Gdzie jest mój agent? Online (2015) - Gdzie obejrzeć?

2015
52 min
6.8
Czy już widziałeś serial "Gdzie jest mój agent?"? Jeśli nie, to czas to zmienić! Serial opowiada historię paryskiej agencji aktorskiej, która wpada w kłopoty, ale...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 204
Sezony i odcinki

Gdzie jest mój agent? online cały serial w kilku słowach

Czy już widziałeś serial „Gdzie jest mój agent?”? Jeśli nie, to czas to zmienić! Serial opowiada historię paryskiej agencji aktorskiej, która wpada w kłopoty, ale zawsze stara się zadowolić swoich słynnych klientów. To połączenie dramatu i komedii od razu przyciąga widza. Serial zadebiutował w 2015 roku i składa się z 6 odcinków trwających po 52 minuty. W obsadzie mamy takie gwiazdy jak Camille Cottin, Thibault de Montalembert czy Fanny Sidney. Reżyserem jest Marc Fitoussi. Jeśli nie widziałeś jeszcze „Gdzie jest mój agent?”, to czas to zmienić!

Produkcja Gdzie jest mój agent? online

Serial „Gdzie jest mój agent?” został stworzony przez francuską stację telewizyjną Canal+. Autorem scenariusza jest Fanny Herrero, a reżyserem Marc Fitoussi. Serial był kręcony w Paryżu, a szczególnie w dzielnicy Marais, która zawsze kojarzyła się z modą i światem kultury. W serialu można zaobserwować piękne zdjęcia i dobrze skomponowane kadry. Efekty wizualne są proste, ale bardzo skuteczne. Całość podnoszą nostalgiczna muzyka i niebanalne dialogi.

Reżyser

Marc Fitoussi to francuski reżyser, który swoją karierę filmową zainaugurował w 2006 roku filmem „Od pewnego czasu”. W swoim dorobku ma już sporo produkcji, których styl można porównać do „Gdzie jest mój agent?”. Marc Fitoussi zawsze stara się ukazać postaci w ciekawy sposób, a jego filmy i seriale znakomicie kojarzą się z Paryżem. „Gdzie jest mój agent?” to kolejny dobry film na koncie tego utalentowanego reżysera.

Obsada aktorska

„Gdzie jest mój agent?” to film, w którym grają doświadczeni aktorzy oraz debiutanci. W obsadzie mamy między innymi takie nazwiska jak Camille Cottin, Thibault de Montalembert, Grégory Montel, Liliane Rovère, Laure Calamy, Nicolas Maury, Fanny Sidney, Stéfi Celma, Ophélia Kolb czy Assad Bouab. Każdy z nich ma swoją niebanalną historię w świecie filmowym. Czy będą się dobrze komponować ze sobą na ekranie? Oczywiście!

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały serial Gdzie jest mój agent? online

Serial „Gdzie jest mój agent?” to świetnie skonstruowana opowieść, która zachwyca każdego. Akcja rozgrywa się w Paryżu w kolejnych odcinkach. Bohaterami są pracownicy paryskiej agencji aktorskiej, która ma problemy finansowe. Główną bohaterką jest Andréa Martel, która stara się zrobić wszystko, by uratować swoją pracę i pozyskać nowych klientów. Czy jej się uda? „Gdzie jest mój agent?” to serial pełen niespodzianek i zwrotów akcji, które trzymają widza w napięciu od pierwszej do ostatniej minuty.

Bohaterowie

Andréa Martel (Camille Cottin) to kobieta, która kocha swoją pracę w agencji aktorskiej. Jest ambitna, lojalna i bardzo odporna na trudności. Mathias Barneville (Thibault de Montalembert) to szef agencji, który ma problemy z alkoholem, ale stara się zachować swoje liderstwo. Gabriel Sarda (Grégory Montel) to aktor, który ma przejściowy kryzys i zastanawia się nad swoją dalszą karierą. Nawiasem mówiąc, każdy z bohaterów ma swoje problemy, ale to właśnie one sprawiają, że są jeszcze ciekawsi.

Gdzie obejrzeć Gdzie jest mój agent? serial online?

Czy wiesz, że serial „Gdzie jest mój agent?” możesz obejrzeć na zalukaj? Jest to legalne źródło, na którym znajdziesz ten serial w bardzo dobrej jakości. Polecamy ten serwis całym sercem!

Gdzie jest mój agent? lektor pl dla widzów z Polski

Na zalukaj masz również możliwość oglądania „Gdzie jest mój agent?” z polskim lektorem, napisami lub dubbingiem. Możesz wybrać to, co najlepiej odpowiada twoim potrzebom. Na pewno nie pożałujesz tego wyboru!

Zalukaj cały serial online Gdzie jest mój agent? i ciesz się dostępem już teraz!

Jeśli jeszcze nie widziałeś „Gdzie jest mój agent?”, to czas nadrobić zaległości. Ta francuska produkcja to serial godny uwagi. Ciekawa fabuła, dobra muzyka i świetna obsada – wszystko to sprawia, że serial zachwyca widzów na całym świecie. Polecamy obejrzenie „Gdzie jest mój agent?” w serwisie zalukaj, gdzie cały serial jest dostępny na Twoim wyciągnięciu ręki. A potem podziel się swoją opinią w komentarzu pod tym artykułem!