O mnie się nie martw Online (2014) - Gdzie obejrzeć?

2014
45 min
6.8
Jeśli jeszcze nie widzieliście polskiego serialu komediowego "O mnie się nie martw", to na co czekacie? Ten pełen humoru i emocji serial, który został wyprodukowany...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2394
Teraz ogląda: 111
Sezony i odcinki
Sezon 1
Sezon 2
Sezon 3
Sezon 4
Sezon 5
Sezon 6
Sezon 7
Sezon 8
Sezon 9
Sezon 10
Sezon 11
Sezon 12
Sezon 13

O mnie się nie martw online cały serial w kilku słowach

Jeśli jeszcze nie widzieliście polskiego serialu komediowego „O mnie się nie martw”, to na co czekacie? Ten pełen humoru i emocji serial, który został wyprodukowany w 2014 roku, to prawdziwy skarb polskiej kinematografii. Serial opowiada o dwóch zupełnie różnych światach – zwykłych ludziach żyjących od pierwszego do pierwszego oraz bogatych prawnikach. Główną bohaterką jest dwukrotnie rozwiedziona kobieta z dwójką dzieci, Iga Małecka, której los krzyżuje się z młodym i zdolnym adwokatem Marcinem Kaszubą. Przekonujemy się, że zwykła dziewczyna potrafi stać się lepszym obrońcą niż niejeden adwokat, a adwokat poznaje prawdziwy sens życia. Na dodatek para zaczyna stopniowo się zakochiwać, co rodzi wiele trudności.

Produkcja O mnie się nie martw online

Serial został wyprodukowany w Polsce w roku 2014. Autorem scenariusza do serialu jest Magdalena Łazarkiewicz-Wyrzykowska, a odpowiedzialnym za reżyserię jest Maciej Migas. Jest to połączenie ciepłej, rodzinniej komedii z elementami dramatu. Muzykę do serialu skomponował Wojciech Lemański. Zastosowane w serialu efekty specjalne są bardzo subtelne i nie dominują fabuły.

Reżyser

Maciej Migas to polski reżyser, który urodził się w Olsztynie. Studiował reżyserię w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. Migas jest znany przede wszystkim z popularnego serialu „Barwy szczęścia”. Zdobył także nagrodę na Międzynarodowym Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni za swoją debiutancką fabułę „Wszyscy jesteśmy Chrystusami”.

Obsada aktorska

„O mnie się nie martw” to serial, który nie tylko rozbawi Cię do łez, ale także zrobi wrażenie dzięki doskonale dobranym aktorom. W serialu występują tacy aktorzy jak: Stefan Pawłowski, Maja Kwaśny, Paweł Domagała, Katarzyna Maciąg, Aleksandra Domańska, Dawid Zawadzki, Andrzej Zieliński, Katarzyna Ankudowicz, Lesław Żurek i Wojciech Solarz. Każdy z aktorów zagrał swoją rolę perfekcyjnie, a ich kreacje wpisały się w całość serialu.

Najważniejsze wydarzenia fabularne – cały serial O mnie się nie martw online

Akcja serialu rozgrywa się w rzeczywistości, która wcale nie jest łatwa dla naszych bohaterów. Iga Małecka jest dwukrotnie rozwiedziona z dwójką dzieci, bez wykształcenia i pracy. Pewnego dnia spotyka młodego i zdolnego adwokata Marcina Kaszubę. Ich drogi się krzyżują, ponieważ Marcin obronił Igę w sądzie. Odtąd zaczyna się przygoda, która zakłóca uporządkowane życie obu bohaterów.

Bohaterowie

Główną bohaterką jest Iga Małecka, która jest dwukrotnie rozwiedziona, ma dwójkę dzieci i nie ma pracy. Marcin Kaszuba to młody adwokat, który traktuje życie jak wieczną imprezę. Iga i Marcin to zupełnie różne osoby, pochodzą ze środowisk o różnym statusie społecznym. Ich spotkanie to początek fascynującej przygody, która przyniesie im wiele szczęścia, ale też wiele trudności i komplikacji.

Gdzie obejrzeć O mnie się nie martw serial online?

Serial „O mnie się nie martw” można obejrzeć online na zalukaj. Na tej stronie znajduje się wyszukiwarka legalnych źródeł, dzięki której możesz łatwo i szybko znaleźć ten serial.

O mnie się nie martw lektor pl dla widzów z Polski

Serial można obejrzeć z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. Wszystkie te opcje są dostępne online dzięki zalukaj.

Zalukaj cały serial online O mnie się nie martw i ciesz się dostępem już teraz!

Jeżeli lubisz polską kinematografię i szukasz ciekawego serialu, to „O mnie się nie martw” będzie idealnym wyborem. Pełen humoru i emocji serial to połączenie ciepłej, rodzinniej komedii z elementami dramatu. Serdecznie polecam obejrzenie całego serialu! A jeśli już obejrzałeś, nie zapomnij podzielić się swoją opinią w sekcji komentarzy.