Alice in Borderland Online (2020) - Gdzie obejrzeć?

2020
56 min
6.8
Masz ochotę na ekscytującą przygodę? Serial Alice in Borderland to gwarancja mocnych wrażeń i wieczorów spędzonych na wciągającej fabule. W każdym odcinku czekają na nas...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 379
Sezony i odcinki

Alice in Borderland online cały serial w kilku słowach

Masz ochotę na ekscytującą przygodę? Serial Alice in Borderland to gwarancja mocnych wrażeń i wieczorów spędzonych na wciągającej fabule. W każdym odcinku czekają na nas nie tylko emocjonujące akcje, ale też zagadki i tajemnice, które musimy rozwiązać, aby przetrwać. To wszystko rozgrywa się w Tokio, ale w równoległym świecie, gdzie zwykłych zasad już nie ma. Ale o tym za chwilę.

Alice in Borderland online to serial z 2020 roku, należący do gatunków Akcja i Przygoda, Dramat oraz Sci-Fi & Fantasy. Na ekranie pojawią się takie gwiazdy jak Kento Yamazaki, Tao Tsuchiya, czy Aya Asahina. Reżyserem został Shinsuke Sato, znany między innymi z filmów z serii Gantz. Czas trwania jednego odcinka wynosi około 56 minut.

Jeżeli uważasz, że warto przekonać się do tego serialu, zachęcamy do oglądania Alice in Borderland online. To emocjonujący tytuł, w którym każdy z nas będzie mógł poczuć się jak bohater w świecie, gdzie nic nie jest takie, jakie powinno być.

Produkcja Alice in Borderland online

Serial Alice in Borderland online to prawdziwe majstersztyki pod względem produkcji. Montaż, efekty specjalne, muzyka, scenariusz – każdy z tych aspektów został dopracowany w najmniejszym szczególe. W trakcie oglądania nie sposób oderwać wzroku od ekranu, a wszystko to dzięki naprawdę zjawiskowej oprawie filmowej.

Warto tu zwrócić uwagę także na klimat, jaki twórcy serialu udało się stworzyć – jak na opowieść Sci-Fi przystało, jest nieco ponury i podejrzany, ale jednocześnie bardzo fascynujący. Jeżeli interesujesz się dobrą scenografią, to właśnie tutaj dostaniesz swoją dawkę inspiracji.

Reżyser

Shinsuke Sato jest absolutnym mistrzem w swoim fachu. Jego filmy i seriale zawsze były pretekstem do bajerowania widza – coś, co po prostu trudno przeoczyć. Jest nie tylko zdolnym reżyserem, ale też scenarzystą i producentem. Należy on do grona najpopularniejszych twórców w Japonii, jeżeli chodzi o kino i telewizję.

Bez wątpienia warto poświęcić trochę czasu, aby przyjrzeć się osobie Shinsuke Sato nieco bliżej. To człowiek, który wnosi do swojej pracy nie tylko umiejętności techniczne, ale i emocje. W przypadku Alice in Borderland zrobił to w sposób niepowtarzalny.

Obsada aktorska

Zgromadzona na ekranie obsada w głównej mierze składa się z japońskich aktorów i aktorek, ale to tylko dodaje temu serialowi wiele uroku. Bohaterowie są dobrze wykreowani, a aktorzy znakomicie poradzili sobie ze swoimi rolami. Warto dodać, że Kento Yamazaki, który gra jedną z głównych ról, to jeden z najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia w Japonii.

Jeżeli interesuje nas kariera poszczególnych aktorów, to warto zajrzeć na ich profile w IMDB. Można tam znaleźć dane na temat filmów i seriali, w których brali udział, a także o tym, jakie nagrody zdobyli.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały serial Alice in Borderland online

Serial Alice in Borderland wydarzeniowo rozgrywa się w Tokio, gdzie trzech przyjaciół, Ryōhei Arisu, Chōta Segawa i Daikichi Karube, zostają przeniesieni do innego świata. Tam muszą się poddać szeregowi okrutnych gier, które są pozornie łatwe do wygrania, ale tylko z pozoru.

Każda z tych gier jest inna, ale każda jest jednocześnie groźna i skomplikowana. Przyjaciele muszą działać w grupie, aby przeżyć, ale też rywalizować ze sobą, aby przetrwać. Często muszą dokonywać bardzo ciężkich wyborów, które zmuszają ich do zmierzenia się z własnymi słabościami.

Bohaterowie

Główni bohaterowie serialu Alice in Borderland to trzej przyjaciele, Ryōhei Arisu, Chōta Segawa i Daikichi Karube, którzy muszą zmagać się ze swoją sytuacją w równoległym świecie. Każdy z nich ma swoje problemy i zmagania, ale razem muszą walczyć o przetrwanie. To właśnie oni są reprezentantami nas – zwyczajnych ludzi, którzy muszą stawić czoło problemom, jakie pojawiają się w życiu.

Gdzie obejrzeć Alice in Borderland serial online?

Jeżeli chcemy obejrzeć Alice in Borderland online, to polecamy skorzystanie z portalu Zalukaj. To bezpieczne i legalne źródło, które zapewni nam świetną jakość obrazu i dźwięku.

Alice in Borderland lektor pl dla widzów z Polski

Serial Alice in Borderland online jest dostępny z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. Każdy może wybrać najlepszą opcję dla siebie i cieszyć się rozgrywką bez przerwy przez cały czas trwania serialu.

Zalukaj cały serial online Alice in Borderland i ciesz się dostępem już teraz!

Zapraszamy do obejrzenia serialu Alice in Borderland online już teraz. Znajdziecie na naszej stronie nie tylko świetną jakość obrazu, ale też emocjonującą fabułę, która na długo zostanie w Waszej pamięci. Po obejrzeniu prosimy o podzielenie się Waszymi wrażeniami w sekcji komentarzy pod tym artykułem.