Regulamin

Administrator – Osoba zarządzająca witryną zalukaj-cc.pl Serwis – witryna internetowa zalukaj-cc.pl Użytkownik – osoba odwiedzająca Serwis

 1. zalukaj-cc.pl to strona typu landing page reklamująca ofertę wyszukiwarek filmów online: https://vodstrefa.pl/ oraz https://vod-base.com/pl/. Skorzystanie z oferty wyszukiwarki wiąże się z opłatą poniesioną na rzecz zewnętrznego podmiotu, czyli właściciela określonej wyszukiwarki.
 2. Rejestracja w wyszukiwarce filmów nie jest darmowa. Korzystanie z wyszukiwarki jest płatne według cennika podanego na https://vodstrefa.pl/ oraz https://vod-base.com/pl/.
 3. zalukaj-cc.pl nie jest częścią, ani partnerem reklamowanych wyszukiwarek. zalukaj-cc.pl nie jest odbiorcą płatności, świadczy wyłącznie usługi reklamowe na rzecz zewnętrznych podmiotów. Użytkownik dokonuje płatności na innej niż zalukaj-cc.pl stronie.
 4. Informacje na stronie zalukaj-cc.pl mają charakter reklamowy, a nie informacyjny. Użytkownik powinien zapoznać się z właściwą ofertą na stronie reklamowanej wyszukiwarki filmów, przed płatnością. Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje nabywcy w przypadku produktów, które z uwagi na charakter nie mogą zostać zwrócone.
 5. Reklamowane tu wyszukiwarki udostępniają linki do produkcji filmowych na platformach: Netflix, Chili, Player+, iTunes, Rakuten i HBO GO, Amazon Prime Video, Cineman, Ipla, VOD.pl, Apple TV+, Plany now, Canal+, CDA premium – lub zwracają informację o braku dostępności danego filmu do obejrzenia online.
 6. Fakt obecności podstrony opisującej dany film na zalukaj-cc.pl, nie oznacza że ten sam film jest dostępny w reklamowanej wyszukiwarce. Użytkownik, przed płatnością, powinien upewnić się że dany film znajduje się w bazie danych reklamowanej wyszukiwarki filmów. zalukaj-cc.pl, ze względu na brak powiązania technologicznego, nie ma aktualnych informacji.
 7. zalukaj-cc.pl nie udostępnia żadnych materiałów video. Witryna nie udostępnia także linków do materiałów video.
 8. Ilość dostępnych w wyszukiwarkach oraz platformach VOD filmów i seriali jest zmienna. Informacje o danym filmie zamieszczone w Serwisie nie świadczą o możliwości jego obejrzenia online na którejkolwiek platformie VOD. Baza filmów na zalukaj-cc.pl nie jest weryfikowana pod tym względem.
 9. Osoba odwiedzająca Serwis ma możliwość przesyłania zgłoszeń związanych z problemami na stronie.
 10. Administrator nie ma wpływu na treść reklam i treść komentarzy wyświetlających się na stronie. Użytkownik powinien zachować ostrożność i samodzielnie zweryfikować ich autentyczność.
 11. Administrator nie gwarantuje nieprzerywanego i niezakłóconego dostępu do strony zalukaj-cc.pl. Zdarzają się problemy technicznie na które nie ma wpływu.