Broad City Online (2014) - Gdzie obejrzeć?

2014
30 min
6.8
Zachęcam do obejrzenia serialu Broad City, który zagwarantuje Wam wiele śmiechu i dobrej zabawy. Komedia ta opowiada o dwóch przyjaciółkach, Abbi i Ilanie, które mieszkały...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 103
Sezony i odcinki

Broad City online cały serial w kilku słowach

Zachęcam do obejrzenia serialu Broad City, który zagwarantuje Wam wiele śmiechu i dobrej zabawy. Komedia ta opowiada o dwóch przyjaciółkach, Abbi i Ilanie, które mieszkały w Brooklynie i starały się radzić sobie w życiu. Premiera serialu miała miejsce w 2014 roku i od razu zdobył sobie bardzo dużą popularność. Serial ten został wyprodukowany przez Amy Poehler i od tego czasu pokazywany był na kanale Comedy Central. W rolach głównych występują Abbi Jacobson i Ilana Glazer, a także wiele innych znakomitych aktorów, jak Hannibal Buress, Paul W. Downs, Arturo Castro, Chris Gethard, Nicole Drespel i John Gemberling. Czas trwania każdego odcinka wynosi 30 minut, co jest idealne na szybki seans z przyjaciółmi.

Produkcja Broad City online

Produkcja serialu Broad City była bardzo udana, a z każdym sezonem zyskiwało coraz więcej fanów. Skrytykowano go za używanie języka potocznego i niecenzuralnego słownictwa, ale z czasem zyskał uznanie za swoją szczerość i odwagę. Montaż serialu jest również bardzo dobry, a użycie efektów specjalnych bardzo dobrze wpasowuje się w humorystyczny charakter produkcji. Serial ten uzupełnia świetna ścieżka dźwiękowa, która jest odpowiednia do każdej sceny. Scenarzyści Broad City to Abbi Jacobson i Ilana Glazer, którzy zawsze potrafią zaskoczyć widzów od pierwszej do ostatniej minuty.

Reżyser

Reżyserem serialu Broad City jest John Lee, znany przede wszystkim z pracy w telewizji, reklamach i filmach. Jego styl charakteryzuje się w dużym stopniu humorem i stylowym podejściem do tematu. Lee pracował również przy innych znakomitych produkcjach, takich jak „Inside Amy Schumer,” „The Chris Gethard Show,” „Broad City” i wiele innych. Jest uważany za jednego z najciekawszych i najbardziej oryginalnych reżyserów w branży.

Obsada aktorska

Serial Broad City słynie z niesamowitej obsady aktorskiej. Główne role w produkcji wykonują Abbi Jacobson i Ilana Glazer, którzy zachwycają jak zawsze. Ich partnerzy to: Hannibal Buress, Paul W. Downs, Arturo Castro, Chris Gethard, Nicole Drespel i John Gemberling. Każdy z aktorów ma wiele filmów i seriali na swoim koncie i zawsze planują nowe projekty. Abbi Jacobson i Ilana Glazer, którzy są również scenarzystami, mają wspaniały sposób na wywołanie uśmiechu na twarzy widowni.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały serial Broad City online

Broad City jest usytuowane w Barriowie w Brooklynie, a akcja dzieje się w 2014 roku. Serial przedstawia przyjacielki Abbi Abrams (Jacobson) i Ilanę Wexler (Glazer) w czasie ich wielu przygód. Przez całą serię przeplatają się różne wątki z życia bohaterek, jak relacje z rodziną i przyjaciółmi, cóż jest w życiu ważne, praca, mężczyźni i randki. Widzowie często śmieją się z nieoczekiwanych sytuacji w jakie wpadają bohaterowie, a także z ich dobrego podejścia do życia.

Bohaterowie

Abbi Abrams to postać spokojna, która marzy o karierze malarki. Ilana Wexler to postać luźna, nieregularna i chętnie poddająca się uciechom. Spotykają się często w swojej księgarni, dzięki czemu poznają także wiele innych ciekawych postaci, które wcielają się w role z wiele subtelności.

Gdzie obejrzeć Broad City serial online?

Gdy chcecie obejrzeć serial Broad City, najlepiej poszukać go na portalach oferujących seriale online. Jednym z najlepszych i najbardziej popularnych portali jest zalukaj-cc.pl, który oferuje wyszukiwarkę legalnych źródeł z najlepszymi serialami.

Broad City lektor pl dla widzów z Polski

Lubisz oglądać seriale po polsku? Broad City online jest dostępne z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. Odcinki można również oglądać z angielskim lektorem lub z napisami angielskimi. Wszystko w zależności od indywidualnych preferencji widza.

Zalukaj cały serial online Broad City i ciesz się dostępem już teraz!

Jeśli jeszcze nie widziałeś serialu Broad City, koniecznie zobacz go na zalukaj-cc.pl. To naprawdę świetna produkcja, która zapewni Wam nie tylko wiele uśmiechu, ale także dużo pozytywnej energii. Polecam szczególnie fanom humoru i komedii, którzy szukają czegoś intrygującego i lekkiego do obejrzenia. Wiem, że będziesz zadowolony, kiedy zobaczysz cały sezon online. A po obejrzeniu zajrzyj do sekcji komentarzy i podziel się swoją opinią na temat tego wspaniałego serialu!