Durrellowie Online (2016) - Gdzie obejrzeć?

2016
46 min
6.8
Jeśli lubisz brytyjskie seriale z humorem, to na pewno polubisz Durrellowie! To produkcja, która rozgrywa się w latach 30. na urokliwej greckiej wyspie Korfuz. Opowiada...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 187
Sezony i odcinki

Durrellowie online cały serial w kilku słowach

Jeśli lubisz brytyjskie seriale z humorem, to na pewno polubisz Durrellowie! To produkcja, która rozgrywa się w latach 30. na urokliwej greckiej wyspie Korfuz. Opowiada o rodzinie Durrellów, której członkowie postanawiają zacząć nowe życie na wyspie, pozbywając się wszelkich doczesnych dóbr. Cała drużyna ma bardzo różne, ale pełne energii osobowości, co sprawia, że każdy bohater wzbudza sympatię widza. Serial już w 2016 roku zrobił furorę i nadal cieszy się popularnością – o czym warto się przekonać.

Produkcja Durrellowie online

Durrellowie zostały wyprodukowane przez Sid Gentle Films, reżyserią zajął się Steve Barron, scenariusz na podstawie pamiętników Geralda Durrella napisała Simon Nye, a za muzykę odpowiedzialny jest Ruth Barrett. Serial, mimo że nie ma dużych efektów specjalnych, zachwyca swoją estetyką i urokiem wyspy Korfuz oraz rozbawia charakterystycznym brytyjskim humorem, który w nim wlany jest w każdą scenę.

Reżyser

Steve Barron to reżyser, który ma już na swoim koncie wiele znanych filmów i seriali. Znany jest m.in. z reżyserii kultowego filmu „Turtle Ninjas” z 1990 roku. W Durrellowych sprawił, że każda scena przyciąga uwagę widza, wprost zapraszając go na grecką wyspę.

Obsada aktorska

Wszyscy aktorzy w Durrellowych są świetni w swoich rolach. Keeley Hawes wciela się w postać Louisy Durrell, matki rodziny, która po rozwodzie poszukuje nowej przestrzeni dla siebie i swoich dzieci. Dziecięcą energię w serialu reprezentują Daisy Waterstone jako Margo oraz Milo Parker jako Gerald. Josh O’Connor gra Lesliego, typa, który być może wydaje się zrzędliwy, ale w rzeczywistości darzy urodą świata zwierząt i roślin – postać ta wnosi na ekran nawet nieco melancholii. Cała obsada jest nie tylko zgrana, ale przede wszystkim wyjątkowo naturalna w swoim zachowaniu.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały serial Durrellowie online

Akcja Durrellowych rozgrywa się na greckiej wyspie Korfuz w latach 30. XX wieku. Louisę Durrell (played by Keeley Hawes) opuszcza mąż i usiłuje wychować swoje czworo dzieci na własną rękę. Postanawiają nie tracić czasu i przeprowadzają się na grecką wyspę, gdzie zamierzają zacząć nowe, spokojne życie. Chłopiec z rodziny, Gerald, jest wielkim miłośnikiem zwierząt i przyrody – jego przygody z tymi tematami rozpoczynają się już we wstępnym etapie, co stanowi jedno z głównych pasm w serialu. Każdy z bohaterów odkrywa na wyspie coś dla siebie, co pozwala im na emocjonujące – choć nie zawsze proste – życie.

Bohaterowie

W serialu wyróżnić można kilka bohaterów, ale żaden z nich nie jest najważniejszy, każdy z nich wnosi swoją piękną, kolorową postać. Na czele rodziny stoi matka, Louisa, której odbicie w witrynie sklepu wzrokowo rzuca się natychmiast. Jej dzieci to pełne energii osobowości: Margo (Daisy Waterstone) stara się znaleźć swoją drogę do sukcesu. Leslie (Josh O’Connor) wciąż pragnie mieszkać w Anglii. Łączy ich jednak miłość do nowych doświadczeń.

Gdzie obejrzeć Durrellowie serial online?

Durrellowie są dostępni do obejrzenia na popularnym portalu zalukaj-cc.pl. Strona prowadzi właśnie świetną promocję, która daje dostęp do legalnych źródeł oferujących ten serial online. Warto skorzystać, jest to świetny sposób na poznanie greckiej kultury i sposobu życia tamtejszych mieszkańców. W końcu co może być bardziej relaksującego niż wyspy greckie?

Durrellowie lektor pl dla widzów z Polski

Dla tych, którzy szukają polskiego języka do oglądania seriali – wyśmienitą wiadomością jest to, że Durrellowie mają naszą polską wersję językową. Serial ten można oglądać z polskim lektorem, w ten sposób można lepiej śledzić fabułę i odgłosy rozmów między postaciami w ten sposób, aby zrozumieć piękno języka anglojęzycznego. Jeśli nie interesuje nas lektor pl, warto wypróbować także napisy lub dubbing, wszystkie opcje są dostępne tak, abyśmy mogli wybrać coś dla siebie.

Zalukaj cały serial online Durrellowie i ciesz się dostępem już teraz!

 Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z serią Durrellowie na zalukaj-cc.pl! Czasy gdy nie mamy co oglądać są już za nami. Ten brytyjski serial z pewnością zapewni wiele emocji, uśmiechów i przyjemnych chwil wśród greckiej scenerii. Jeśli już mamy mieć jakieś wakacje, to z seriami takimi jak ta. Myślę, że każdy z nas zasługuje na małą przerwę i Durrellowie są idealnym rozwiązaniem. Zachęcamy do obejrzenia i komentowania w sekcji poniżej.