Kidding Online (2018) - Gdzie obejrzeć?

2018
30 min
6.8
Przedstawiamy serial, którego głównym bohaterem jest Jeff – czyli Pan Pickles. To legenda wśród prezenterów dziecięcych programów telewizyjnych. Jeff jest ikoną mądrości i dobroci. Oglądają...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 108
Sezony i odcinki

Kidding online cały serial w kilku słowach

Przedstawiamy serial, którego głównym bohaterem jest Jeff – czyli Pan Pickles. To legenda wśród prezenterów dziecięcych programów telewizyjnych. Jeff jest ikoną mądrości i dobroci. Oglądają go zarówno dzieci, jak i dorośli, którzy dorastali z jego programami. Jeff w pewnym momencie życia przekonuje się, że bzdetki z bajek nie zawsze pomagają rozwiązać problemy. Zaczyna odchodzić od zmysłów, ale to właśnie to czyni jego postać tak interesującą. Seria składa się z ośmiu odcinków, a każdy z nich trwa pół godziny.

Produkcja Kidding online

Serial „Kidding” powstał przy współpracy takich ludzi jak Davida Holsteina, Iain Patersona, Jake’a Schreiera, Michela Gondry’ego, czy Jimmego Carreya (który wciela się w postać Jeffa). Twórcy zadbali o piękne zdjęcia i idealne komponowanie scen. Montaż filmu również zasługuje na pochwałę. Seria jest przemyślanym dziełem, w którym wiele uwagi poświęcono szczegółom. Muzyka w serialu jest bardzo ciekawa, pasuje zarówno do komediowych scen, jak i do tych bardziej dramatycznych. Scenariusz serialu idealnie dopełnia fabułę i wskazuje, jakie emocje autorzy chcieli wzbudzić u widzów.

Reżyser

Kreatorem historii serialu jest Dave Holstein. Jego poprzednie produkcje zdobyły uznanie krytyków i publiczności. Holstein pracował m.in. przy nagradzanym serialu „Weeds” oraz sitcomie „The Brink”. W przypadku „Kidding” szczególnie dobrze poradził sobie z ukazaniem bolesnej codzienności i złożonego życia rodzinnego, a jednocześnie utrzymał styl i klimat całego serialu.

Obsada aktorska

Wśród aktorów występujących w produkcji „Kidding” warto wymienić Jima Carreya, który zagrał Jeffa. To jedna z najlepszych ról w jego karierze. W rolach drugoplanowych wystąpili m.in.: Catherine Keener, Frank Langella, Cole Allen, Juliet Morris, czy Justin Kirk. Wszyscy aktorzy wcielają się w interesujące postaci, które stanowią ważny element serialu.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały serial Kidding online

Akcja serialu „Kidding” rozgrywa się w Stanach Zjednoczonych Ameryki. To lata dziewięćdziesiąte, a Jeff jest legendą wśród prezenterów dziecięcych programów telewizyjnych. Bohater ucieka przed rzeczywistością, ale nie jest w stanie uciec przed życiowymi trudnościami. Jego dzieciństwo i dorosłe życie to pełen kontrastów świat. Jego rodzina również zmaga się z różnymi problemami. Fabuła serialu wiąże się głównie z życiem Jeffa i jego bliskich. W serii pojawiają się ciekawe wątki psychologiczne, a każdy z odcinków wprowadza nową fabułę, która jest ciekawa i wciągająca.

Bohaterowie

Głównym bohaterem jest Jeff (Jim Carrey), prezentator dziecięcych programów telewizyjnych, ale poza nim pojawiają się także inni ciekawi bohaterowie, m.in. rodzina Jeffa. Frank Langella wcielił się w postać byłego prezesa firm produkujących programy dla dzieci, a Catherine Keener to Seb, siostra Jeffa.

Gdzie obejrzeć Kidding serial online?

Serial „Kidding” można obejrzeć na zalukaj. Warto korzystać z legalnych źródeł, które umożliwiają legalne i bezpieczne oglądanie filmów i seriali przez internet. Dzięki takim stroną nie musimy martwić się o jakość transmisji ani o ewentualne konsekwencje prawne.

Kidding lektor pl dla widzów z Polski

Cały serial online jest dostępny z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. Można wybrać w jakim języku chcemy oglądać serial. To daje nam dużą swobodę wyboru i pozwala na w pełni zrozumienie fabuły.

Zalukaj cały serial online Kidding i ciesz się dostępem już teraz!

Jeśli lubisz dobre kino i ciekawe, psychologiczne serie, to koniecznie musisz obejrzeć „Kidding”. Serial z Jimmym Carreyem w roli głównej to prawdziwy majstersztyk, który zostanie w Twojej pamięci na długo. Zalukaj zaprasza do oglądania i korzystania z legalnych, bezpiecznych źródeł. Przekonaj się sam, że „Kidding” to serial, który musisz obejrzeć! Podziel się własną opinią o serialu w sekcji komentarzy.