Designated Survivor Online (2016) - Gdzie obejrzeć?

2016
42 min
6.8
Masz ochotę na mocne i trzymające w napięciu thriller polityczny? Obejrzyj Designated Survivor online! Serial opowiada o losach Ameryki po ataku terrorystycznym, który zniszczył waszyngtońskie...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 126
Sezony i odcinki

Designated Survivor online cały serial w kilku słowach

Masz ochotę na mocne i trzymające w napięciu thriller polityczny? Obejrzyj Designated Survivor online! Serial opowiada o losach Ameryki po ataku terrorystycznym, który zniszczył waszyngtońskie elity. W roli głównej możemy podziwiać Kiefera Sutherlanda. Premiera serialu odbyła się w 2016 roku, a jedna odcinka trwa 42 minut. Designated Survivor to produkcja w gatunku dramat oraz war & politics. W rolach obok Kiefera Sutherlanda występują między innymi Maggie Q, Kal Penn i Adan Canto. Designated Survivor online to serial, który wciągnie cię na wiele godzin!

Produkcja Designated Survivor online

Jeśli interesujesz się filmami i serialami, na pewno chętnie dowiesz się, jak powstał Designated Survivor online. Serial ten został wyprodukowany przez ABC Studios, producentów między innymi takich hitów jak „Castle” czy „Grey’s Anatomy”. W rolę reżysera wcielił się David Guggenheim. Scenariusz serialu napisał też Guggenheim. Za zdjęcia odpowiadał Michael Mayers, którego możemy kojarzyć między innymi z takich produkcji jak „Kobiety Mafii”. Designated Survivor online to produkcja z rozmachem – montaż, efekty, muzyka, scenariusz – wszystko dopięte na ostatni guzik!

Reżyser

David Guggenheim, reżyser Designated Survivor online, to twórca wyjątkowo utalentowany i znany szczególnie z filmu „Gliniarz z Beverly Hills III”. Guggenheim urodził się w Cleveland w Ohio w 1967 roku. Na studia wybrał sobie Brown University. Jego przygoda z filmami zaczęła się już w czasach studiów, gdy kręcił własne filmy. W 2001 roku stworzył scenariusz do filmu „Safe House”, który cieszył się dużą popularnością na całym świecie. Reżyser był również twórcą scenariusza do „Płomiennych wróżek”. David Guggenheim to bez wątpienia twórca z ogromnym doświadczeniem, z którego czerpie przede wszystkim Designated Survivor online.

Obsada aktorska

Jeśli interesuje cię Designated Survivor online, na pewno chcesz poznać aktorów, którzy wcielili się w role główne. Oto oni:
– Kiefer Sutherland jako Tom Kirkman, prezydent Stanów Zjednoczonych
– Maggie Q jako Hannah Wells, agencja FBI
– Kal Penn jako Seth Wright, dyrektor ds. komunikacji
– Adan Canto jako Aaron Shore, doradca prezydencki
– Italia Ricci jako Emily Rhodes, doradczyni prezydenta
– Emiliano Díez jako Felipe Mora, prezydent Meksyku
Designated Survivor online to zdecydowanie produkcja z obsadą utalentowaną i doświadczoną.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały serial Designated Survivor online

Designated Survivor online to serial, którego akcja rozgrywa się na terenie Waszyngtonu. Głównym bohaterem jest Tom Kirkman, prezydent Stanów Zjednoczonych, który niespodziewanie musi objąć urząd po tragicznym zamachu, który pozbawił życia poprzedników. Wraz z doradczyniami i pracownikami pałacu prezydenckiego musi zmierzyć się z wieloma problemami – wewnętrznymi konfliktami, postępującym kryzysem politycznym i konsekwencjami upadku amerykańskiej reputacji na arenie międzynarodowej. Designated Survivor online to zdecydowanie serial, który wciąga i nie daje o sobie zapomnieć!

Bohaterowie

Designated Survivor online to opowieść o Tomie Kirkmanie – przezornościowym sekretarzu gabinetu, który nagle zostaje prezydentem amerykańskim. To on stoi na czele administracji, która próbuje poradzić sobie z kryzysem, którego nikt się nie spodziewał. Oprócz niego w serialu pojawiają się także inni bohaterowie, takie jak:
– Hannah Wells, związana z FBI
– Emily Rhodes, doradczyni prezydenta
– Aaron Shore, różne doradca prezydenta
Designated Survivor online to seria, w której można poznać ciekawych, trójwymiarowych bohaterów, którzy dostarczą widzom wielu wrażeń.

Gdzie obejrzeć Designated Survivor serial online?

Designated Survivor online, jak większość dziś popularnych seriali, możesz obejrzeć na zalukaj-cc.pl! To idealna opcja dla wszystkich, którzy chcą podziwiać dzieła filmowe i serialowe z wygodnego domowego fotela. Co więcej, na tej stronie dostępna jest wyszukiwarka legalnych źródeł, z którego będziesz mógł korzystać w pełni za darmo.

Designated Survivor lektor pl dla widzów z Polski

Nie jesteś fanem napisów? W Designated Survivor online możesz obejrzeć cały serial z polskim lektorem, napisami lub dubbingiem! Dzięki temu znajdzie się coś dla każdego, bez względu na to, jakie kanały odbiorcze preferujesz.

Zalukaj cały serial online Designated Survivor i ciesz się dostępem już teraz!

Designated Survivor online to serial, który musisz zobaczyć. To produkcja, która wciągnie cię na wiele godzin, pozwalając jednocześnie poznać zasadnicze problemy polityki amerykańskiej. Zachęcamy Cię do obejrzenia całości na zalukaj-cc.pl, a następnie do podzielenia się swoją opinią w sekcji komentarzy!