Królestwo kobiet Online (2020) - Gdzie obejrzeć?

2020
43 min
6.8
Królestwo kobiet to polski serial komediowy z 2020 roku, który opowiada o czterech kobietach, które wpadają w kryminalną intrygę z powodu jednego mężczyzny. W głównych...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 370
Sezony i odcinki

Królestwo kobiet online cały serial w kilku słowach

Królestwo kobiet to polski serial komediowy z 2020 roku, który opowiada o czterech kobietach, które wpadają w kryminalną intrygę z powodu jednego mężczyzny. W głównych rolach występują Gabriela Muskała, Karolina Gruszka, Krystyna Janda i Aleksandra Adamska. Czas trwania serialu to około 45 minut. Jeśli chcesz się dobrze bawić i oglądać ciekawą historię, koniecznie obejrzyj cały serial Królestwo kobiet online.

Produkcja Królestwo kobiet online

Królestwo kobiet to serial wyprodukowany przez Fabrykę Filmów oraz platformę Canal+. Za reżyserię odpowiada Łukasz Kośmicki. W rolę scenarzystów wcielili się: Magdalena Lankosz, Anna Gronowska-Michałowska, Bartosz Wierzbieta i Łukasz Kośmicki. Montaż serialu był dziełem Wojciecha Jagiełły, a zdjęcia wykonał Piotr Kukla. Muzykę do Królestwa kobiet skomponował Bartek Gliniak.

Reżyser

Łukasz Kośmicki to polski reżyser, który jest znany z takich filmów jak: Chrzest, Kler i Wołyń. Urodził się w 1981 roku w Warszawie, a na swoim koncie ma też wiele nagród za swoją pracę. W Królestwie kobiet zaprezentował swój talent reżyserski, tworząc ciekawą i zabawną historię, której nie można przegapić.

Obsada aktorska

W rolach głównych w Królestwie kobiet występują: Gabriela Muskała jako Monika, Karolina Gruszka jako Barbara, Krystyna Janda jako Maria oraz Aleksandra Adamska jako Inga. Każda z aktorek ma na swoim koncie wiele ról w filmach i serialach, ale w Królestwie kobiet zaprezentowały się naprawdę rewelacyjnie.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały serial Królestwo kobiet online

Serial Królestwo kobiet rozgrywa się w Polsce, a akcja toczy się w latach 90. XX wieku. Głównymi bohaterkami są cztery kobiety, które wpadają w kryminalną intrygę z powodu jednego mężczyzny. W serialu nie brakuje humoru, romansów i zaskakujących zwrotów akcji. Każdy odcinek zachęca do dalszego oglądania, a całość tworzy świetny klimat, który trudno opisać słowami.

Bohaterowie

Monika, Barbara, Maria i Inga to cztery kompletnie różne kobiety, które zderzają się w Królestwie kobiet. Monika jest nauczycielką, Barbara to bizneswoman, Maria to prawniczka, a Inga jest kelnerką. Wszystkie połączyło jedno – związek z mężczyzną, który wprowadza je w kryminalną intrygę.

Gdzie obejrzeć Królestwo kobiet serial online?

Cały serial Królestwo kobiet online można obejrzeć na stronie zalukaj-cc.pl. Wyszukiwarka legalnych źródeł dostępna na tej stronie pomaga w bezpiecznym i legalnym wyborze źródła do oglądania wszytskiego.

Królestwo kobiet lektor pl dla widzów z Polski

Jeśli wolisz oglądać filmy i seriale z polskim lektorem, to cały serial Królestwo kobiet online jest dostępny również w takiej opcji. Dla tych, którzy preferują napisy lub dubbing, istnieją również takie możliwości. Z każdą z nich można cieszyć się wspaniałą historią, jaką jest Królestwo kobiet.

Zalukaj cały serial online Królestwo kobiet i ciesz się dostępem już teraz!

Jeśli lubisz dobre, polskie seriale i chcesz się dobrze bawić, to polecamy obejrzenie całości serialu Królestwo kobiet online. To świetnie skonstruowana historia, w której nie brakuje humoru, romansów i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Koniecznie zobacz ten serial na zalukaj-cc.pl i podziel się swoją opinią w sekcji komentarzy pod tym artykułem.