Normalni ludzie Online (2020) - Gdzie obejrzeć?

2020
30 min
6.8
Czy wiesz, co to znaczy być normalnym? Czy istnieje coś takiego, jak normalność? Na te pytania daje odpowiedź serial "Normalni ludzie", który przedstawia historię miłosną...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 216
Sezony i odcinki

Normalni ludzie online cały serial w kilku słowach

Czy wiesz, co to znaczy być normalnym? Czy istnieje coś takiego, jak normalność? Na te pytania daje odpowiedź serial „Normalni ludzie”, który przedstawia historię miłosną dwójki młodych ludzi – Marianne i Connella. Co ważne, serial jest już dostępny online w całej Polsce!

„Normalni ludzie” to brytyjski serial dramatyczny, który swoją premierę miał w 2020 roku. W każdym odcinku możemy zobaczyć, jak skomplikowana potrafi być młodzieńcza miłość i jak bardzo wpływa na nasze życie. W rolach głównych występują Daisy Edgar-Jones oraz Paul Mescal. Serial składa się z dwunastu odcinków, każdy trwający trzydzieści minut.

Głównym reżyserem serialu jest Lenny Abrahamson, znany między innymi z filmu „Pokój”. Scenariusz do „Normalnych ludzi” napisała Sally Rooney, autorka bestsellerowego „Normalnych ludzi”, na podstawie którego powstał właśnie ten serial.

Jeśli jeszcze nie widziałeś „Normalnych ludzi”, koniecznie to nadrob! Pozwól sobie na emocjonującą i wzruszającą historię dwójki młodych ludzi, którzy przekonują nas, że nie ma czegoś takiego jak normalność. Obejrzyj cały serial online już teraz!

Produkcja Normalni ludzie online

Serial „Normalni ludzie” został wyprodukowany przez hbo i BBC. Za produkcję odpowiadała ekipa z BBC, która miała doświadczenie w tworzeniu takich seriali, jak „Fleabag” czy „Killing Eve”. Montażem zajmował się Nathan Nugent, który pracował już wcześniej z reżyserem Lennym Abrahamsonem przy filmie „Pokój”.

Serial jest osadzony w realiach współczesnej Irlandii, a akcja rozgrywa się w latach 2011-2015. Jego wykonanie jest bardzo wysokiej jakości, a zdjęcia piękne i dopracowane w każdym detalu. „Normalni ludzie” świetnie oddaje charakter miasta Sligo i różne emocje, jakie towarzyszą młodym ludziom.

Muzyka w serialu taktowała całą opowieść, wyciągając z nas najskrytsze emocje i uczucia. Skomponowała ją amerykańska piosenkarka Christy Moore. Jedną z piosenek, która przyciągnęła najwięcej uwagi i stała się prawdziwym hitem, jest utwór „Only Us”, napisany i wykonany przez duet Paul Mescal i Daisy Edgar-Jones, czyli aktorów grających główne role.

Reżyser

Lenny Abrahamson, reżyser „Normalnych ludzi”, to irlandzki twórca filmowy, który zyskał międzynarodowy rozgłos dzięki filmowi „Pokój”. Urodzony w Dublinie w 1966 roku, swoją karierę filmową rozpoczął od dokumentacji realizacji widowisk operowych dla telewizji. Po kilku latach przeszedł do reżyserii filmów krótkometrażowych, a potem długometrażowych, które przyniosły mu międzynarodowy sukces.

W swojej karierze Abrahamson wyreżyserował takie filmy jak „Garage”, „Frank” czy „Pieter”, a zyskał uznanie publiczności i krytyków za reżyserię „Pokój”. Podobnie jak w przypadku „Normalnych ludzi”, Abrahamson angażuje się w swoje projekty bardzo mocno. Jest autorem scenariuszy wielu swoich filmów, a także jest ich producentem wykonawczym. Twórca ten cieszy się dużym szacunkiem w branży filmowej, a jego projekty zdobyły już wiele nagród i nominacji.

Obsada aktorska

Główne role w „Normalnych ludziach” zagrało dwóch młodych aktorów – Daisy Edgar-Jones i Paul Mescal. Oboje dopasowali się idealnie do swoich postaci, dzięki czemu cała opowieść wydaje się jeszcze bardziej wiarygodna. Daisy Edgar-Jones to brytyjska aktorka, której kariera zaczęła się stosunkowo niedawno. Zagrała w kilku popularnych serialach, takich jak „Gentleman Jack” czy „Guerrilla”.

Paul Mescal to irlandzki aktor, którego kariera także wciąż się rozwija. Wcześniej pracował jako kelner w jednej z restauracji w Dublinie, a następnie zdecydował się na karierę aktorską. W „Normalnych ludziach” zagrał swoją pierwszą główną rolę i zdobył serca widzów dzięki swojej charyzmie i naturalności.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały serial Normalni ludzie online

Serial „Normalni ludzie” rozgrywa się w latach 2011-2015 w irlandzkim mieście Sligo. Opowiada historię Marianne i Connella, którzy poznają się w szkole i szybko zbliżają. Mimo to, ich drogi się rozchodzą, aż do czasu, gdy ponownie spotykają się na uniwersytecie. Od tego momentu ich relacja nabiera tempa, a emocje zaczynają się pogłębiać.

Każdy z dwunastu odcinków przedstawia kolejne wydarzenia z życia Marianne i Connella, którzy walczą ze swoimi emocjami i uczuciami. Serial porusza wiele trudnych tematów, takich jak przemoc, depresja czy lęk przed odrzuceniem, co czyni go bardzo wzruszającym i angażującym.

Bohaterowie

Marianne i Connell są oczywiście głównymi bohaterami „Normalnych ludzi”. Marianne to inteligentna i złożona dziewczyna, która nie przestaje dążyć do celu, pomimo stojących przed nią przeszkód. Ma bardzo trudne relacje z rodziną, a jej problemy emocjonalne sprawiają, że czasem trudno jej odnaleźć się we współczesnym świecie.

Connell to przeciwieństwo Marianne. Popularny, dobrze zintegrowany z rówieśnikami, ale też bardzo ambitny i utalentowany. Wrażliwy na swoją otoczkę, ale jednocześnie otwarty na świat i zawsze gotowy do poznawania nowych rzeczy. W relacjach z Marianne czasem jednak pozostaje niezdecydowany i nieufny.

Ich historia jest bardzo wzruszająca i prawdziwa, a obrazy przedstawione w serialu na każdym kroku przypominają nam, że nikt nie jest w pełni „normalny”.

Gdzie obejrzeć Normalni ludzie serial online?

Czy wiesz, że „Normalni ludzie” już teraz możesz obejrzeć online za pośrednictwem koty.pl? Ta strona internetowa oferuje precyzyjne i legalne wyniki wyszukiwania z różnych źródeł w sieci. Dzięki temu możesz znaleźć cały serial online w języku angielskim lub polskim z lektorem, napisami lub dubbingiem.

Normalni ludzie lektor pl dla widzów z Polski

Jeśli chcesz obejrzeć „Normalnych ludzi” z lektorem pl, nie musisz daleko szukać! Na koty.pl znajdziesz wszystkie odcinki w wersji polskiej, dzięki czemu będzie dla Ciebie jeszcze łatwiejsze zrozumienie i przeżycie historii Marianne i Connella.

Jeśli wolisz opcję z napisami, to również nie ma problemu – na koty.pl znajdziesz „Normalnych ludzi” w wersji oryginalnej z angielskimi napisami. A jeśli wolisz dubbing, też nie ma problemu. Opcje i wybór należą do Ciebie.

Zalukaj cały serial online Normalni ludzie i ciesz się dostępem już teraz!

Zatem zachęcamy Cię gorąco do obejrzenia całego serialu online „Normalni ludzie”. Ten wzruszający dramat dotknie Twojego serca i pokaże Ci, że nikt nie jest doskonały, ale to właśnie nasze słabości i wady sprawiają, że wyjątkowi jesteśmy. Podziel się swoją opinią o serialu w sekcji komentarzy pod tym artykułem – oczekujemy na nie z niecierpliwością!