Nasza planeta Online (2019) - Gdzie obejrzeć?

2019
50 min
6.8
Jeśli interesują Cię piękne krajobrazy i fascynujący świat przyrody, to już teraz powinieneś obejrzeć Naszą planetę - spektakularny i ambitny serial dokumentalny, który przenosi widzów...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 300
Sezony i odcinki

Nasza planeta online cały serial w kilku słowach

Jeśli interesują Cię piękne krajobrazy i fascynujący świat przyrody, to już teraz powinieneś obejrzeć Naszą planetę – spektakularny i ambitny serial dokumentalny, który przenosi widzów w niesamowite miejsca na Ziemi. Serial jest dostępny online, na platformie zalukaj, gdzie możesz podziwiać piękno naszej planety.

Nasza planeta to produkcja z 2019 roku, w reżyserii Davida Attenborough – jednego z najbardziej doświadczonych i utytułowanych twórców filmów przyrodniczych. W całym serialu możesz podziwiać piękno natury, dowiedzieć się jak działa świat przyrody, a także jak zmiany klimatyczne wpływają na życie na Ziemi. Cały serial trwa około 50 minut.

Produkcja Nasza planeta online

Serial Nasza planeta to efekt kilkuletniej pracy zespołu zajmującego się produkcją beczkowych i dronowych ujęć natury. Nagrania były kręcone na Ziemi, w różnych rejonach naszego globu, m.in. w Brazylii, na Madagaskarze, w Chinach, czy na Antarktydzie. Montaż liczył ponad 2,5 tysiąca godzin materiału filmowego, a całość był nagrywana nawet 4k.

Produkcja serialu Nasza Planeta była przygotowana w wysokiej jakości. Zastosowano wiele ciekawych efektów, jak choćby niezwykłe zbliżenia, dzięki którym można zobaczyć naturalne zjawiska na najdrobniejszych detalach. Muzyka była dostosowana do klimatu akcji, podczas gdy scenariusz był opracowany starannie i został przetestowany w czasie serii kilku seansów testowych z dziećmi.

Reżyser

Obsada aktorska

W serialu Nasza planeta nie ma obsady aktorskiej, jednakże głosu na potrzeby produkcji użyczył sam David Attenborough. To on opowiada widzom o tajemnicach przyrody przedstawionej na ekranie. Attenborough jest znany z innych produkcji filmów przyrodniczych, takich jak: „Blue Planet”, „Life on Earth” i „Planet Earth”.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały serial Nasza planeta online

Serial Nasza planeta opowiada o katastrofie klimatycznej, która zagraża naszej planecie. Widzowie mają okazję poznać wiele interesujących faktów na temat funkcjonowania ekosystemów ziemskich, a także zobaczyć wspaniałe krajobrazy, jakie niesie ze sobą nasza planeta.

Akcja serialu rozgrywa się na różnych kontynentach, wśród gór, lasów, rzek i oceanów, gdzie żyją różne gatunki zwierząt i roślin. W trakcie odcinków pojawiają się różne zagadki oraz wyzwania, z którymi muszą zmierzyć się bohaterowie serialu. Widzowie mogą zobaczyć, jak wyzwanie takie jak globalne ocieplenie wpływa na życie na Ziemi, a także jakie są sposoby na walkę z jego skutkami.

Bohaterowie

Bohaterami serialu są różne gatunki zwierząt i roślin, jako że każde z nich jest niezwykłym stworzeniem, które żyje w specyficznych warunkach. Zobaczymy np. wyprawy różnych stawonogów, które przemierzają dalekie trasy, by przetrwać trudne warunki. Innym motywem przewodnim w serialu jest zmienność klimatu, a zarazem walka gatunków m.in. ze zmianami klimatu i korupcją, aby żyć w zgodzie z przyrodą.

Gdzie obejrzeć Nasza planeta serial online?

Najlepszym miejscem, gdzie można obejrzeć Naszą planetę jest zalukaj-cc.pl, gdzie fantastyka z gatunku seriali przygodowych nabiera zupełnie nowego znaczenia. Platforma ta oferuje wiele interesujących filmów, które możesz zobaczyć online, w razie potrzeby z polskim dubbingiem, czy napisami. Wyszukiwarka, którą oferuje zalukaj-cc.pl pomaga w łatwym i szybkim znalezieniu zagranicznych seriali z polskim lektorem. Sprawdź to już teraz!

Nasza planeta lektor pl dla widzów z Polski

Cały serial online Nasza planeta jest dostępny z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. Dzięki temu możesz całkowicie zrozumieć, co dzieje się na ekranie, a zarazem zanurzyć się w wirtualnym świecie przyrody. Jeśli lubisz poznawać ciekawe fakty na temat świata naturalnego, to Nasza planeta jest tym, co musisz obejrzeć.

Ogromną zaletą serii jest to, że oprócz pięknych krajobrazów, podsuwanych niespodziewanych ujęć i świetu przeciwbólu klimatycznego, dostajesz mnóstwo informacji o popularnych postaciach przyrody. Dzięki temu dziecko z podstawówki może zyskać wiele wiedzy na ciekawym materiale filmowym.

Zalukaj cały serial online Nasza planeta i ciesz się dostępem już teraz!

Zapraszamy do obejrzenia całego serialu Nasza planeta online na stronie zalukaj-cc.pl. Nasza planeta to spektakularny i niezwykle ambitny serial dokumentalny, który przenosi widzów w niezwykłe miejsca na Ziemi. To świetna okazja, by poznać niezwykłe krajobrazy i zapoznać się z tajnikami funkcjonowania ekosystemów ziemskich. Nie czekaj i obejrzyj już teraz ten wspaniały serial online! Po obejrzeniu, koniecznie podziel się swoją opinią na temat serialu Nasza planeta w sekcji komentarzy pod tym artykułem!