Małe ogniska Online (2020) - Gdzie obejrzeć?

2020
60 min
6.8
Jeśli szukasz emocjonującego i zaskakującego serialu, koniecznie musisz obejrzeć Małe ogniska. To produkcja, która zachwyci Cię ciekawą fabułą oraz niezapomnianymi role Reese Witherspoon i Kerry...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 78
Sezony i odcinki

Małe ogniska online cały serial w kilku słowach

Jeśli szukasz emocjonującego i zaskakującego serialu, koniecznie musisz obejrzeć Małe ogniska. To produkcja, która zachwyci Cię ciekawą fabułą oraz niezapomnianymi role Reese Witherspoon i Kerry Washigton.
Serial ten opowiada historię idealnej amerykańskiej rodziny Richardsonów i ich dziwnych sąsiadów – enigmatycznej matki i córki. Całość akcji rozgrywa się w latach 90-tych w miejscowości Shaker Heights w stanach Zjednoczonych. Trudno jednoznacznie określić ten serial, ponieważ jest on po części dramatem, ale przede wszystkim mówi o ludzkich losach i relacjach między ludźmi.
Oglądając Małe ogniska możemy poczuć, że mamy w ręku kawałek życia, pełnego napięcia i wątpliwości. Reżyserem serialu jest tylko jedna osoba – Lynn Shelton – która była jednocześnie producentem wykonawczym podczas nagrywania pierwszego sezonu serialu.

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś/aś, całkowicie zachęcamy do obejrzenia Małych ognisk. To produkcja, która z pewnością zrobi na Tobie wrażenie.

Produkcja Małe ogniska online

Produkcja serialu ma wiele różnych aspektów, które złożyły się na to, co odbieramy na ekranie. Serial jest efektem pracy wielu ludzi – muzyków, scenarzystów, operatorów, scenografów, a przede wszystkim samej obsady aktorskiej. Nie sposób tu opisać każdej z tych prac, ale warto poświęcić uwagę na kilka ważniejszych elementów.

Montaż to jedna z tych prac, które w przypadku Małych ognisk się wyróżniają. Montaż opierał się na płynności, która z jednej strony zapewniała tempo serialu, a z drugiej strony umożliwiała skupienie się na elementach fabularnych, a nie tylko na szybkich zmianach klatki. Dzięki takiemu podejściu, całość wydaje się bardzo spójna, a widzowie nie tracą wątków.

Muzyka w seriale jest także elementem kluczowym i w przypadku Małych ognisk nie pozostaje w cieniu innych aspektów. To właśnie muzyka w znacznej mierze wpływa na to, jak oglądamy produkcję. Pieczołowicie wybierane utwory zachęcają do refleksji, pamiętania o przeszłości, a przede wszystkim do odkrywania w sobie różnych emocji.

Scenarzyści serialu, są w tym przypadku, marek Rubys i Liz Tigelry. Ruby jest autorką powieści, na podstawie której powstał Małe ogniska. Dzięki temu, w serialu, fabuła prezentuje się bardzo spójnie i nie ma przypadkowych elementów.

Na uwagę zasługuje także sama realizacja scenografi, która oddaje realne lata 90-te, w których dzieje się akcja serialu.

Reżyser

Lynn Shelton, wybitna reżyserka, producentka wykonawcza i scenarzystka, była jedyną osobą reżyserującą serial. Lynn miała niezwykłą zdolność wprowadzania widza w sam środek akcji, a jednocześnie ukazywanie emocji, które nie były od razu widoczne na ekranie. Lynn była znanym twórcą w show-biznesie, i miał na swoim koncie szereg znakomitych dzieł, których nie sposób tutaj wymienić. Zdecydowanie warto zapoznać się z jej twórczością.

Obsada aktorska

Reese Witherspoon, Kerry Washington, Megan Stott, Lexi Underwood, Joshua Jackson, Rosemarie DeWitt, Jordan Elsass, Gavin Lewis, Jade Pettyjohn i Huang Lu graniczą z doskonałością w swoich rolach w serialu Małe ogniska. Każdy z aktorów zagrał perfekcyjną rolę, odpowiadając na potrzeby scenariusza oraz widza.

Reese Witherspoon zagrała rolę matki w idealnej amerykańskiej rodzinie, w której nie brakowało miłości i szczęścia. Kerry Washington zagrała enigmatycznej matki, która wzbudzała wiele zapytań na temat swej przeszłości. Megan Stott i Lexi Underwood to dwie urocze dziewczynki, które w swoich rolach wykazały się ogromnym talentem. To tylko niektórzy z bohaterów, których znajdziecie w serialu Małe ogniska.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały serial Małe ogniska online

Akcja serialu Małe ogniska rozgrywa się w latach 90-tych w szczytu amerykańskiej prosperity. Z jednej strony mamy idylliczne pejzaże przedmieść, idealną rodzinę, młodą znaną dziennikarkę, która stale przypomina o swoich moralnych i etycznych zasadach, z drugiej – zawiłe relacje, które skrywają wiele tajemnic i kłamstw. Całość opisuje losy dwóch rodzin, Richardsonów i enigmatycznej matki i córki, które przybywają do Shaker Heights. To właśnie dzięki tym wydarzeniom na ekranie, widzowie są wiernymi obserwatorami przemian zachodzących w życiu postaci.

Bohaterowie

Seria Małe ogniska składa się z wielu bohaterów, którzy pojawiają się na ekranie, by podkreślić rolę rodziny i społeczności w życiu człowieka. Składa się z dwóch uniqnhi bohaterek:
– Elena Richardson (Reese Witherspoon), matki wraz z mężem i czwórką dzieci w idealnej amerykańskiej rodzinie.
– Mia Warren (Kerry Washington), zagadkowa matka, która wraz ze swoją córką Pearl, pojawia się w Shaker Heights, wprowadzając w niej pewną niezwykłość.

Gdzie obejrzeć Małe ogniska serial online?

Małe ogniska można oglądać na zalukaj.cc. To usługa, która zapewnia dostęp do wielu filmów i seriali, w tym Małych ognisk. Wyspecjalizowana wyszukiwarka pozwala na łatwe przeglądanie filmów i wybór dostępnych opcji – polskie napisy, dubbing lub lektor.

Małe ogniska lektor pl dla widzów z Polski

Serial Małe ogniska dostępny jest dla polskich widzów w różnych formatach, w tym z lektorem, napisami oraz dubbingiem. Lektorem i dubbingiem w serialu możemy posłuchać przez specjalną wersję na zalukaj.cc. W ten sposób, masz możliwość oglądnięcia produkcji w wygodny i sensowny sposób dla ciebie.

Zalukaj cały serial online Małe ogniska i ciesz się dostępem już teraz!

Mamy nadzieję, że udało nam się Cię zaciekawić i zachęcić do obejrzenia Małych ognisk. To historia, w której znajdą się zarówno fani dramatów, jak i ci, którzy cenią ciekawą i wciągającą opowieść.
Zapraszamy na strony zalukaj.cc, gdzie możesz obejrzeć ten wspaniały serial. Będziemy wdzięczni za podzielenie się swoją opinią, w sekcji komentarzy pod tym artykułem. W towarzystwie Małych ognisk, każde emocje będą jeszcze intensywniejsze!