Mały zgon Online (2020) - Gdzie obejrzeć?

2020
55 min
6.8
Succees, wyginęła firma narkotykowa, ale tak się składa, że była zaległość w wysokości pięciu milionów między nią a mazurską wieśniaczką. Tymczasem stróże prawa z Mazur...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 207
Sezony i odcinki

Mały zgon online cały serial w kilku słowach

Succees, wyginęła firma narkotykowa, ale tak się składa, że była zaległość w wysokości pięciu milionów między nią a mazurską wieśniaczką. Tymczasem stróże prawa z Mazur zmuszeni zostali do spłaty gigantycznego długu karcianego, co wymaga drastycznych kroków. Tak właśnie zaczyna się kryminalna czarna komedia pt. Mały zgon! Serial, który wybija się ponad przeciętną produkcję polskiego kina i telewizji. Dlaczego warto obejrzeć ten serial? Zapraszamy do lektury!

Mały zgon to polski serial telewizyjny, którego premiera odbyła się w 2020 roku. Serial łączy w sobie gatunki: kryminał i komedię. Na planie znalazło się wiele gwiazd polskiego kina. W serialu występują m.in. Piotr Grabowski, Anna Seniuk, Mirosław Haniszewski, Jacek Koman, Julia Wyszyńska i Katarzyna Herman. Reżyserem produkcji jest Marek Koterski, znany z filmów takich jak „Nic śmiesznego” czy „Dzień świra”.

Zachęcamy do obejrzenia całości serialu online. To doskonała propozycja dla fanów kryminałów, którzy cenią sobie dobry humor. Oprócz tego warto postawić na Mały zgon, bo to historia dobrze znana większości Polaków – przecież kto z nas nie słyszał o gangach narkotykowych i skorumpowanych policjantach?

Produkcja Mały zgon online

Kluczową rolę w produkcji serialu Mały zgon odegrał reżyser, Marek Koterski. To dzięki niemu produkcja przyciągnęła rzesze fanów kryminalnych historii, którzy cenią sobie dobry humor i świetnie zagrane role.

Na czele ekipy produkcyjnej stał operator – Marek Dobrowolski, odpowiedzialny za montaż obrazu i dźwięku. Ciężka praca nad spektaklem dostarczyła mu ogromnych emocji, a sama praca z tak znakomitą obsadą przyniosła wiele satysfakcji.

We współpracy z Dobrowolskim na planie pracowało ponad 300 ludzi, którzy z wielką starannością dopracowywali każdy niuans produkcji. Użyto wiele efektów specjalnych, które na pewno zapadną w pamięć widzów. Na dodatek cieszący się dużym zainteresowaniem soundtrack, wzbogacał całość. Kompozytorem muzyki do na serialu Mały zgon jest Mariusz Zabrodzki.

Reżyser

Reżyserem serialu Mały zgon jest Marek Koterski, jeden z najwybitniejszych twórców polskiego kina komediowego. Przez lata swojej kariery nakręcił wiele znakomitych filmów. Zdobył wiele nagród za swoją twórczość, m.in. nominację do Złotych Lwów na festiwalu w Gdyni, Europejską Nagrodę Filmową i wiele innych wyróżnień.

Marek Koterski kojarzony jest głównie z dojrzałym humorem. Wykreował kilka kultowych postaci filmowych, jak choćby Jurek Kiler z „Kilerów”, czy Waldemar Kalkus z „Dnia świra”. W Małym zgonie reżyser stworzył wyjątkowe połączenie kryminału i komedii, tworząc jedno z ciekawszych dzieł ostatnich lat.

Obsada aktorska

Wśród aktorów występujących w serialu Mały zgon znaleźli się zarówno doświadczeni aktorzy, jak i debiutanci. Jedną z kluczowych ról zagrali: Piotr Grabowski, Anna Seniuk, Mirosław Haniszewski, Jan Monczka, Jacek Koman, Grzegorz Przybył, Julia Wyszyńska, Karolina Porcari, Katarzyna Herman i Karol Pocheć.

Piotr Grabowski to polski aktor teatralny i filmowy, kultowy dla wielu za swoje role w „Chłopcach” i „Pitbullu”. Za swoją rolę w filmie „Chłopaki nie płaczą” został nagrodzony na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

Anna Seniuk to jedna z najwybitniejszych aktorek polskiej sceny i ekranu. Największą popularność przyniosły jej role w serialach i filmach takich jak „Stawiam na Tolka Banana”, czy też „Boża podszewka”. Za swoje osiągnięcia w dziedzinie kultury została uhonorowana licznymi nagrodami w kraju i za granicą, m.in. Orderem Uśmiechu.

Jacek Koman to aktor i piosenkarz, zyskał sławę dzięki swoim rolom filmowym w takich produkcjach jak „Pianista”, „Złoto dezerterów” czy „Boys Don’t Cry”. Zdobył m.in. nagrodę na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni oraz uhonorowany został Australian Film Institute Award.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały serial Mały zgon online

Serial „Mały zgon” rozgrywa się w Polsce, w jednej z mazurskich wiosek. Akcja dzieje się w latach 90-tych. Po wygaśnięciu firmy narkotykowej na Mazurach skorumpowani policjanci zostają zmuszeni do spłaty długu w wysokości pięciu milionów złotych. Tymczasem bezrobotny mężczyzna z wioski zaczyna sprzedawać amfetaminę dostarczaną przez międzynarodowy kartel narkotykowy.

Fabuła serialu to nie tylko historia mazurskich gangów narkotykowych i korupcji w polskiej policji, ale także opowieść o zwykłych ludziach z prowincji, którzy walczą o swoje miejsce w świecie. W serialu zostało ukazane, że sami ludzie prowadzący małe biznesy z jednej strony muszą stawiać czoła trudnościom, ale też sprawy kryminalne mogą w nich zrodzić się w przypadkiem.

Bohaterowie

W serialu pojawia się wiele postaci, ale jedną z kluczowych jest Sebastian (Piotr Grabowski). To on wraz z całym plonem amfetaminy zostaje zatrzymany przez policję. Poza nim w serialu zobaczymy wiele innych ważnych postaci, w tym malowniczych wieśniaków i zwariowanych przestępców, co sprawia, że Mały zgon to produkcja na miarę wielkich światowych kryminałów.

Gdzie obejrzeć cały serial Mały zgon online?

Serial Mały zgon można obejrzeć na zalukaj-cc.pl w całości już teraz. Dostępne są wersje z napisami, lektorem oraz polskim dubbingiem. Serwis zalukaj-cc.pl ma bardzo prosty i intuicyjny interfejs, dzięki czemu oglądanie produkcji w internecie to czysta przyjemność.

Mały zgon lektor pl dla widzów z Polski

Serial Mały zgon dostępny jest z polskim lektorem, ale także z polskimi napisami i dubbingiem. Dzięki temu każdy może wybrać najlepszą dla siebie opcję. Warto jednak zobaczyć produkcję z polskim lektorem, który znacznie ułatwia oglądanie serialu dla osób, które nie są biegle w języku angielskim.

Każdy fan kryminałów i dobrych historyjek powinien zobaczyć Mały zgon. Jest to produkcja, która cieszy się coraz większą popularnością w Polsce i na całym świecie. Zachęcamy do obejrzenia całości serialu na zalukaj-cc.pl i do podzielenia się swoją opinią w sekcji komentarzy.