Czarny punkt Online (2017) - Gdzie obejrzeć?

2017
56 min
6.8
Czarny punkt to duży hit wśród seriali kryminalnych i tajemniczych. Opowiada o egzotycznym miasteczku, gdzie dochodzi do serii makabrycznych morderstw i dziwnych zjawisk. Inspektor policji...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 212
Sezony i odcinki

Czarny punkt online cały serial w kilku słowach

Czarny punkt to duży hit wśród seriali kryminalnych i tajemniczych. Opowiada o egzotycznym miasteczku, gdzie dochodzi do serii makabrycznych morderstw i dziwnych zjawisk. Inspektor policji i ekscentryczny nowo przybyły prokurator razem bada tajemnicze wydarzenia, które mają miejsce w lesie. Czarny punkt to serial o wielu tajemnicach i zagadkach, których rozwiązanie przewidziane jest dopiero na końcu. Premiera serialu miała miejsce w 2017 roku, a czas trwania jednego odcinka wynosi około 56 minut. W głównych rolach występują: Laurent Capelluto, Renaud Rutten, Hubert Delattre, Suliane Brahim, Camille Aguilar, Tiphaine Daviot, Naidra Ayadi i Samuel Jouy. Jeśli lubisz serial z szczyptą mroku i tajemnic, to serial Czarny punkt na pewno Ci się spodoba.

Produkcja Czarny punkt online

Serial Czarny punkt to dzieło francuskiej telewizji. Został wyprodukowany przez Ego Productions, a jego scenariusz napisał Mathieu Missoffe. W rolę reżysera i producenta wcielił się Jean-Marc Rudnicki. Styl zdjęć, montaż i muzyka składają się na wyjątkowo atmosferyczny klimat, którym zachowano od początku do końca serialu. Montaż serialu idealnie wpasowuje się w klimat tajemniczości, lecz wyjątkowo składna i wypracowana fabuła wypełnia puste augumemty. Muzyka w serialu jest idealnie dobrana do każdej sceny – i intensywnych, i spokojnych. Wszystko to razem tworzy niepowtarzalny styl i klimat, którym trudno się oprzeć.

Reżyser

Jean-Marc Rudnicki to francuski reżyser filmowy i telewizyjny, urodzony w 1966 roku. Wykształcenie filmowe zdobył m.in na prestiżowej szkole w Paryżu – La Fémis. Pierwszym filmem, który wyreżyserował, był „La disparue de Deauville” (2007) z Gladys Knight, którą kierował zresztą wielokrotnie. W swojej filmografii ma więcej niż 200 odcinków różnego rodzaju seriali telewizyjnych. Jego styl operowania kamerą, grającego światłem, oraz charakterystyczny klimat towarzyszą mu w każdym dziele.

Obsada aktorska

Laurent Capelluto gra inspektora policji Franka Siruba, najważniejszego bohatera serialu. Capelluto ma na swoim koncie wiele różnego rodzaju ról, zarówno w filmie, jak i w teatrze. Urodził się w 1977 roku w Luksenburgu, ale swoją karierę aktorską zaczął we Francji. Renaud Rutten wciela się w postać prokuratora. Urodzony w 1972 roku w Menen, jest oczywiście belgijskim aktorem. W serialu Czarny punkt widzowie mogą zobaczyć również m.in. Suliane Brahim jako Camille Laugier, Tiphaine Daviot jako Morgane Alvaro, czy Camille Aguilar jako Lea Morel.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały serial Czarny punkt online

Akcja serialu Czarny punkt odbywa się w egzotycznym miasteczku Villefranche znajdującym się w dolinie rogu Dolnego Renia, bardzo blisko granicy belgijskiej. Tam mieszka Frank, inspektor policji. Pewnej dobrej nocy zostaje znalezione ciało młodej kobiety w lesie. Zanim zaczną dziać się osobliwe rzeczy, która całkowicie przewróci życie mieszkańców rytualne morderstwa stały się na porządku dziennym, co jest zamaskowane duży punkt na skale, stąd nazwa serialu.

Bohaterowie

Frank Siruba – inspektor policji Villefranche, Renaud Rutten – prokurator, Suliane Brahim jako Camille Laugier są przykładami bohaterów, którzy na antenie Czarny punkt występują. Oczywiście, że pojawiają się również inni aktorzy, ale to właśnie ich role są najważniejsze dla fabuły serialu. Na przestrzeni sezonów pojawia się cała gama postaci, zarówno tych dodających otoczenia, jak i wpisujących się bezpośrednio w historię.

Gdzie obejrzeć Czarny punkt serial online?

Na zalukaj-cc.pl możesz obejrzeć cały serial online z lektorem pl, z napisami lub z polskim dubbingiem. Przy użyciu tej platformy, możesz zobaczyć Czarny punkt w najwyższej jakości, bez reklam i ograniczeń. Co więcej, będziesz mieć możliwość znalezienia innych ciekawych seriali, filmów i programów telewizyjnych w jednym miejscu.

Czarny punkt lektor pl dla widzów z Polski

Jeśli jesteś z Polski i chcesz obejrzeć Czarny punkt w Twoim języku, nie musisz się martwić. Na zalukaj-cc.pl możesz wybrać lektora lub dubbing, a jeśli wolisz, możesz również obejrzeć serial z napisami. Platforma ta zapewnia najwyższą jakość wideo, dostępność wszędzie i dowolność w wyborze.

Zalukaj cały serial online Czarny punkt i ciesz się dostępem już teraz!

Czarny punkt to serial idealny dla miłośników kryminałów i tajemnic. Jeśli takie gatunki są w Twoim guście, to warto obejrzeć cały serial online na zalukaj-cc.pl. Obejrzenie Czarnego punktu z pewnością nie zrobi Ci krzywdy, a w skrajnych przypadkach zagoszczą w Twojej pamięci na dobre. Postaci, klimat i tajemnice poruszane w Czarnym punkcie na pewno zaczną o sobie przypominać. Zachęcamy do komentowania pod artykułem oraz komentowania i polecania tego serialu znajomym.