Elementary Online (2012) - Gdzie obejrzeć?

2012
43 min
6.8
Stworzony w 2012 roku serial "Elementary" to amerykańska produkcja, w której główną rolę gra Jonny Lee Miller, a jego partnerką zostaje Lucy Liu. Akcja serialu...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 155
Sezony i odcinki
Sezon 1
Sezon 2
Sezon 3
Sezon 4
Sezon 5
Sezon 6
Sezon 7

Elementary online cały serial w kilku słowach

Stworzony w 2012 roku serial „Elementary” to amerykańska produkcja, w której główną rolę gra Jonny Lee Miller, a jego partnerką zostaje Lucy Liu. Akcja serialu rozgrywa się w Nowym Jorku, gdzie detektyw Sherlock Holmes przenosi się z Londynu. Podczas swojego nowego życia pomaga miejscowej policji w rozwiązaniu zagadek kryminalnych, a w tle jego egzystencji czuwa doktor Joan Watson, która ma za zadanie sprawdzić, czy nie ulega swojemu dawnej uzależnieniu od narkotyków. Czas trwania każdego odcinka wynosi 43 minuty, a serial można obejrzeć w kategoriach dramatu, kryminału oraz tajemnicy. W obsadzie obok Millera oraz Liu znajdują się również inni znani aktorzy – Jon Michael Hill oraz Aidan Quinn. W zachęcie do obejrzenia całego serialu online postępujmy po skończeniu artykułu.

Produkcja Elementary online

Produkcja serialu powstała na podstawie historii Sherlocka Holmesa, jednakże w nieco nowoczesnej formie. Montaż, scenariusz, efekty i muzyka są starannie wyselekcjonowane, aby każdy odcinek był nie tylko interesujący fabularnie, ale również widowiskowy wizualnie. Produkcja podejmuje wiele aktualnych tematów, a jednym z nich jest wątek walki z uzależnieniem od narkotyków, z czego zmagania tego rodzaju towarzyszą głównemu bohaterowi przez cały serial.

Reżyser

Reżyserem serialu jest Michael Cuesta, który zyskał dużą popularność dzięki zrealizowaniu takich filmów jak „12 i kilka filmów innych”, „Kill the Messenger” czy „L.I.E.”. Cuesta uznawany jest za jednego z najzdolniejszych nowojorskich reżyserów i od lat związany jest z przemysłem filmowym. Jego kreatywność i wieloletnie doświadczenie w połączeniu z wybitnymi aktorami z obsady serialu „Elementary” sprawiło, że każdy odcinek tego produkcji jest uważnie przemyślany i dopracowany.

Obsada aktorska

W głównych rolach występują: Jonny Lee Miller – Sherlock Holmes, Lucy Liu – doktor Joan Watson, Jon Michael Hill – detektyw Marcus Bell, a także Aidan Quinn – kapitan Thomas Gregson. Miller to brytyjski aktor, znanym z takich produkcji jak „Aż poleje się krew”, „Dracula 2000” czy „Hackers”. Lucy Liu to amerykańska aktorka, która zyskała sławę dzięki swojemu udziałowi w filmie „Charlie’s Angels” oraz programie telewizyjnym „Ally McBeal”. Jon Michael Hill i Aidan Quinn natomiast również mają na swoim koncie wiele znanych produkcji.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały serial Elementary online

Akcja serialu rozgrywa się w Nowym Jorku, w którym zatrudnia się Sherlocka Holmesa, który ze względu na swoje wcześniejsze zaangażowanie w narkotyki, zostaje przypisany do swojej opiekunki, doktora Joan Watson. Razem pomagają policji w rozwiązywaniu spraw, gdzie zawsze pojawia się jakiś tajemniczy element. Odcinki są stworzone w taki sposób, aby widzowie nie mogli oderwać od ekranu i zawsze chcieli dowiedzieć się, co stanie się w następnym.

Bohaterowie

W serialu występują wyjątkowo interesujący bohaterowie: Holmes jako główny bohater, wyróżnia się swoją niezwykłą umiejętnością dedukcyjną, natomiast Watson jako jego opiekunka pełni funkcję matki, która pilnuje, aby Holmes nie wrócił do swojego narkotykowego nałogu. W ich towarzystwie pojawiają się również inni bohaterowie, którzy dodają serialowi kolorów.

Gdzie obejrzeć Elementary serial online?

Serial „Elementary” można obejrzeć online na zalukaj, którego bogata oferta obejmuje wiele najnowszych produkcji. Wersja online serialu zawiera wszystkie odcinki i jest dostępna z polskim lektorem, napisami lub dubbingiem. Szukaj „Elementary” i ciesz się całym serialem już dziś.

Elementary lektor pl dla widzów z Polski

Radziłbym obejrzeć cały serial online z POLSKIM LECTOREM. W takiej wersji oglądania polscy widzowie mogą w pełni zrozumieć i wczuć się w atmosferę serialu. Oczywiście można wybrać wersję z tłumaczeniem napisów lub dubbingiem, jednakże lektor jest lepszy, ponieważ pozwala w pełni skupić się na osią narracyjnej.

Zalukaj cały serial online Elementary i ciesz się dostępem już teraz!

Jeśli interesujesz się produkcjami kryminalnymi, w których nie brakuje podtekstów i wątków psychologicznych, „Elementary” to właśnie dla Ciebie. Zalukaj oferuje wiele form odtworzenia, między innymi z polskim lektorem, napisami lub dubbingiem – wybierz tę, która najbardziej Ci odpowiada i ciesz się wspaniałą rozrywką już teraz! Jeśli już obejrzałeś serial na zalukaj, podziel się z nami swoimi wrażeniami w sekcji komentarzy.