył nagrodę Oscara za rolę w „Iris”. Timothy Spall to legenda brytyjskiego kina, a Claire Skinner rywalizuje z najlepszymi aktorkami swoich czasów. Wszyscy oni grali świetnie, a fabuła filmu została przez nich jeszcze bardziej wzbogacona.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały film Życie jest słodkie online

Akcja filmu „Życie jest słodkie” rozgrywa się w Anglii, gdzie w latach dziewięćdziesiątych jedna rodzina stara się zmienić swoje życie na lepsze. Rodzice zajmują się prowadzeniem swojego małego interesu – bufetu przy drodze, a ich dzieci próbują odnaleźć swoje miejsce w świecie. Film przedstawia wiele wątków, w tym często absurdalnych, ale każdy z nich dotyczy problemów, które dotykają klas pracujących. Wszystkie wątki łączą się w jedną całość, co sprawia, że oglądanie filmu to prawdziwa przyjemność.

Bohaterowie

W filmie pojawiają się członkowie jednej rodziny: ojciec, matka oraz dwie córki. Córki, Natalie i Nicola, to postacie bardzo różne od siebie. Natalie to dobra, wrażliwa i uczciwa dziewczyna, która marzy o zostaniu kinową aktorką i kontynuowaniu swych studiów. Natomiast Nicola to trudna i nieznośna osoba, która nie ma wyraźnie zarysowanej drogi życiowej. Cała rodzina jest związana ze swoim małym bufetem przy drodze, który zarabia na ich utrzymanie i staje się źródłem głównych napięć.

Gdzie obejrzeć Życie jest słodkie cały film?

Jeśli chcesz zobaczyć „Życie jest słodkie”, możesz skorzystać z platformy zalukaj. Tam na pewno znajdziesz ten film w najlepszej jakości. Ta platforma to legalne źródło filmów, które jest dostępne dla każdego. Możesz też użyć ich wyszukiwarki legalnych źródeł, wtedy będziesz mógł obejrzeć film na swojej ulubionej platformie.

Życie jest słodkie lektor pl dla widzów z Polski

Cieszę się, że cały film „Życie jest słodkie” jest dostępny z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. Można wybierać, co odpowiada nam najbardziej. Opcje dostępne w zalukaj są bardzo zróżnicowane, więc każdy z nas znajdzie coś dla siebie. Zachęcam do tego, aby obejrzeć cały film online już teraz. Jestem przekonany, że spędzisz przy nim wspaniały czas!

Zalukaj cały film Życie jest słodkie i ciesz się dostępem już teraz!

Jeśli jesteś miłośnikiem kina, a do tego interesują Cię tematy związane z angielska robotniczą klasą pracującą, „Życie jest słodkie” to film dla Ciebie. Dzięki zalukaj możesz obejrzeć go w doskonałej jakości, z polskim lektorem, napisami lub dubbingiem. Czas trwania filmu to 103 minuty, w trakcie których możesz udać się w podróż do lat dziewięćdziesiątych i poznać niecodzienne losy jednej brytyjskiej rodziny. Zachęcamy do obejrzenia, a po seansie prosimy o podzielenie się swoich wrażeń w sekcji komentarzy!