Kod genetyczny Online (2020) - Gdzie obejrzeć?

2020
42 min
6.8
Jeśli szukasz dobrego serialu, Kon genetyczny jest dla Ciebie! Ten emocjonujący dramat opowiada historię Tomasza Skowrońskiego, wybitnego genetyka badającego sposoby rozwiązywania zbiorowego morderstwa. Serial jest...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 412
Sezony i odcinki

Kod genetyczny online cały serial w kilku słowach

Jeśli szukasz dobrego serialu, Kon genetyczny jest dla Ciebie! Ten emocjonujący dramat opowiada historię Tomasza Skowrońskiego, wybitnego genetyka badającego sposoby rozwiązywania zbiorowego morderstwa. Serial jest wspaniale wyprodukowany i ma wspaniałą obsadę, w tym Macieja Musiałowskiego i Karolinę Gruszkę. Kod genetyczny jest naprawdę wciągający i z pewnością zrobi na Tobie wrażenie!

Produkcja Kod genetyczny online

Serial Kod genetyczny został wyprodukowany w 2020 roku i składa się z ośmiu odcinków. Serial został wyprodukowany w Polsce przez telewizję Canal+, a reżyserią zajął się Janusz Martynów. Kod genetyczny ma wspaniałą muzykę, a montaż i efekty specjalne zostały wykonane na bardzo wysokim poziomie.

Reżyser

Reżyser Janusz Martynów jest jednym z najbardziej znanych reżyserów w Polsce. Martynów zaczął swoją karierę w latach 80. XX wieku. W Polsce zyskał popularność dzięki swoim filmom i serialom, a jego najbardziej znanym dziełem jest serial Kod genetyczny.

Obsada aktorska

Serial Kod genetyczny ma wspaniałą obsadę, w której występują m.in. Maciej Musiałowski, Adam Woronowicz, Karolina Gruszka, Julia Kijowska, Michał Żurawski, Krzysztof Pieczyński i Joachim Lamża. Każdy z aktorów znany jest z różnych ról i filmów, ale w Kodzie genetycznym grają niesamowicie!

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały serial Kod genetyczny online

Serial Kod genetyczny to historia Tomasza Skowrońskiego, wybitnego genetyka z Instytutu Badań Kryminalistycznych. Skowroński prowadzi śledztwo w sprawie tajemniczego morderstwa, ale wiele wskazuje na to, że za zbrodnią kryją się jeszcze większe tajemnice. Podczas zbierania dowodów Skowroński musi zmagać się z trudnościami w życiu osobistym, w tym z napiętą relacją z synem i związkami z tajemniczą kobietą.

Bohaterowie

W serialu Kod genetyczny występują różni bohaterowie. Tomasza Skowrońskiego gra Maciej Musiałowski, Adam Woronowicz wciela się w rolę Kazimierza Drewniaka, a Karolina Gruszka gra Izę Berger. Skowroński i Berger to para, której związek jest pełen tajemnic i napięć, a Drewniak to szef Skowrońskiego, którego ciężko zmieścić w jednej rubryce.

Gdzie obejrzeć Kod genetyczny serial online?

Serial Kod genetyczny można obejrzeć za darmo na stronie zalukaj-cc.pl. Korzystając ze strony, możesz znaleźć wiele legalnych źródeł, na których możesz obejrzeć swój ulubiony film lub serial. Dzięki temu nie musisz martwić się o jakość filmów i seriali, a otrzymasz też dostęp do bezpiecznych źródeł.

Kod genetyczny lektor pl dla widzów z Polski

Czasami łatwiej się ogląda, gdy mówi się w swoim języku. Serial Kod genetyczny ma także pliki z napisami, a dla tych, którzy nie chcą czytać, polski lektor i dubbing. Wybór jest Twój!

Zalukaj cały serial online Kod genetyczny i ciesz się dostępem już teraz!

Kod genetyczny to wspaniały dramat, który naprawdę warto obejrzeć. Możesz obejrzeć cały serial online na zalukaj-cc.pl. Zachęcamy do podzielenia się swoją ulubioną sceną z komentarzami poniżej. Nie zwlekaj – obejrzyj już teraz!