DES Online (2020) - Gdzie obejrzeć?

2020
46 min
6.8
Serial DES to produkcja, która z pewnością zainteresuje miłośników kryminałów i dramatów. Opowiada ona historię Dennis Nilsena, który przez pięć lat mordował chłopców i młodych...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 312
Sezony i odcinki

DES online cały serial w kilku słowach

Serial DES to produkcja, która z pewnością zainteresuje miłośników kryminałów i dramatów. Opowiada ona historię Dennis Nilsena, który przez pięć lat mordował chłopców i młodych mężczyzn. Serial ukazuje m.in. skutki kontaktu z seryjnym mordercą i jak wpłynął on na życie detektywa Petera Jaya i biografa Briana Mastersa. Właśnie dzięki nim po czasie udało się go złapać. W obsadzie serialu DES występują m.in. David Tennant, Daniel Mays i Jason Watkins. Czas trwania to 46 minut, gatunki to dramat i kryminał, a rok produkcji to 2020. Wydaje się to być idealną produkcją dla fanów tego typu tematyki.

Jeżeli jesteś ciekaw historii Dennisa Nilsena i chcesz poznać skutki kontaktu z seryjnym mordercą, to nie czekaj dłużej i obejrzyj już teraz cały serial online.

Produkcja DES online

Serial DES to produkcja brytyjska, którą wyprodukował stacja telewizyjna ITV. Serial został zmontowany w sposób bardzo profesjonalny, co wpłynęło na to, że każdy odcinek jest bardzo wciągający. Właściwie wykonane efekty specjalne, odpowiednie światła i muzyczna oprawa to tylko niektóre z elementów, które wprowadzają nas w tajemniczy świat Dennisa Nilsena. Seria została wyreżyserowana przez Lewis Arnolda, natomiast scenarzystą serii jest Luke Neal.

Reżyser

Lewis Arnold jest reżyserem serialu DES. Wcześniej reżyserował takie popularne seriale jak Humans oraz Broadchurch, dzięki czemu miał już swoje miejsce w branży filmowej. Arnold wykazał się umiejętnością realizacji słabych produkcji, dlatego też Des okazał się być bardzo dobrym wyborem. Arnold pochodzi z Wielkiej Brytanii i pracował w różnych projektach filmowych. Ukierunkowywał swoją karierę na produkcje telewizyjne, dlatego też znał już technikę i wiedział, jak to zrobić.

Obsada aktorska

W obsadzie serialu DES występują liczne osobowości sztuki aktorskiej. David Tennant, występujący w roli Dennisa Nilsena, to z pewnością aktor, którego dobrze znają widzowie z całego świata. Tennant jest znany dzięki swojej roli Doktora Who w serialu o tym samym tytule. Daniel Mays, który zagrał rolę detektywa Petera Jaya, to doświadczony aktor, a Jason Watkins, który grał biografa Briana Mastersa, również odnalazł się w roli. W obsadzie serialu pojawiło się również kilka innych gwiazd tych produkcji.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały serial DES online

Serial DES posiada liczne wątki fabularne. Akcja serialu rozgrywa się w Wielkiej Brytanii lat 70. i 80. XX wieku. Właśnie wtedy Dennis Nilsen odbył swoje morderstwa. Fabuła serialu skupia się na życiu Dennisa Nilsena, a także na pracy detektywa Petera Jaya i biografa Briana Mastersa. Odcinek po odcinku poznajemy kulisy całego śledztwa i to, jak odnajdywano kolejne dowody. Poznajemy także mroczną psychikę Dennisa Nilsena, który w chwilach wolnych od zabijania zagłębiał się w świat alkoholu. Czy detektyw Peter Jay i biograf Brian Masters udało się złapać Dennisa Nilsena?

Bohaterowie

W serialu DES występują liczne postaci, jednak najważniejsze z nich to: Dennis Nilsen (David Tennant), detektyw Peter Jay (Daniel Mays) oraz biograf Brian Masters (Jason Watkins). To dzięki nim udało się ujawnić historię i odnaleźć kolejne dowody. W serialu pojawiają się także krewni ofiar Dennisa Nilsena, a także inne osoby, które w jakiś sposób były związane z całą sprawą.

Gdzie obejrzeć DES serial online?

Jeżeli chcesz obejrzeć serial DES online, to jednym z najlepszych miejsc do tego jest zalukaj. To platforma, która oferuje tysiące filmów, seriali i animacji. Poza tym, portal zachęca swoich użytkowników do korzystania z legalnych źródeł. Dzięki temu, masz pewność, że cały serial będzie dostępny w najwyższej jakości.

DES lektor pl dla widzów z Polski

Serial DES jest dostępny dla widzów z Polski z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. Lektor pl i polskie napisy to dobry wybór dla osób, które nie posługują się językiem angielskim. Z kolei dubbing polecamy wszystkim, którzy chcą w pełni skupić się na fabule serii. Zalukaj.cc oferuje wszystkie trzy opcje do wyboru.

Zatem jeśli lubisz kryminały i dramaty i chcesz poznać historię Dennisa Nilsena, to koniecznie obejrzyj cały serial DES online, dostępny na zalukaj. Bądź jednym z wielu zadowolonych użytkowników i ciesz się najwyższą jakością! Po obejrzeniu, podziel się swoją opinią z innymi w sekcji komentarzy poniżej.