Mój Mały Kucyk: Przyjaźń to Magia Online (2010) - Gdzie obejrzeć?

2010
22 min
6.8
Jeśli jesteś fanem animacji, to z pewnością interesujący będzie dla Ciebie serial o małych kucykach – „Mój Mały Kucyk: Przyjaźń to Magia”. Akcja rozgrywa się...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 345
Sezony i odcinki
Sezon 1
Sezon 2
Sezon 3
Sezon 4
Sezon 5
Sezon 6
Sezon 7
Sezon 8
Sezon 9

Mój Mały Kucyk: Przyjaźń to Magia online cały serial w kilku słowach

Jeśli jesteś fanem animacji, to z pewnością interesujący będzie dla Ciebie serial o małych kucykach – „Mój Mały Kucyk: Przyjaźń to Magia”. Akcja rozgrywa się w magicznej krainie Equestria, gdzie natura jest w dużej części kontrolowana przez populację kucyków. Głównymi bohaterkami są tutaj 6 kucyków: Twilight Sparkle, Rainbow Dash, Rarity, Pinkie Pie, Fluttershy, Applejack. Pomagają nam one odkrywać własne pasje i wartości przyjaźni. Serial jest pełen zabawy, przygód i emocji, dlatego warto obejrzeć go w całości online.

„Mój Mały Kucyk: Przyjaźń to Magia” to animacja dla dzieci, komedia oraz science-fiction i fantasy. Premiera serialu miała miejsce w 2010 roku, a czas trwania jednego odcinka to 22 minuty. W obsadzie aktorskiej występują między innymi Tara Strong, Andrea Libman, Ashleigh Ball, Tabitha St. Germain, Cathy Weseluck, Michelle Creber, Claire Margaret Corlett, Madeleine Peters, Nicole Oliver i Peter New.

Jeśli jesteś ciekawy, jak kucyki radzą sobie w magicznej krainie Equestria, to polecam obejrzenie całego serialu. Jest to świetna rozrywka dla całej rodziny, która dostarczy nam wiele pozytywnych emocji.

Produkcja Mój Mały Kucyk: Przyjaźń to Magia online

Serial animowany „Mój Mały Kucyk: Przyjaźń to Magia” powstał dzięki studiu DHX Media Vancouver. Animacje wykonane zostały przy użyciu techniki Flash, a montażu dokonano przy użyciu systemu Avid Media Composer/Symphony. W produkcję włączone były także efekty specjalne oraz udźwiękowienie. Muzyka to dzieło Willa Andersona.

Serial został stworzony przez twórców studia Hasbro Studios. NA jego czele stanęli Lauren Faust („Powerpuff Girls”, „Foster’s Home for Imaginary Friends”), Jayson Thiessen („Ren and Stimpy”, „Duckman”, „Ed, Edd i Eddy”), Meghan McCarthy („Fish Hooks”, „My Little Pony: The Movie”) oraz Rob Renzetti („Dexter’s Laboratory”, „Teen Titans Go!”).

Reżyser

Serial „Mój Mały Kucyk: Przyjaźń to Magia” wyreżyserowany został przez Jaysona Thiessena. Jest to amerykański animator i reżyser filmów animowanych. Współpracował między innymi z Nickelodeonem, Cartoon Network i Disney Channel. Zdobył wiele nagród za swoje prace. Thiessen jest także odpowiedzialny za reżyserię innych popularnych animacji, takich jak „Littlest Pet Shop”, „My Little Pony: Film” czy „Transformers: Robots in Disguise”.

Obsada aktorska

Serial „Mój Mały Kucyk: Przyjaźń to Magia” posiada wieloosobową obsadę aktorską. Głównych bohaterów głosami użyczyły im między innymi Tara Strong (Twilight Sparkle), Ashleigh Ball (Rainbow Dash), Andrea Libman (Fluttershy, Pinkie Pie), Tabitha St. Germain (Rarity), Cathy Weseluck (Spike) i Nicole Oliver (Princess Celestia). W rolach drugoplanowych występują między innymi Michelle Creber, Claire Margaret Corlett, Madeleine Peters oraz Peter New.

Aktorzy ci są znani z innych filmów i seriali animowanych. Zdobyli popularność nie tylko wśród dzieci, ale i dorosłych widzów. Ich umiejętności aktorskie uzupełniają fenomenalne efekty dźwiękowe oraz animacje.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały serial Mój Mały Kucyk: Przyjaźń to Magia online

Akcja serialu „Mój Mały Kucyk: Przyjaźń to Magia” rozgrywa się w krainie Equestria, gdzie natura jest w dużym stopniu kontrolowana przez populację kucyków. Bohaterki serialu to sześć kucyków: Twilight Sparkle, Rainbow Dash, Rarity, Pinkie Pie, Fluttershy i Applejack. Razem pomagają ludziom odkryć swoje pasje i wartości przyjaźni.

Akcja serialu toczy się w różnych miejscach Equestrii, od podziemnych jaskiń, po gęste lasy. Kucyki podejmują wiele zadań, które wymagają od nich odwagi, sprytu i umiejętności pracy w zespole. W każdym odcinku pojawiają się nowi bohaterowie oraz wyzwania do pokonania. Serial jest pełen humoru, emocji oraz przygód.

Bohaterowie

W „Mój Mały Kucyk: Przyjaźń to Magia” występuje wiele postaci, ale sześć z nich odgrywa główną rolę. Są to:

– Twilight Sparkle – kucyk portugalski, najmądrzejszy z bohaterek, uwielbia naukę i poznawanie nowych rzeczy,

– Rainbow Dash – kucyk polarny, błyskotliwy lotnik i sportowiec,

– Rarity – kucyk belgijski, projektantka mody,

– Pinkie Pie – kucyk karaibski, zawsze pełna energii i entuzjazmu,

– Fluttershy – kucyk mongolski, miłośniczka zwierząt,

– Applejack – kucyk shetlandzki, właścicielka jesiennego kraju.

Często pojawiają się również postaci drugoplanowe oraz nowi bohaterowie, którzy są potrzebni głównym postaciom do osiągnięcia celów.

Gdzie obejrzeć Mój Mały Kucyk: Przyjaźń to Magia serial online?

Serial „Mój Mały Kucyk: Przyjaźń to Magia” można obejrzeć za darmo na portalu zalukaj-cc.pl. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę nazwę serialu i gotowe. Jednakże portal ten oferuje również legalne źródła, które pozwolą nam w pełni legalnie korzystać z serwisu.

Główną ofertą dla widzów jest możliwość oglądania filmu w jakości HD bez reklam za określoną opłatą. Warto skorzystać z tej opcji, by móc cieszyć się niezakłóconym przesyłem wideo i dźwięku.

Mój Mały Kucyk: Przyjaźń to Magia lektor pl dla widzów z Polski

Serial „Mój Mały Kucyk: Przyjaźń to Magia” jest dostępny dla widzów z Polski z polskim lektorem, napisami lub dubbingiem. Można wybrać opcję, która odpowie naszym preferencjom. Wybierzmy naszą ulubioną i zanurzmy się w fascynujący świat Equestrii.

Oglądanie serialu z lektorem lub dubbingiem pozwoli nam również w pełni zrozumieć dialogi oraz słyszeć oryginalną ścieżkę dźwiękową.

Zalukaj cały serial online Mój Mały Kucyk: Przyjaźń to Magia i ciesz się dostępem już teraz!

„Mój Mały Kucyk: Przyjaźń to Magia” to świetna rozrywka dla całej rodziny. Ten uroczy i kolorowy świata kucyków na pewno dostarczy nam wiele pozytywnych wrażeń.

Znajdźmy chwilę na obejrzenie całego serialu w serwisie zalukaj-cc.pl za darmo lub skorzystajmy z oferty legalnych źródeł, by w pełni korzystać z doskonałej jakości przesyłania wideo i dźwięku.

Jeśli już widzieliście ten serial, zostawcie swoją opinię w komentarzach poniżej. Zachęcamy do dyskusji oraz polecamy również inne interesujące filmy i seriale z naszej strony.