Jak nas widzą Online (2019) - Gdzie obejrzeć?

2019
75 min
6.8
Czy jesteś gotowy na historię, która wstrząsnęła krajem? Serial "Jak nas widzą" opowiada historię pięciu nastolatków z Harlemu, którzy zostają niesłusznie oskarżeni o brutalny atak...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 95
Sezony i odcinki

Jak nas widzą online cały serial w kilku słowach

Czy jesteś gotowy na historię, która wstrząsnęła krajem? Serial „Jak nas widzą” opowiada historię pięciu nastolatków z Harlemu, którzy zostają niesłusznie oskarżeni o brutalny atak w Central Parku. Serial ten wygrał wiele nagród, w tym nagrodę Emmy dla Jharrela Jeroma za jego rolę Koreya Wise’a, nominowanego do Oscara. Produkcja powstała w 2019 roku, a oglądanie całego serialu online zajmuje około 75 minut. Zachęcamy do oglądania tego wstrząsającego dramatu z niesamowitą obsadą.

Produkcja Jak nas widzą online

Oryginalna wersja serialu „Jak nas widzą” powstała w USA i miała swoją premierę w 2019 roku. Serial został wyprodukowany przez Netflix, a jego reżyserką była Avy DuVernay. Montażu dokonał terenowy montażysta na miejscu – Kate Sanford. Użyto również nieco muzyki, dzięki czemu serial jeszcze bardziej wprowadza widzów w dramatyczny nastrój Central Parku. Scenariusz serialu jest napisany bardzo dobrze, a fabuła jest tak złożona i pełna napięcia, że trudno oderwać się od ekranu.

Reżyser

Reżyserka serialu, Avy DuVernay, to wyjątkowy człowiek o wielu talentach. Jest znana z wielu różnych projektów, takich jak „Dzięki Bogu”, „Nie będziemy się bać” czy „Siła w swej słabości”. DuVernay została zauważona za swoją pracę jako reżyserka, ale również za swoje zaangażowanie w poprawę społeczno-kulturowych problemów. Dzięki temu, że serial „Jak nas widzą” to jej praca, możemy być pewni, że był on wykonany z wielkim profesjonalizmem i sercem.

Obsada aktorska

Obsada serialu „Jak nas widzą” jest niesamowita! W rolach głównych występują Jharrel Jerome jako Korey Wise, Ethan Herisse jako Yusef Salaam, Marquis Rodriguez jako Raymond Santana, Asante Blackk jako Kevin Richardson oraz Caleel Harris jako Antron McCray. Oprócz nich, do obsady dołączyli aktorzy takich kalibrów jak Marsha Stephanie Blake, Michael Kenneth Williams, John Leguizamo, Aunjanue Ellis i Niecy Nash. To niesamowita obsada i każdy z aktorów wniósł coś specjalnego do swojej roli.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały serial Jak nas widzą online

Serial „Jak nas widzą” opowiada historię pięciu młodych mężczyzn, którzy zostają oskarżeni o brutalny atak seksualny i pobicia w Central Parku. Akcja serialu dzieje się na początku lat 90-tych w Nowym Jorku. Bohaterowie są niesłusznie oskarżeni i skazani na długoletnie kary więzienia, a ich życie nigdy już nie będzie takie samo.

Bohaterowie

Każda postać w serialu „Jak nas widzą” jest unikalna i ważna. Korey Wise był najsłabszy z grupy pięciu, a jednocześnie musiał przejść jedne z najtrudniejszych wyzwań w swoim życiu, Antron McCray musiał zmierzyć się z trudnościami rodzinnymi, a Kevin Richardson próbował utrzymać swoją niewinność wobec oskarżeń. Postaci te i wiele innych tworzą historię, która wciągnie Cię w swój świat i na długo pozostawi ślad w Twoim sercu.

Gdzie obejrzeć Jak nas widzą serial online?

Żaden fan seriali nie powinien przegapić tego wspaniałego dzieła. Nie musisz szukać daleko, ponieważ serial „Jak nas widzą” można obejrzeć na zalukaj. Wystarczy, że wpiszesz tytuł w wyszukiwarkę i możesz cieszyć się całym sezonem na swoim ekranie. Warto również skorzystać z legalnych źródeł – na zalukaj-cc.pl znajdziesz wiele ciekawych seriali i filmów, bez ryzyka naruszenia praw autorskich.

Jak nas widzą lektor pl dla widzów z Polski

Serial „Jak nas widzą” jest dostępny z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. Bez względu na to, jakie opcje wybierzesz, wybierzesz dla siebie najlepsze, możesz być pewien, że cała akcja jest zrozumiała i pełna emocji. Lektorem pl cieszą się ci widzowie, którzy wolą słuchać oryginalnego języka, ale chcą jednocześnie zrozumieć całą fabułę. Dubbing, natomiast, jest dla tych, którzy wolą „czytać” filmy z kart napisów. W każdym przypadku, wybierz swój ulubiony sposób i ciesz się „Jak nas widzą”.

Zalukaj cały serial online Jak nas widzą i ciesz się dostępem już teraz!

Serial „Jak nas widzą” to wspaniałe dzieło, które każdy powinien obejrzeć. Jest pełen dramatów, emocji i wstrząsających wydarzeń. Obsada i reżyserka zrobiły naprawdę niesamowitą robotę w tworzeniu tego wspaniałego serialu. Teraz Ty też możesz cieszyć się jego oglądaniem w swoim domu. Wejdź na zalukaj i podziel się swoją opinią z nami w sekcji komentarzy poniżej. Zachęcamy do obejrzenia całego serialu online i wspólnego dyskutowania nad jego treścią – jest to z pewnością coś, co będzie rozmawiane przez ludzi przez wiele lat w przyszłości.