Norsemen Online (2016) - Gdzie obejrzeć?

2016
30 min
6.8
Jeśli szukasz dobrego serialu, który pozwoli Ci odpocząć od ciągłego pośpiechu i pozwoli na chwilę przenieść się w czasie, to "Norsemen" to idealny wybór. Ta...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 211
Sezony i odcinki

Norsemen online cały serial w kilku słowach

Jeśli szukasz dobrego serialu, który pozwoli Ci odpocząć od ciągłego pośpiechu i pozwoli na chwilę przenieść się w czasie, to „Norsemen” to idealny wybór. Ta produkcja to wciągająca mieszanka dramatu i komedii, której akcja rozgrywa się w roku 790 w małej wiosce zamieszkanej przez Wikingów. Oto kilka podstawowych informacji, jakie warto znać przed rozpoczęciem seansu:

Tytuł: Norsemen
Rok produkcji: 2016
Miejsce akcji: Wioska Wikingów
Gatunek: Dramat, komedia
Czas trwania: 30 min
Aktorzy: Trond Fausa Aurvåg, Jon Øigarden, Kåre Conradi, Mikkel Bratt Silset, Nils Jørgen Kaalstad, Kristine Riis, Bjørn Hallgeir Myrene, Marian Saastad Ottesen, Nikis Theophilakis, Silje Torp
Reżyser: Jon Iver Helgaker, Jonas Torgersen

Jeśli szukasz czegoś lekkiego, co pozwoli Ci się odprężyć i zdjąć napięcie, to „Norsemen” to właśnie to, czego potrzebujesz. Serial ten łączy w sobie elementy historii z fikcją oraz humor z dramatem, tworząc historie, które wciągają widza od pierwszego odcinka.

Produkcja Norsemen online

Produkcja „Norsemen” to prawdziwe arcydzieło. Twórcy starali się jak najlepiej oddać klimat świata Wikingów, w którym rozgrywa się akcja serialu.

Montaż serialu przedstawia życie wioski od kuchni i ukazuje codzienne problemy mieszkańców, a także ich przyjaźnie, miłości i wojny. Użyte w produkcji efekty również zasługują na pochwałę: zostały wkomponowane w historię w taki sposób, aby tworzyły spójną całość.

Muzyka, jaką słyszymy w serialu wspaniale oddaje klimat tamtych czasów i przyczynia się do jeszcze większego wchłonięcia się widza w historię. Pomysł na scenariusz był innowacyjny, a jego realizacja przebiegła bez zarzutu.

Reżyser

Jon Iver Helgaker i Jonas Torgersen, reżyserzy serialu „Norsemen” to bardzo doświadczeni artyści, którzy w swojej karierze mieli wiele sukcesów.

Helgaker był już reżyserem kilku filmów, ale to „Norsemen” przyniosło mu prawdziwą sławę. Za swoją pracę przy produkcji otrzymał już wiele nagród i wyróżnień.

Torgersen, z kolei, związał się z tym projektem jako scenarzysta, ale jako reżyser również spisał się na medal. Razem stworzyli produkcję, która zyskała uznanie zarówno krytyków, jak i widzów. Ostatecznie to ich wizja i pomysł na historię stały się podstawą tego wyjątkowego projektu.

Obsada aktorska

„Norsemen” to serial, który nie może się obejść bez dobrych aktorów. W produkcji występuje wiele znanych i utalentowanych gwiazd kina, ale i młodszych, niedocenianych artystów.

Wśród aktorów, którzy pojawiają się w serialu znajdą się takie nazwiska jak: Trond Fausa Aurvåg, Jon Øigarden, Kåre Conradi, Mikkel Bratt Silset, Nils Jørgen Kaalstad, Kristine Riis, Bjørn Hallgeir Myrene, Marian Saastad Ottesen, Nikis Theophilakis i Silje Torp. To właśnie ich talent i klasa aktorska sprawia, że „Norsemen” to absolutny strzał w dziesiątkę.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały serial Norsemen online

Akcja serialu „Norsemen” rozgrywa się w IX wieku w norweskim kraju Hordaland. Widzowie zostają przeniesieni do małej wioski, która jest częścią szybko rozrastającego się królestwa Wikingów.

Fabuła skupia się na życiu mieszkańców wioski, a rozwój wydarzeń prowadzi do wielu zaskakujących zwrotów. Główni bohaterowie, których poznajemy w pierwszych odcinkach, to Orm, Rufus, Arvid i Frøya. To właśnie ich losy są przedmiotem zainteresowania twórców serialu.

Bohaterowie

Orm – wodzowi Ormowi przeciwności losu nie zostawiają złudzeń co do tego, czy powinien zająć się rządzeniem swego rodu. Mimo to nieustannie stara się doprowadzić swoją społeczność do powodzenia.

Rufus – niewolnik Rufus przybywa z Rzymu i szybko zostaje przyjęty w szeregi wioski. Mimo początkowych różnic między nim a mieszkańcami wioski, Rufus szybko się adaptuje i staje się jednym z wodzów.

Arvid – Arvid jest jednym z najbardziej lojalnych i bezinnych wojowników w wiosce. Zawsze gotów na walkę i przygotowany do każdej sytuacji.

Frøya – piękna Frøya jest inteligentną kobietą, która bardzo mocno angażuje się w rozwijanie wioski, a także w rządy w niej. Jej wysiłki i determinacja mają duży wpływ na to, co dzieje się wokół niej.

Gdzie obejrzeć Norsemen serial online?

Jeśli masz ochotę obejrzeć serial „Norsemen” w internecie, to warto zainteresować się stroną zalukaj-cc.pl. To tam znajdziesz cały serial w wysokiej jakości, bez zbędnych przestojów i znacznie taniej niż kupując płytę DVD.

Zalukaj-cc.pl to także idealna wyszukiwarka, jeśli szukasz legalnych źródeł, gdzie bezpiecznie i tanio obejrzysz wiele innych produkcji filmowych i serialowych.

Norsemen lektor pl dla widzów z Polski

Dla widzów z Polski seriale z angielskim dubbingiem lub napisami są często mało przystępne. Dlatego na zalukaj-cc.pl oferujemy też wersję z polskim lektorem. Opcja ta pozwala na pełne zrozumienie treści i jeszcze lepsze wchłonięcie się w świat serialu.

Decydując się na „Norsemen” z polskim lektorem, masz pewność, że zrozumiesz historię do końca i nie przeoczysz żadnego ważnego momentu.

Zalukaj cały serial online Norsemen i ciesz się dostępem już teraz!

Serial „Norsemen” to naprawdę doskonały wybór dla miłośników historii, a także tych, którzy szukają czegoś oryginalnego wśród filmów i seriali. Przeniesienie się w czasie do epoki Wikingów pozwala na oderwanie się od codzienności i oderwanie się od ciągłego pośpiechu.

Przekonaj się sam i obejrzyj „Norsemen” już teraz na zalukaj-cc.pl. Ty też z pewnością pokochasz tę niezwykłą produkcję. Po obejrzeniu nie zapomnij podzielić się swoimi wrażeniami w komentarzach!