Kontra Online (2010) - Gdzie obejrzeć?

2010
45 min
6.8
Jeśli jesteś fanem mocnych wrażeń, lubisz filmy o żołnierzach i szpiegach, to serial Kontra na pewno przypadnie Ci do gustu! W tym artykule dowiesz się...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 362
Sezony i odcinki

Kontra online cały serial w kilku słowach

Jeśli jesteś fanem mocnych wrażeń, lubisz filmy o żołnierzach i szpiegach, to serial Kontra na pewno przypadnie Ci do gustu! W tym artykule dowiesz się wszystkiego o serialu Kontra, który został wyprodukowany w 2010 roku, trwa 45 minut i składa się z 8 odcinków. Zobaczysz Richarda Armitage w roli Johna Portera, brytyjskiego komandosa, który musi odkupić swoje winy. Dzięki temu dostaje szansę, aby jako agent rządowej służby wywiadowczej wrócić do Iraku, a Ty możesz zobaczyć cały serial online już teraz!

Produkcja Kontra online

Serial Kontra jest dziełem ekipy zgranej ekipy producentów, którzy stworzyli niesamowity serial akcji. Ekipa źródłowa poważnie potraktowała produkcję serialu, łącząc procesy kreatywne, montaż, efekty dźwiękowe i wizualne, muzykę, scenariusz itd.

Reżyser

Reżyserem serialu Kontra jest Marc Jobst – doświadczony twórca, który pracował przy takich produkcjach jak „Game of Thrones”, „The Witcher” czy „Blood Drive”. W przypadku „Kontry” pokazał, że świetnie radzi sobie w pracy z aktorami, potrafiąc dodać im prawdziwej głębi i charakteru. Dzięki temu widzowie świetnie wczuwają się w postacie i akcję, co stanowi niesamowitą wartość serialu.

Obsada aktorska

W serialu Kontra występują takie gwiazdy jak Richard Armitage, Warren Brown, Daniel MacPherson, Alin Sumarwata, Jamie Bamber i Thulasizwe Kubheka. Część z tych aktorów jest znana z innych produkcji, a w „Kontrze” pokazują swoje prawdziwe talenty aktorskie. Możemy zobaczyć ich w rolach wręcz idealnych, zagranych z pełnym zaangażowaniem i pasją.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały serial Kontra online

Serial „Kontra” rozgrywa się w Iraku w trakcie wojny i opowiada o przygodach Johna Portera, byli brytyjscy komandos, który został zwolniony z wojska po nieudanej misji. Jednak okazuje się, że jest bardzo potrzebną osobą, która może wykonać kolejną, kluczową misję, dzięki której dostaje szansę odkupienia swoich win. Wraca do Iraku, tym razem już nie jako żołnierz, ale agent rządowej służby wywiadowczej.

Bohaterowie

Wśród postaci serialu Kontra, oprócz Johna Portera, pojawiają się inni niezwykle interesujący bohaterowie. Mamy tu między innymi Hugh Collinsona, dowódcę jednostki specjalnej, która bierze udział w misji Johna. Tam jest także elitarny snajper z jednostki specjalnej, który otrzymuje kolejne, coraz trudniejsze zadania. Każdy z tych bohaterów niesie ze sobą niepowtarzalny, czasem tragiczny, czasem zabawny i zabójczy świat, co tworzy niesamowitą fabułę.

Gdzie obejrzeć Kontra serial online?

Cały serial Kontra dostępny jest na platformie zalukaj-cc.pl. Wyszukiwarka legalnych źródeł pozwala na wygodne i bezpieczne oglądanie, co w przypadku innych serwisów bywa ryzykowne. Zalukaj-cc.pl pozwala na wybranie opcji z polskim lektorem, napisami lub dubbingiem.

Kontra lektor pl dla widzów z Polski

Jeśli chcesz zobaczyć serial Kontra z polskim lektorem, to na Zalukaj-cc.pl masz tę możliwość. Wszystkie odcinki są dostępne w polskiej wersji językowej, co pozwala na pełne wczucie się w postacie i akcję. Tylko dla odważnych i tych, którzy lubią mocne wrażenia!

Zalukaj cały serial online Kontra i ciesz się dostępem już teraz!

Wszyscy miłośnicy mocnych wrażeń i akcji z pewnością będą zachwyceni serialem Kontra! Nie ma nic lepszego niż cieszyć się oglądaniem ulubionych produkcji online, a dzięki zalukaj-cc.pl możesz to zrobić bezpiecznie i bez obaw oloading. Więc nie zwlekaj i oglądaj już dziś! A później podziel się swoją opinią o „Kontrze” w sekcji komentarzy.