Diagnoza Online (2017) - Gdzie obejrzeć?

2017
42 min
6.8
Jeśli szukasz poruszającego, intrygującego i zaskakującego serialu, to Diagnoza jest właśnie dla Ciebie. Ten polski serial dramatyczny to historia o tożsamości, miłości i życiu. Został...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 209
Sezony i odcinki

Diagnoza online cały serial w kilku słowach

Jeśli szukasz poruszającego, intrygującego i zaskakującego serialu, to Diagnoza jest właśnie dla Ciebie. Ten polski serial dramatyczny to historia o tożsamości, miłości i życiu. Został wyprodukowany w 2017 roku, a czas trwania jednego odcinka to około 42 minut. W rolach głównych występują Maja Ostaszewska, Maciej Zakościelny, Adam Woronowicz, Magdalena Popławska, Sonia Bohosiewicz, Michał Czernecki, Beata Ścibakówna, Agnieszka Warchulska i Monika Pikuła.

Nie zwlekaj, obejrzyj Diagnozę online i zobacz jak brutalny może być los!

Produkcja Diagnoza online

Diagnoza to wyłącznie polska produkcja. Jest to dzieło młodego reżysera Patryka Vegi. Fabuła, scenariusz i montaż stanowią doskonale dopasowaną całość.

Muzyka w serialu jest idealnie dobrana do scen i kreuje odpowiednie emocje. Scenografowie odpowiedzialni są za doskonałą oprawę wizualną, przez co Diagnoza online wygląda jak prawdziwe wydarzenie.

Reżyser

Reżyserem serialu Diagnoza jest Patryk Vega. Urodzony w 1977 roku w Warszawie, jako młody człowiek rozwijał swoją pasję do filmu, co doprowadziło go do wyjazdu na studia filmowe do Stanów Zjednoczonych. W Polsce zaczął karierę jako reżyser i producent. Patryk Vega jest znany jako twórca wielu popularnych filmów, w tym „Pitbull”, „Botoks” i „Kobiety mafii”.

Jego styl reżyserii charakteryzuje się innowacyjnymi podejściami do scen i postaci, a także ostrością w krytyce polskiej rzeczywistości.

Obsada aktorska

W rolach głównych w Diagnozie możemy zobaczyć Maja Ostaszewską, która wciela się w rolę Anny, Macieja Zakościelnego w roli Łukasza oraz Adama Woronowicza, który gra Marka. Aktorzy te mają na swoim koncie wiele innych filmów, w których zagrają znakomite role.

Magdalena Popławska wciela się w postać Kasi, dziewczyny Łukasza, a Sonia Bohosiewicz gra siostrę Anny. Występują również Michal Czernecki jako dr Tkaczyk, Beata Ścibakówna w roli babci Marka, Agnieszka Warchulska w roli sekretarki Szpitala, a Monika Pikuła w roli Alicji Lubicz.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały serial Diagnoza online

Akcja serialu Diagnoza rozgrywa się w Warszawie, gdzie losy bohaterów splatają się wraz z serią wydarzeń związanych z utratą pamięci jednej z głównych postaci.

Serial ten podąża za osobami, które zmagają się z kłopotami ze swoim życiem po wyniszczeniu układu nerwowego i ataku izolacji.

Zapisz się do błyskawicznego Maratonu Diagnozy online i zobacz co przeżyją bohaterowie tego intrygującego serialu.

Bohaterowie

Anna to jedna z głównych postaci serialu, która zostaje odnaleziona przy następnej ulicy z zanieczyszczonymi włosami i bez pamięci. Marek jest jej mężem, który walczy o utrzymanie kontaktu z nią w tym trudnym czasie. Kasia to przyjaciółka Łukasza, dziewczyny- tylko tak wygląda historia na początku.

Dr Tkaczyk to specjalista od chorób układu nerwowego i jeden z medyków pracujących w szpitalu, gdzie przebywa Anna. Alicja Lubicz to jedna z bardzo ważnych postaci w serialu. Opowiada o korupcji w szpitalu i jej wynaturzeniach. Musisz zobaczyć serial Diagnoza online, aby przekonać się, jak te postacie są z sobą połączone.

Gdzie obejrzeć Diagnoza serial online?

Jeśli chcesz obejrzeć całą serię Diagnozy online, to przekażemy Ci informacje o tym, gdzie to zrobić. Wystarczy odwiedzić zalukaj. Tam znajdziesz wszystkie odcinki w wysokiej jakości i nieograniczonym dostępie do szeregu wersji językowych.

Zalukaj-cc.pl jest legalną wyszukiwarką, która pomoże Ci znaleźć wiele innych legalnych źródeł online, jeśli chcesz obejrzeć więcej nowości. Daj nam znać, jakie są Twoje ulubione seriale.

Diagnoza lektor pl dla widzów z Polski

Serial Diagnoza jest dostępny w różnych językach, takich jak angielski, polski, rosyjski lub niemiecki. Można obejrzeć go z polskim lektorem, napisami i dubbingiem.

Jeśli cenisz sobie lektora w swoim ojczystym języku, to wybierz opcję z polskim lektorem, aby oglądać Diagnozę online. Można też obejrzeć ją po polsku z napisami lub z polskim dubbingiem.

Wszystkie te opcje udostępnione są na portalu zalukaj. Obejrzyj Diagnozę na własną rękę i przekonaj się, jak świetny jest ten serial.

Zalukaj cały serial online Diagnoza i ciesz się dostępem już teraz!

Diagnoza to jedna z najlepszych polskich produkcji w ostatnim czasie. Znajdziemy w niej suspens, dramat, miłość i wątki związane z kryzysem tożsamości. Nie zwlekać ani chwili, obejrzyj Diagnozę online już teraz na zalukaj.

Ciesz się dostępem do wszystkich odcinków serialu, jakie tylko chcesz, i podziel się swoją opinią w komentarzach na temat Diagnozy. Podobają Ci się postacie i fabuła? Czy oglądałeś wszystkie odcinki do końca? Daj nam znać!