Magicy Online (2015) - Gdzie obejrzeć?

2015
45 min
6.8
Magicy to serial opowiadający historię Quentina Coldwatera, który zostaje przyjęty do szkoły magii w Nowym Jorku. Wraz z grupą przyjaciół odkrywają magiczną krainę Fillory, walczą...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 84
Sezony i odcinki

Magicy online cały serial w kilku słowach

Magicy to serial opowiadający historię Quentina Coldwatera, który zostaje przyjęty do szkoły magii w Nowym Jorku. Wraz z grupą przyjaciół odkrywają magiczną krainę Fillory, walczą z Bestią i przeżywają niesamowite przygody. Serial zalicza się do gatunku dramatu sci-fi i fantasy, ma 45-minutowy czas trwania i w obsadzie występują m.in. Olivia Taylor Dudley, Arjun Gupta, Stella Maeve, Jade Taylor, Hale Appleman i Summer Bishil. Magicy to wspaniała przygoda, którą warto przeżyć. Obejrzyj cały serial online już teraz!

Produkcja Magicy online

Magicy to fantastyczny serial, który powstał dzięki wysiłkowi wielu osób zaangażowanych w produkcję. Scenariusz serialu napisał John McNamara, a opiera się na książce „Magiczne drzewa” Lev Grossmana. Dialogi napisał Sera Gamble. Za reżyserię odpowiadał Chris Fisher i David Reed. Magicy to serial pełen wizualnych efektów specjalnych, muzyki skomponowanej przez Will Bates i klimatu, który trzyma w napięciu. Kraina Fillory to miejsce, które zauroczy każdego widza.

Reżyser

Chris Fisher to reżyser, który na swoim koncie ma wiele znakomitych produkcji filmowych i serialowych. Przed rozpoczęciem pracy nad Magikami wyreżyserował m.in. „Prawo ulicy” i „Chucka”. Znany jest z dbałości o szczegóły i wspaniałego wykorzystania przestrzeni na planie. Fisher to prawdziwy profesjonalista, który zawsze daje z siebie wszystko, aby stworzyć wspaniały produkt.

Obsada aktorska

W obsadzie Magików znajdziemy wiele znanych nazwisk. W roli Quentina zobaczymy Jasona Ralpha, który zagrał już w wielu produkcjach filmowych i serialowych. Olivia Taylor Dudley, która wciela się w postać Alicji, również jest znana z wielu znakomitych filmów i seriali. Arjun Gupta, Stella Maeve, Jade Tailor, Hale Appleman i Summer Bishil wcielają się w innych bohaterów serialu. To świetni aktorzy, którzy sprawiają, że Magicy to wspaniałe widowisko.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały serial Magicy online

Akcja Magików toczy się w Nowym Jorku, a potem w magicznej krainie Fillory. To opowieść o młodzieńcu, który marzył o tym, aby poznać tajniki magii. Na Brakebills College, wyjątkowej szkole magii, Quentin dowiaduje się, że magia to coś więcej niż tylko sztuczki. Bohaterowie odkrywają magiczną krainę Fillory, ale okazuje się, że ktoś czekał tam na nich. Bestia zagraża krainie, a bohaterowie podejmują walkę, aby ją ocalić. To pełna emocji i niesamowitych przygód historia, która dostarczy wiele emocji i pozytywnych wrażeń.

Bohaterowie

Quentin to bohater opowieści. To inteligentny i utalentowany młodzieniec, który marzył o tym, aby poznać tajniki magii. Alicja to jego przyjaciółka, która również jest utalentowana. Eliot ma nadzwyczajne zdolności poznawcze, a Margo jest bardzo ambitną dziewczyną. Kady to bardzo emocjonalna i wrażliwa osoba. Bohaterowie Magików to postaci pełne sprzeczności, ale dzięki temu historia jest jeszcze bardziej interesująca.

Gdzie obejrzeć Magicy serial online?

Magicy to serial, który można oglądać online. Jeśli chcesz obejrzeć cały serial, koniecznie zajrzyj na zalukaj-cc.pl. Tam znajdziesz wiele legalnych źródeł, dzięki którym będziesz mógł w pełni cieszyć się tym wspaniałym serialem.

Magicy lektor pl dla widzów z Polski

Magicy to wspaniały serial, który możesz obejrzeć z polskim lektorem, napisami lub dubbingiem. Każdy widz może wybrać to, co mu odpowiada. To fantastyczna opowieść, która z pewnością dostarczy wiele emocji.

Zalukaj cały serial online Magicy i ciesz się dostępem już teraz!

Jeśli szukasz wspaniałej przygody, koniecznie obejrzyj serial Magicy online. To fantastyczna opowieść o młodzieńcu, który marzył o tym, aby poznać tajniki magii. Bohaterowie przeżywają niesamowite przygody, walczą z Bestią i chronią magiczną krainę Fillory. To serial pełen napięcia, wspaniałych efektów specjalnych i świetnej muzyki. Obejrzyj cały serial online już teraz i podziel się swoją opinią w sekcji komentarzy!