Gotham Online (2014) - Gdzie obejrzeć?

2014
43 min
6.8
Gotham to serial opowiadający o początkach kariery Jamesa Gordona w policji miasta Gotham oraz jego przyjaźni z osieroconym Bruce'em Wayne'em. W serialu poznajemy także początki...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 283
Sezony i odcinki

Gotham online cały serial w kilku słowach

Gotham to serial opowiadający o początkach kariery Jamesa Gordona w policji miasta Gotham oraz jego przyjaźni z osieroconym Bruce’em Wayne’em. W serialu poznajemy także początki życia przestępczego przyszłych superzłoczyńców. Serial został wyprodukowany w 2014 roku, trwa 43 minuty i należy do gatunków dramatu, kryminału oraz sci-fi i fantasy. W rolach głównych występują Ben McKenzie, Donal Logue, David Mazouz, Sean Pertwee, Robin Lord Taylor, Erin Richards, Camren Bicondova oraz Cory Michael Smith. Obejrzenie tego serialu online to świetny sposób na spędzenie wieczoru, który Cię pochłonie.

Produkcja Gotham online

Gotham to serial, który zachwycił nie tylko widzów, ale także krytyków. Wszystko dzięki doskonałej produkcji, ciemnej atmosferze oraz genialnie napisanemu scenariuszowi. Montaż oraz efekty specjalne także są na bardzo dobrym poziomie. Muzyka w serialu jest odpowiednio dobrana i wprowadza nas w jeszcze większy klimat miasta zbrodni. Scenarzystą serialu Gotham jest Bruno Heller.

Reżyser

Za reżyserię serialu Gotham odpowiada Danny Cannon. Amerykanin urodzony w 1968 roku, znany jest z takich filmów jak „Drone” czy „Goal II: Living the Dream”. Jednak jego największym dziełem jest właśnie seria Gotham. Cannon ukazuje Gotham jako ponure, mroczne i podejrzane miasto, które na zawsze zmieni Gordona i Bruce’a Wayne’a. Reżyser zdołał wprowadzić spójność w fabułę i pokazać dobre i złe strony wszystkich bohaterów.

Obsada aktorska

Wszystkie role w serialu Gotham zostały idealnie obsadzone. Ben McKenzie w roli Jamesa Gordona, Donal Logue jako Harvey Bullock, Sean Pertwee gra Alfreda, a David Mazouz jako Bruce Wayne. Wszyscy odtwórcy ról postaci są wyjątkowi i odpowiednio oddają ich cechy charakteru. Robin Lord Taylor jako Oswald Cobblepot (także znanego jako Pingwin) zyskał najwięcej popularności dzięki swojej niesamowitej roli. Aktorzy, którzy wystąpili w serialu Gotham, mają za sobą już wiele ról i wiele innych filmów, ale w Gotham zagrają swoje najlepsze role.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały serial Gotham online

Akcja serialu Gotham rozgrywa się w mieście Gotham City, w czasie, kiedy Batman jeszcze nie istniał. Wszyscy bohaterowie dopiero są na początku swojej drogi. Akcja serialu skupia się na śledztwie prowadzonym przez Jamesa Gordona w sprawie zabójstwa Thomasa i Marthy Wayne’ów oraz na życiu przestępców, którzy później staną się superzłoczyńcami. Seria składa się z pięciu sezonów. Każdy z nich to ciekawa i mroczna opowieść. W serialu nie brakuje dramatów, konfliktów i niebezpieczeństw, ale także radości i miłości.

Bohaterowie

Serial obejmuje szeroką gamę postaci z miasta Gotham i Batmana. Po pierwsze jest James Gordon, który jako nowicjusz wśród policjantów, pragnie ocalić Gotham przed zepsuciem, za wszelką cenę. Bruce Wayne jest osieroconym dziedzicem fortuny rodziny, którego opiekunem zostaje Alfred, a sam Bruce chce zostać mścicielem. W serialu pojawiają się także super-złoczyńcy, tacy jak Pingwin, Joker, Riddler, Poison Ivy czy Dr. Hugo Strange. Każda postać jest inna i zachwyca swoją kreatywnością i złożonością.

Gdzie obejrzeć Gotham serial online?

Jeżeli chcesz obejrzeć cały serial amerykański o nazwie Gotham, to najlepszym miejscem jest zalukaj.pl. Oczywiście, jest to legalne źródło, zatem nie ryzykujesz żadnymi konsekwencjami. Wyszukiwarka na stronie zalukaj-cc.pl dostarczy ci wiele legalnych źródeł, na których znajdziesz serial Gotham w różnych wersjach językowych.

Gotham lektor pl dla widzów z Polski

Serial Gotham dostępny jest na zalukaj.pl z polskim lektorem, polskimi napisami lub z polskim dubbingiem. Dzięki temu, każdy widz będzie w stanie znaleźć coś dla siebie i odczuć jeszcze mocniej niesamowity klimat Gotham City. Lektor i dubbing zostały wykonane profesjonalnie, dzięki czemu oglądanie serialu jest przyjemne i dostarcza wiele emocji.

Zalukaj cały serial online Gotham i ciesz się dostępem już teraz!

Jeśli szukasz serialu, który pochłonie Twoją uwagę od pierwszej do ostatniej minuty, to Gotham jest odpowiednią pozycją dla Ciebie. Wszystkie pięć sezonów można obejrzeć legalnie na zalukaj-cc.pl. Tam też znajdziesz legalne źródła, pozwalające na obejrzenie serialu w różnych językach. Zachęcamy do skorzystania z tej możliwości i zostawienia swojej opinii w sekcji komentarzy pod tym artykułem!