Alienista Online (2018) - Gdzie obejrzeć?

2018
48 min
6.8
Jeśli lubisz kryminały, tajemnice i dramaty, to powinieneś obejrzeć serial Alienista. Akcja dzieje się w Nowym Jorku w 1896 roku i rozpoczyna się gdy komisarz...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 114
Sezony i odcinki

Alienista online cały serial w kilku słowach

Jeśli lubisz kryminały, tajemnice i dramaty, to powinieneś obejrzeć serial Alienista. Akcja dzieje się w Nowym Jorku w 1896 roku i rozpoczyna się gdy komisarz policji, Theodore Roosevelt, prosi psychologa, Laszla Kreizlera, o pomoc w schwytaniu mordercy bezdomnych chłopców. W obsadzie m.in. Daniel Brühl, Luke Evans i Dakota Fanning. Serial składa się z 10 odcinków, a czas trwania wynosi 48 minut na odcinek. To idealna propozycja dla osób, które chcą zobaczyć coś nowego i zaskakującego. Polecam!

Produkcja Alienista online

Serial wyprodukowany został przez TNT oraz Netflix. Montaż, efekty oraz muzyka w serialu są na bardzo wysokim poziomie i zdecydowanie dodają napięcia i emocji. Scenariusz powstał na podstawie bestsellerowej powieści.

Reżyser

Jakie jest nazwisko reżysera Alienisty? Mowa tu o Jakobie Verbruggenie. Ten Belg jest znany z filmów takich jak Girl z 2018 roku, The Broken Circle Breakdown z 2012 roku i m.in. Black Mirror – jeden z popularnych seriali na platformie Netflix.

Obsada aktorska

W Alienist występują m.in. Daniel Brühl, Luke Evans, Dakota Fanning, Matthew Shear, Douglas Smith, Robert Wisdom, Rosy McEwen i Melanie Field. Daniel Brühl najlepiej znany jest z roli w filmie Rush, gdzie wcielił się w Niki’ego Laude. Luke Evans wystąpił w takich filmach jak Hobbit, Dracula Untold czy Mamma Mia! Here We Go Again. Dakota Fanning zagrała między innymi w Wojnie światów oraz Serii niefortunnych zdarzeń.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały serial Alienista online

Akcja serialu dzieje się w Nowym Jorku w 1896 roku. Morderca bezdomnych chłopców jest wciąż na wolności. Policja, wraz z psychologiem, próbuje odnaleźć sprawcę. W trakcie śledztwa poznajemy również życie bohaterów i ich relacje.

Bohaterowie

W serialu poznajemy wiele interesujących postaci. Głównymi bohaterami są komisarz policji, Theodore Roosevelt, psycholog Laszlo Kreizler oraz dziennikarz, John Moore. Wszyscy trzej starają się schwytać mordercę, prowadząc równocześnie swoje prywatne życie. W serialu poznajemy również wiele innych postaci, takich jak Mary Palmer, która opiekuje się bezdomnymi dzieciakami oraz Cyrus Montrose, służący Kreizlerowi.

Gdzie obejrzeć Alienista serial online?

Jeśli chcesz obejrzeć cały serial Alienista online, polecam zalukaj.

Alienista lektor pl dla widzów z Polski

Serial jest dostępny z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. Masz wybór, jak chcesz to obejrzeć. Polski lektor zdecydowanie ułatwia oglądanie, ale wybór należy do Ciebie.

Zalukaj cały serial online Alienista i ciesz się dostępem już teraz!

Koniecznie obejrzyj serial Alienista online na zalukaj. Można w ten sposób odpocząć i cieszyć się wspaniałymi aktorami oraz fabułą tego kryminalnego dramatu. A jeśli już obejrzałeś cały serial, napisz w komentarzu pod tym artykułem, co sądzisz o Alieniście. Czekamy na Twoją opinię!